środa, 3 stycznia 2018

"Niewolnik" - noworoczna nowość.

PREMIERA: 21.01.2018

Wydawnictwo Samsara wchodzi w nowy rok z niezwykłe interesującą propozycją. Już 21 stycznia ukaże się fascynująca opowieść pt. "Niewolnik". Poniżej krótka zapowiedź i notka redakcyjna a tutaj moja recenzja

Niewolnik. 
Jak przebudziłem się do życia
Anand Dilvar


Międzynarodowy bestseller sprzedany w liczbie 2,5 mln egzemplarzy i przetłumaczony na 15 języków!


Potężna w swym przekazie, przełomowa książka, która zmienia sposób patrzenia na świat. To niezwykła podróż do życia, jaką przeżył narrator, będąc w śpiączce, zapis jego doświadczeń i wniosków odnośnie prawd o życiu, byciu człowiekiem i uczuciach.

Uwięziony w sparaliżowanym ciele po strasznym wypadku samochodowym, mężczyzna nie jest w stanie komunikować się z otaczającymi go osobami. Leżąc bez ruchu na łóżku szpitalnym, oznaczony jako pacjent N.N., odcięty od przyjaciół i rodziny, jest bliski obłędu.

Rozpoczyna wewnętrzną rozmowę ze swoim duchowym przewodnikiem, który zabiera go w inspirującą podróż w kierunku samorealizacji, do nowego stanu świadomości, zrozumienia swojego najgłębszego ja i dostrzeżenia piękna we wszelkich przejawach życia. Ta afirmująca postawa wobec świata, która wówczas w nim się zrodzi, zmieni cały jego światopogląd i pozwoli odzyskać wolność i zamiłowanie do życia, których tak zawsze mu brakowało.

Książka jest bardzo wzruszającą opowieścią zmiany stosunku do życia zarówno jego i rodziny. Niesie piękne przesłanie i zmusza do refleksji. Dedykowana jest bliskim i przyjaciołom osób będących w śpiączce, czytelnikom, którzy stracili bliską osobę oraz wszystkim osobom, które szukają wzruszającej lektury, która może odmienić ich sposób patrzenia na świat.

We współczesnym świecie, kiedy tak wiele osób nie widzi sensu, by żyć, Niewolnik – choć miejscami wstrząsający, to w całości podnoszący na duchu i cudownie budujący – dostarczy odpowiedzi na pytania o wieczność, cel życia na ziemi oraz wzbudzi chęć zastanowienia się nad tym, czy obraliśmy dobry kierunek swojej egzystencji.


Wydanie I
Białystok 2018
Redaktor prowadząca: Ewelina Sokalska
Redakcja: Adrian Kyć
Korekta: Marta Pustuła
Projekt okładki: Łukasz Werpachowski
Zdjęcie na okładce: © IPGGutenbergUKLtd
TYTUŁ ORYGINAŁU: The Slave


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.