środa, 7 kwietnia 2021

"Kolory życia" - patronat

 30 kwietnia

Pod patronatem OAZY RECENZJI

ukaże się książka 

KOLORY ŻYCIA

napisana przez Ewę Domańską


Autorka zaprasza w podróż przez życie.
Pragnie zaprezentować jego kolory, czas i miejsca, jakie dane mi było zwiedzić.

Przesłanie książki wydaje się całkiem jasne: Nie wygrasz walki z czasem, ale twój los nie jest wykuty w skale. Przesłanie to działa jak balsam dla duszy sporządzony w procesie autoterapii przez osobę, która sama go potrzebowała i była tego w pełni świadoma – dla tych, którzy też potrzebują, ale nie zawsze sobie to uświadamiają. Albo uświadamiają za późno.

Życie to najwspanialszy skarb jaki mogłam dostać. Wielki gąszcz tajemnic, morze refleksji, pozornie kołowy bieg wydarzeń. Bywa trudne, banalne, uduchowione, hulaszcze, czarne, białe, jednym słowem nieprzewidywalne.

Tak naprawdę ono po prostu jest.

"Kolory życia" to niekonwencjonalny projekt składający się z dwóch części, które są ze sobą spójne. Pierwsza to piosenki. W ich tekstach zawarte są osobiste przemyślenia na temat życia. Muzyka natomiast podkreśla ich walor emocjonalny. Druga część to dwanaście tekstów, w których autorka opisuje, jaką przebyła drogę, by stworzyć ten projekt. Nieprzypadkowo dobrała autobiograficzne fakty. To one przeprowadziły autorkę przez kręty labirynt życia i pokazały otwartą, nieograniczoną przestrzeń.

Jeśli lubisz życie albo chcesz je polubić, to ta książka jest dla Ciebie.

Jedna z piosenek

"Waltz"4 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.