piątek, 19 stycznia 2018

"Zaświaty za Kulisami" czyli lektura nie z tej ziemi

Zaświaty za kulisami
Piotr Arkadiusz Kociszewski

DATA PREMIERY: 2017
KATEGORIA: Rozwój duchowy
WYDAWCA: Wydawnictwo Psychoskok
WYDANIE:  II
JĘZYK ORYGINAŁU: Polski
OPRAWA: Miękka
FORMAT: 148 x 210 mm
ILOŚĆ STRON: 210
CENA DETALICZNA: 31,90

[moja recenzja]

Autor: „Zarówno w książce „Za kulisami u Boga”, jak i w „Zaświaty za kulisami” staram się ujawnić to, co utajone oraz przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla niektórych kręgów wiedzę, która może zbulwersować ludzi wierzących w dogmaty. Niektórzy ludzie, a także zaświaty, broniąc swoich pozycji, nieświadomie uniemożliwiają poznanie pełniej prawdy. Jeszcze inni czerpią ogromne zyski z propagowania pewnych – wygodnych dla siebie – fragmentów wiedzy duchowej, przedstawiając ja w złym świetle i zastraszając ludzi. Po przeczytaniu obu książek zdobędą Państwo wiedzę o dwunastu fazach rozwoju duchowego w tym o rozwoju duchowym powyżej koloru żółtego (wg schematu Newtona).

Parapsychologia jest nową – choć tak naprawdę bardzo starą – dziedziną wiedzy, owianą tajemnicą i trudno zbadać ją naukowo. Zjawiska, które spotykamy na co dzień, czasem są tak subtelne, że dla wielu ludzi zajętych pogonią za lepszym jutrem pozostają niedostrzegalne i tym bardziej niezrozumiałe. W odwiecznej walce o przetrwanie w materii, ciągle borykając się z kłopotami życia na Ziemi, przechodzimy obok nich. Żyjemy w różnych miejscach, na różnych kontynentach, reprezentujemy różne narodowości i wyznania religijne. A jednak warto, żeby każdy z nas przyjrzał się bliżej tym zjawiskom”.

3 komentarze:

  1. Zaciekawiła mnie ta książka, chętnie bym poczytała. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dobrze, że u Ciebie mogę zawsze znaleźć ciekawe propozycje czytelnicze. To książka dla mnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przyjdzie czas na recenzję i tej książki :) Cieszę się, że mamy podobne gusta:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.