środa, 16 października 2019

TO JUŻ DZIŚ! PREMIERA KSIĄŻKI "Za moje krzywdy"!


Dziś na księgarskich półkach pojawiła się nowa książka Ewy Lenarczyk pt.: "Za moje krzywdy" nakładem Wydawnictwa Psychoskok. Kilka dni temu napisałam moją przedpremierową recenzję, w której można m.in. przeczytać, że:

Od pierwszych stron wciąga nas w wir wydarzeń, które w większości dzieją się w Gdańsku i Gdyni ale też w okolicach tych miast oraz w Łodzi. Nie jest to jednak typowy kryminał lecz wielowątkowa fabuła, która z każdym kolejnym rozdziałem intryguje coraz bardziej. Poza sprawą morderstw Bożena musi się zmierzyć z samą sobą, gdyż jako matka dorosłej córki stara się być wobec niej i siebie w porządku. Okazuje się, że nie jest to takie proste, gdyż los postanowił nieźle zagmatwać w prywatnym życiu bohaterki i zweryfikować jej utarte schematy działania oraz sposób postrzegania rzeczywistości.

Mam nadzieję, że podobne odczucia będą mieli czytelnicy tej książki, którą szczerze polecam!4 komentarze:

 1. Jestem ogromnie ciekawa, sama okładka jest intrygująca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka znajduje się już na mojej bardzo długiej liście lektur do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę polować na tę książkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej mnie przekonuje akcja w Trójmieście :) Mieszam niedaleko :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.