sobota, 27 kwietnia 2019

466.-"Przekazy Wszechświata"

Małgorzata Król

WYDANIE: I
DATA PREMIERY: 6.03.2019
TŁUMACZENIE: Nie
JĘZYK ORYGINAŁU: polski
OPRAWA: Miękka
FORMAT: 148 x 210 mm
ILOŚĆ STRON: 89
Redaktor prowadząca: Wioletta Tomaszewska
Redakcja i korekta: Marianna Umerle
Korekta: Bogusław Jusiak
Projekt okładki: Robert Rumak, Krzysztof Kosowski
Fotografia na okładce: Krzysztof Kosowski
Skład: Jacek Antoniewski

     

„Wszechświat otwiera się przed Wami. Daje Wam wszystko, czego pragniecie i potrzebujecie. Zrozumcie i uwierzcie.“

Żyjąc codziennymi problemami nie zauważamy zmian, jakie zachodzą na Ziemi i w nas. Przede wszystkim budzi się w nas Świadomość, zaczynamy czuć swoim wnętrzem wszystko to, co dzieje się wokół i postrzegać w nowy sposób rzeczywistość. Nie zawsze rozumiemy, co tak naprawdę się dzieje, zadajemy sobie pytania, na które trudno znaleźć odpowiedzi. Dzięki osobom takimi jak autorka książki „Przekazy Wszechświata“ możemy dowiedzieć się więcej o sobie i naszym świecie. 

źr. zdjęcia: psychoskok.pl
Małgorzata Król zadebiutowała w 2017 roku książką pt.: „Miłość ponad wszystko“, w której opisała swoje spotkania z Istotami spoza naszej ziemskiej egzystencji, jakie miały miejsce podczas hipnozy i transów. Mówi o sobie, że jest skromną osobą żyjącą zwyczajnym życiem. Od ponad siedmiu lat mieszka w Holandii, gdzie znalazła bezpieczną przystań i możliwość realizacji siebie. Więcej o niej w wywiadach TUTAJ i TUTAJ. „Przekazy Wszechświata to jej druga książka, która, tak jak poprzednia, ukazała się dzięki Wydawnictwu Psychoskok.

Po swoich pierwszych doświadczeniach z energiami pozaziemskimi nadszedł czas na zupełnie odmienny rodzaj kontaktów. Pewnego dnia, gdy autorka wróciła z pracy jak każdego dnia. Jednak ten dzień okazał się niezwykły, gdyż mała poczucie jakiejś energii, która delikatnie ją okrywała. Spokój, cisza i wrażenie, że za chwilę wydarzy się coś ważnego. 

„Ogarnęło mnie takie odczucie, jakby coś znalazło się w moim pokoju, jakaś delikatna energia. Uczucie, że ja znajduję się w nieznanej mi sytuacji, ogarniana i przenikana inną wibracją.“


Za pomocą pisma automatycznego zaczęła notować słowa, które spływały do niej od nieznanej jej ale przyjaznej energii. Okazało się, że były to przekazy z innych wymiarów od różnych Istot. Wydarzenie to miało miejsce 12 kwietnia 2016 roku i od tamtego czasu nastąpił ciąg przekazów, skierowanych do nas, Ziemian. W ciągu dwóch lat powstało 30 przesłań, które zawierają ważne dla nas wskazówki i informacje. 

Autorka mówi o sobie, że jest jedynie narratorką, gdyż przypadło jej w udziale „zapisywać informacje, które utworzyły piękne przekazy.“ Miały one miejsce w różnych okolicznościach i miejscach. Najwięcej doświadczyła ich w Rotterdamie ale zdarzyły się też w Londynie a nawet w pociągu. Z początku nie zdawała sobie sprawy jak ważna rola jej przypadła. Niewiele rozumiała z tego co napisała. Dopiero z pomocą przyjaciela uświadomiła sobie wagę przekazanego tekstu. Nie był to jej pierwszy kontakt z Istotami spoza naszego wymiaru,  ale wówczas sposób przekazywania informacji był inny niż teraz. 

„Patrzysz w dal. Nic.
Wytężasz swój zmęczony wzrok. Nadal nic.
Co chcesz zobaczyć?
Nie da się zobaczyć oczyma tego, czego naprawdę pragniesz.
To jest ukryte głęboko w Tobie 
- nie na horyzoncie, nie w tej iluzji, nie w marzeniach.
To jest w Tobie. Ukryte głęboko. W samym środku.“
Jednymi z Istot, które kontaktowały się z panią Małgorzatą, byli Elkurianie, którzy zamieszkują trzynasty Układ Słoneczno-Krystaliczny we Wstędze Werioda, która łączy się bezpośrednio z Układem Tarona. Pierwszy przekaz od nich nastąpił 2 maja 2017 roku. W sumie było ich cztery. Zapewniają w nich, że troszczą się o nas, wspomagają procesy przemian na Ziemi, w rozwoju duchowym, podwyższają nasze wibracje wysyłając kosmiczną energię dla nas i całej planety. Ich przekazy kończą się najczęściej pozdrowieniem „Elkurianie w imieniu Wszechświata".


„Życie Cię kocha.
Jest Twoją Matką, Opiekunką codzienną.
Zaufaj mu, proszę.
Odda Ci wszystko.
To cud natury.“

Książka skierowana jest do osób, które chcą zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość, lepiej poznać siebie i własną rolę w tym życiu. Świetliste Istoty nawołują byśmy otworzyli swoje umysły i serca a wówczas wszelkie potrzebne informacje same do nas przypłyną a z nim zrozumienie istnienia. Elkurianie i inne energie są po to, by nam pomóc w tym działaniu. Przekonują, że prawda jest we Wszechświecie ale musimy ją odnaleźć we własnej duszy. Ona czeka tylko na odkrycie. Prawda o nas i naszym świecie. 

„Pomocy szukaj w sercu.
Siatką duszy nakryj swą Miłość.
Linie nieskończone dosięgające Boga 
Utkają dla Ciebie drogę, niczym koronkę - prosto o Stwórcy, prosto do Nieba."


Przekaz zostały zamieszczone w niezmienionej formie tak jak zostały podyktowane autorce. Każdy z nich ma swoją datę i miejsce przesłania informacji. Nie są to łatwe teksty, do jednorazowego przeczytania. Nie wszystkie zwroty mogą być od razu zrozumiałe, dlatego dobrze je poznawać w skupieniu, spokoju, wnikając w ich sens całym sobą.

Z pewnością należy do nich podejść z otwartym umysłem a na pewno z sercem i pozytywnym nastawieniem. U niedowiarków i osób niewierzących w tego rodzaju energie mogą wywołać powątpiewanie a nawet ironię, gdyż w społeczeństwie można zetknąć się z lekceważącym podejściem do tego rodzaju informacji. To wynika najczęściej z niewiedzy i z przekonania, że tego czego nie widać, tego nie ma. Tymczasem doświadczenia osób takich jak pani Małgorzata Król pokazują, że nie jesteśmy sami na tym świecie i mamy wsparcie pochodzące z innych wymiarów. Warto wgłębić się w przesłania podyktowane autorce, gdyż niosą one ważne wskazówki i informacje dla każdego z nas. Podpowiadają co mamy robić, jak dbać o naszą planetę i siebie samych, by cieszyć się szczęściem i wspaniałym życiem.

Książkę można kupić m.in.w sklepie:4 komentarze:

 1. Myślę, że warto poświęcić uwagę tej książce. 😊
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważam, że książka ma wiele wartościowych przekazów, nad którymi warto się zastanowić :)

   Usuń
 2. Otwarty umysł to podstawa w tego typu publikacji.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.