MOJA OFERTA

źr. zdjęcia: Ino.online 
Zapraszam do współpracy wydawnictwa i autorów, którzy chcieliby zachęcić czytelników do sięgnięcia po swoje publikacje. Z chęcią recenzuję poradniki ezoteryczne, motywacyjne, o rozwoju duchowym, niosące ponadczasowe przesłania i dotyczące zdrowego trybu życia. Lubię także poznawać ciekawe powieści dla kobiet ale też sensacyjne,  pełne akcji i dynamiki. Unikam horrorów i ciężkich, mrocznych thrillerów.   Poza książkami recenzuję także karty do wróżenia, anielskie i motywacyjne oraz inne produkty ezoteryczne.

Recenzje zamieszczam na moim blogu ale też na portalach społecznościowych, blogowych, grupach dyskusyjnych,, lubimyczytac.pl, nakanapie.pl, granice.pl i stronach wydawnictw. 

Współpracuję z wydawnictwami Prószyński i S-ka, Novae Res, Psychoskok, Wydawnictwo Kobiece a także z portalami polscyautorzy.pl i sztukater.pl oraz Klubem Recenzenta nakanapie.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.