Moje patronaty medialne

Taniec z motylami
Anna Wysocka-Kalkowska


"Taniec z motylami" to pełna ciepła i melancholii opowieść emanująca optymizmem i niezwykłym klimatem.  Sprawia, że zaczynamy zastanawiać się nad swoim życiem, przyglądać się minionym dniom i analizować to czego nie udało się zrealizować. Przywołuje wspomnienia tego co minęło, ludzi spotkanych na naszej drodze, ważnych wydarzeń i doświadczeń. Podkreśla wartości, które w dzisiejszych czasach często schodzą na dalszy plan ze względu na obowiązki, ograniczające nas okoliczności lub przekonania.

"Adler. Tajemnica Zamku Bazina"
Marta Merriday


"Adler. Tajemnica Zamku Bazina"  to świetnie napisana historia trzymająca w napięciu od początku do końca. Przygody młodego zoologa, jego nietuzinkowa osobowość, bogactwo różnorodnych postaci i tajemniczych bestii - to mocne atuty tej powieści.

"Moja Dzika Syberia"
Karolina Kozioł


"Moja Dzika Syberia" to reportaż podróży Koleją Transsyberyjską. Karolina Kozioł dzieli swoimi wrażeniami i przemyśleniami. Poza walorami turystycznymi, poznawaniem historii odwiedzanych miejsc mamy możliwość przyjrzenia się życiu zwykłych mieszkańców Rosji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.

CHĘTNIE CZYTANE