środa, 6 marca 2013

7. Mudry - Karty

Mudry Dla Ciała, Umysłu i Ducha - karty
Gertrud Hirschi


Mudry – uzdrawiające układy dłoni mają pozytywny wpływ nie tylko na nasz organizm ale także na psychikę ponieważ działają na nas całościowo. Dzięki nim w ciągu kilku minut możesz zwiększyć przepływ energii życiowej w swoim organizmie. Z ich pomocą poradzisz sobie z wieloma dolegliwościami, zredukujesz stres, zapewnisz sobie równowagę emocjonalną i wspomożesz rozwój duchowy. Mudry momentalnie orzeźwiają zarówno umysł, jak i ciało. Teraz jest możliwość szybkiego dostępu do odpowiedniego układu dzięki kartom „Mudry Joga Dłoni Dla Ciała, Umysłu i Ducha”

Karty są dziełem Gertrud Hirschi – światowego autorytetu w tej dziedzinie. Jest ona autorką książki „Mudry Joga dłoni dla ciała i umysłu”, która jest doskonałym uzupełnieniem do kart z mudrami. Jej recenzja znajduje się tutaj Gertrud Hirschi jest bestsellerową autorką pozycji na temat jogi i mudr. Jej publikacje należą do rekomendowanych lektur w Indiach. Od ponad dwudziestu lat prowadzi swoją szkołę jogi i organizuje międzynarodowe seminaria. Dziś ta wybitna pisarka oddaje w Twoje ręce pierwszą na polskim rynku talię kart z mudrami. Dołączona do niej instrukcja zawiera indeks dolegliwości ciała i duszy, na które pomogą poszczególne mudry.

Na każdej z kart, poza kunsztowną ilustracją, znajdziesz także wyszczególnienie zastosowań danej mudry oraz opis korzyści płynących z jej wykorzystania. Ich zaletą jest to, że będziesz w stanie skorzystać z nich w dowolnym momencie. Ilustratorka kart, Vreni Erzberger, zadbała bowiem o to, by każda ilustracja jak najlepiej pasowała do pracy z mudrami i jednocześnie stanowiła małe dzieło sztuki. Każdy układ dłoni jest wyraźnie narysowany, co ułatwia jego wykonanie.

Karty są starannie wykonane, kolorowe ze złotymi brzegami. Na obrazku zamieszczony został rysunek mudry. Natomiast na tylnej części karty znajduje się opis mudry, sposób jej działania, wykonania oraz afirmacja. Niezwykle trafnie dostosowują się do sytuacji. Mogą służyć jako typowa wyrocznia w odpowiedzi na postawione pytanie lub być podpowiedzią jaką mudrę teraz najlepiej zastosować. Wystarczy zamknąć oczy, wyciszyć się wewnętrznie i spytać „Jaka mudra jest dla mnie teraz najlepsza?”, wylosować kartę i zastosować się do wskazówek. Osobiście wiele razy byłam mile zaskoczona ich trafnością bez względu na rodzaj porady. Zarówno przy zadawanych pytaniach związanych z jakąś dolegliwością lub wybraną sferą życiową, zawsze otrzymywałam właściwą odpowiedź, pomocną w rozwiązaniu problemu. Z pewnością jest to bardzo ciekawa i udana publikacja na naszym rynku. Polecam!

Talię można kupić w sklepie

Wydanie: I
Rok wydania: 2011
Format: 89 x 127 mm
Ilość stron: 44
Oprawa: pudełko

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.