środa, 26 października 2016

271. - "Karma Coaching"

Przerwanie zaklętego kręgu przeznaczenia
Ursula Demarmels

           

„Żaden człowiek nie otrzymuje losu, którego nie miałby siły unieść na swych barkach.”

Wszystko co robimy w naszym obecnym życiu ma swoje znaczenie, gdyż pozostawia swój ślad w naszej duszy. Wszelkie wydarzenia w naszym życiu, zarówno te radosne jaki dramatyczne są efektem naszych wyborów. Każdego dnia decydujemy o kolejnych krokach jakie chcemy zrobić dla swojej przyszłości, również tej, gdy już nas nie będzie na tym świecie i odrodzimy się w nowej rzeczywistości. Umierając, pozostawiamy nasze fizyczne ciało a nasza nieśmiertelna dusza przygotowuje się do kolejnego wcielenia. Od tego jacy byliśmy w poprzednich żywotach, co robimy teraz, jak postępujemy, zależy także nasze obecne życie. W teraźniejszości pracujemy na naszą przyszłość, tworząc tzw. pozytywną lub złą karmę. Mówimy o przeznaczeniu, stwierdzamy: „taki to nasz los”, „Tak musi być” - czy na pewno? Czy mamy możliwość zmiany naszego przeznaczenia? Książka pt.: „Karma Coaching” pokazuje taką możliwość. 

źródło zdjęcia: www.spiritualregression.de
Ursula Demarmels od najmłodszych lat widziała i czuła więcej niż inni. Ukończyła intensywne szkolenia w Szwajcarii, Niemczech, Austrii i USA. Ukończyła Instytut Hipnoterapii Life-Between-lives dr. Michaela Newtona i jest pierwszą niemieckojęzyczną absolwentką tej placówki. Wykłada na Uniwersytecie w Salzburgu, jest Certyfikowanym terapeutą Towarzystwa Duchowej Regresji, należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Doradców i Terapeutów (Iakt), USA i Certified Hypnotherapist (CHT). Krajowego Cechu Hypnotists USA. Od 35 lat pracuje jako terapeutka regresji duchowej i towarzyszyła ponad 4500 osób w podróżach swoich poprzednich . 

okładka oryginału
źr. zdjęcia: amazon.de
Wiara w reinkarnację jest obecna w wielu kulturach i religiach. Jej nieodłącznym elementem jest karma, której znaczenie mówi o „zamierzonym działaniu”. Zakłada ona, że nasze obecne życie wpływa na kolejne wcielenia, których jakość zależy od naszych działań tu i teraz. Nasza dusza po fizycznej śmierci ciała, pragnie naprawić krzywdy, rozjaśnić ciemności i wznieść się ku światłu. Wszystkie nasze myśli, uczynki, emocje wpływają na tworzenie dobrej lub złej karmy, co przekłada się na nasze obecne życie. Określa to prawo przyczyny i skutku, któremu podlega każda żyjąca istota na ziemi. Możemy postępować tak, by nasza pozytywna karma była wzmacniana a nasze zadanie wypełnione lub stać w miejscu, cofając się w rozwoju duszy, niczego się nie ucząc a tym samym pogłębiać złą karmę. 

Ursula Demarmels pomaga zrozumieć, że sami tworzymy swoje życie i od naszych decyzji zależy jak będzie ono wyglądało. Złość, nieżyczliwość, wyrządzanie krzywdy innym powodują pogłębianie się naszej karmy. Przy negatywnym nastawieniu wzrasta nasz dług karmiczny, który będziemy musieli odpracować w kolejnym wcieleniu. Chcąc uniknąć kolejnego borykania się z problemami w przyszłości, już teraz trzeba zacząć zmieniać siebie i swoje zachowania, budując w ten sposób pozytywną karmę i wypełniając zadanie swojej duszy. 

„Żadna dusza nie przychodzi na świat z zamiarem świadomego czynienia zła innym istotom żywym.”

Książka została podzielona na trzy moduły, z których główną część stanowią rozdziały związane z kształtowaniem karmy w różnych dziedzinach naszego życia. Dotyczą one dziesięciu obszarów, którym przyglądamy się uważnie, by nauczyć się świadomie doświadczać każdego dnia i wypełniać go światłem oraz miłością. Każdy rozdział omawia jedną sferę naszej ziemskiej egzystencji, zawiera fragmenty sesji regresywnych oraz ćwiczenia kształtujące karmę, dzięki którym przyglądamy się swojemu życiu i uczymy się świadomego kierowania nim tak, by kroczyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem i wyznaczonym celem. Poza podstawowym tekstem publikacji znajdują się informacje uzupełniające, ważne spostrzeżenia i przykłady z życia klientów, które zostały wyszczególnione w szarych ramkach. 

Dowiadujemy się kim jest przewodnik duchowy, jakie są odwieczne prawa uniwersalne, czym jest dobra i zła karma, jak powstają, co je tworzy i w jaki sposób możemy zlikwidować dług karmiczny. Uświadamia czym są ponowne narodziny, co dzieje się między jednym życiem a drugim i uczy wyciągania wniosków z popełnianych błędów zarówno z przeszłości jak i teraźniejszości i wiele innych. Udziela praktycznych wskazówek pomagających wyrównać naszą karmę. Przekonuje, że warto zastanowić się nad każdym naszym działaniem, zwłaszcza tym negatywnym, gdyż robiąc komukolwiek krzywdę robimy tak naprawdę krzywdę sobie. Gdy to zrozumiemy i zaczniemy działać zgodnie z odwiecznymi prawami karmy, wówczas zaczniemy w nowy sposób postrzegać nasze otoczenie, każde zdarzenie i spotykanych na naszej drodze ludzi oraz zwierzęta. 

„Gdy tylko zasady kształtowania karmy na dobre zadomowią się w twojej codzienności, świat nigdy już nie będzie dla ciebie taki sam jak przedtem.”

Książkę można kupić w sklepie: 


Wydanie: I
Rok wydania polskiego: 2016
Rok wydania niemieckiego: 2015
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 256 
Oprawa: miękka 
Redakcja: Mariusz Warda
Skład: Tomasz Piłasiewicz
Projekt okładki: Aleksandra Lipińska
Tłumaczenie: Natalia Szczyglewska
Karma-Coaching: Wege aus der Schicksalsfalle

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.