Witaj!W dzisiejszych czasach czytanie książek często przegrywa z internetem, filmem. Jednak to książka rozwija wyobraźnię. Przewracając kolejne kartki, zagłębiamy się w treść i to my tworzymy wizerunek bohaterów, miejsc, sytuacji. Jedną z moich pasji jest czytanie książek ale takich, które wnoszą do mojego życia jakąś wiedzę i motywują do rozwoju. Ezoteryka to świat zgłębiam od dłuższego czasu, dlatego moje recenzje to przede wszystkim dział ezoteyczny gdyż umożliwia on poznanie samych siebie i tego co nas otacza. Oprócz tematyki związanej z wiedzą tajemną są też zagadnienia dotyczące zdrowia i utrzymania naszego organizmu w dobrej formie.

Wiem jak ważne jest dla mnie poznanie opinii na temat książki, którą chcę przeczytać, dlatego mam nadzieję, że moje recenzje będą przydatne dla innych i pomogą w podjęciu decyzji. Często są one kwintesencją moich przemyśleń, wrażeń, jakie dana publikacja na mnie zrobiła. W ten sposób pragnę oddać aurę książki i sedno zagadnień jakie autor porusza.

Recenzje piszę od 2012 roku. Ten blog poświęcony jest książkom Wydawnictwa Studio Astropsychologii, które ma w swojej ofercie wiele ciekawych pozycji. Jednak od czasu do czasu pojawiają się także recenzje innych wydawnictw, np. Biały Wiatr czy ostatnio Instyt Roberta Noble.

Zapraszam do mojego świata książek!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)