3. Duchowi Przewodnicy - karty


Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie
karty + książka
Sonia Choquette

         
"Prosząc o pomoc przewodników, nie musisz postępować według jakichś ustalonych reguł, po prostu bądź przy tym twórczy i pomysłowy."

Kim są duchowi przewodnicy? To istoty, które kiedyś były na ziemi a po śmierci towarzyszą nam w różnych sytuacjach życiowych. Pragną oni nieść nam pomoc w każdej sytuacji, rozwiązywać problemy, wskazywać nam właściwą drogę. O ich roli, zadaniach i sposobach zwracania się do nich mogliśmy poczytać w książce tej samej autorki pt. "Duchowi Przewodnicy" Karty są jej wspaniałym uzupełnieniem. 

Ich autorką jest Sonia Choquette - znana na całym świecie uzdrowicielka
www.mikoterapie.pl
wibracji, nauczycielka duchowa, tytułowana doktor nauk metafizycznych, studiowała na Uniwersytecie w Denver i Sorbonie w Paryżu. Na codzień przepełnia ją optymizm, humor i chęć pomagania innym pokonywać trudności życiowe. Wspiera ludzi w przebudzaniu duszy, pozbywaniu się lęków, znalezieniu miłości i przewodnictwa. 
Do tej pory napisała 19 bestsellerowych książek o rozwoju duchowym, intuicji, kreatywności, które wydano w ponad 40 krajach, przetłumaczono na 37 języków.

"Twoi przewodnicy pragną udzielać wsparcia i przewodnictwa, wskazując, w jaki sposób osiągać możliwie najlepsze rozwiązania w każdej sytuacji i najróżniejszych okolicznościach twojego życia."


Autorka opracowała tę talię, żeby ułatwić kontakt z duchowymi przewodnikami a także dodatkowo, dzięki częstemu obcowaniu z kartami rozwinąć swój szósty zmysł. Karty są piękne, kolorowe, zachwycają delikatnym rysunkiem i przekazem. Mnogość motywów, postaci, sytuacji na ilustracjach sprawiają miłe wrażenie, estetyczny wygląd i wnoszą radość do życia. Uzupełnieniem i taką „kropką nad i” są pozłacane brzegi. Kartonik jest cienki ale trwały i karty nie wyginają się w czasie tasowania. Ich wielkość jest idealna - 10 x 14 cm – dzięki temu łatwiej można dostrzec szczegóły i delektować się tymi barwnymi przekazami.

Na każdej karcie znajduje się jakiś rodzaj emocji, problemu, sytuacji występującej na co dzień w naszym życiu. Pracując z kartami otrzymujemy przewodnictwo nie tylko od duchowych energii, ale także od Boga, aniołów, naszego Wyższego Ja. Z kartami można pracować na wiele sposobów.

Najprościej jest losować jedną dziennie i stosować jej poradę w ciągu całego dnia. Możemy poradzić się przewodników duchowych w konkretnej sytuacji czy problemie albo zapytać na co mamy zwrócić uwagę w danym tygodniu, miesiącu czy roku.

Można również zadać konkretne pytanie i wylosować trzy karty dla danej sprawy. Wtedy pierwsza z nich „symbolizuje nastawienie lub nastrój, w jakim należy podchodzić do danego problemu. Druga karta ukaże najlepszy sposób przeniesienia energii na poziom wyższych wibracji. Trzecia karta podpowiada, co przegapiłeś, a co powinieneś sobie uświadomić, żeby uzyskać pozytywny rezultat.” Możliwości jest wiele i autorka nie stawia tu ograniczeń. Osobiście stosuję je także do wróżenia w odpowiedzi na nurtujące problemy, pytania, przemyślenia. Są wspaniałym uzupełnieniem przy „rozmowie” z własnym wnętrzem, duszą, podświadomością. Ilustracje i skłaniają do medytacji, zastanowienia się nad sobą, tym co chcą nam przekazać duchowe energie

Każda karta zawiera krótkie słowo – wskazówkę, które dokładniej opisane jest w niewielkiej książeczce. Rozszerza ona znacznie poszczególnej karty i dostarcza dodatkowych informacji, nie tylko na temat danego przesłania ale także na temat przewodnika. Opis zawiera cztery słowa – klucze, rozszerzone znaczenie przesłania oraz wskazówkę – poradę od opiekuna duchowego, którą warto zastosować.

Przewodnicy duchowi to istoty o wysokiej wibracji, które chętnie wskażą optymalne rozwiązania każdej sytuacji. Na ich wsparcie zawsze możemy liczyć, wiedząc, że nigdy nas nie zawiodą. Od nas tylko zależy czy pozwolimy im na pomoc i działanie.

Komplet zawiera 52 karty o wymiarach 10 x 14 cm oraz przewodnik (instrukcję do kart) - 100 stron


Karty można kupić w sklepie

Wydanie: I
Rok wydania polskiego: 2010
Rok wydania amerykańskiego: 2005
Wymiary kart: 100 x 140 mm
Redakcja: Dominika Dudarew
Opracowanie graficzne: Tomasz Pilasiewicz
Korekta: Ewa Leszczyńska
Tłumaczenie: Ryszard Oślizło
Tytuł oryginału: Ask Your Guides Oracle Cards: The Direct Link To Your Person

Komentarze