niedziela, 31 marca 2013

14. Duchowi Przewodnicy

Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie
Sonia Choquette

       

Książka stworzona po to by pomóc Ci nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami duchowymi. Każdy z nas ma takich opiekunów, którzy pomagają nam w codziennych sprawach zarówno tych drobnych jak i w większych przedsięwzięciach. Duchowi przewodnicy to istoty, których zadaniem jest czuwanie nad Tobą, niesienie pomocy i ochrona Ciebie przed różnymi nieprzyjemnymi zdarzeniami. Są wśród nich: posłańcy, uzdrowiciele, nauczyciele, Świetlne Istoty oraz anioły. Możesz je prosić o wszystko.

Sonia Choquette to znana na całym świecie uzdrowicielka wibracji i nauczycielka duchowa posiadająca szósty zmysł oraz autorka wielu książek i talii kart. W swojej książce „Duchowi Przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie” wprowadza nas w świat duchowych pomocników poczynając od aniołów, archaniołów poprzez duchy natury aż po przewodników radości, uzdrowicieli a nawet przewodników zwierząt.  Uzupełnieniem do tej książki są karty duchowych przewodników, których recenzję znajdziesz tutaj.

źródło zdjęcia: chickfriendly.net
Książka ukazuje świat, w który wiele osób nie wierzy albo nie wie o jego istnieniu lub po prostu nie ma takiej świadomości. A przecież w trudnych chwilach, w codziennych czynnościach możesz poprosić o pomoc swoich duchowych opiekunów.

Należy jednak zacząć od swojego własnego ducha, musisz poznać siebie i swój wewnętrzny świat. Dzięki tej książce nauczysz się bezpośredniej komunikacji z Twoim duchowym systemem wspomagającym, poprzez nawiązanie kontaktu z niebiańskimi istotami. Dowiesz się skąd pochodzą, jak chcą Ci pomóc, w jaki sposób do Ciebie przemawiają oraz ilu przewodników otacza Cię opieką. 

Czytając kolejne rozdziały książki masz wrażenie prowadzenia przez Twoją najlepszą przyjaciółkę, która ujawnia stopniowo tajemnice skrywane do tej pory przed Tobą. Niektóre duchowe istoty na pewno już zdążyłeś poznać, może nawet chciałeś nawiązać z nimi kontakt, ale nie wiedziałeś od czego zacząć. 

Zawarte w książce ćwiczenia wzmacniające kontakt z osobistymi przewodnikami, przez: medytację, spacery, śmiech czy nawet „nic nie robienie” oraz opisy z własnego życia autorki pozwalają zrozumieć ten nieznany do tej pory świat. Codzienne ćwiczenia możesz dobierać według swojego tempa. Nie spiesz się. Z kolejnymi rozdziałami będziesz stopniowo uzupełniał swoją wiedzę, która pomoże Ci otworzyć się na świat ducha i zlikwidować ograniczenia, które do tej pory przeszkadzały Ci w kontaktach ze swoimi opiekunami. 

Po przeczytaniu tej książki wiele spraw będzie dla ciebie bardziej zrozumiałe a z pomocą twoich przewodników z pewnością łatwiej będzie Ci iść przez życie. Dobre relacje i komunikację z nimi ułatwi Ci działanie zgodne z krokami prostego procesu przewodnictwa: bądź otwarty, oczekuj, ufaj i zacznij działać zaraz po otrzymaniu wskazówek. Wymaga to praktyki, ale nie zrażaj się. Zacznij od łatwiejszych pytań, by wraz ze zdobyciem doświadczenia poruszać trudniejsze kwestie.

To pierwsza publikacja na polskim rynku, która przedstawia tak szerokie spektrum przewodników duchowych. Bez obaw oddaj się ich opiece. Nie jesteś sam! Gdy poznasz tajniki porozumiewania się ze światem duchowym, będzie Ci łatwiej iść przez życie!

Książkę można kupić w sklepie:
Wydanie: II
Rok wydania: 2011
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 312
Oprawa: miękka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.