Witaj!


W dzisiejszych czasach czytanie książek często przegrywa z Internetem i filmem. Jednak to książka rozwija wyobraźnię. Przewracając kolejne kartki, zagłębiamy się w treść i to my tworzymy wizerunek bohaterów, miejsc, sytuacji. Jedną z moich pasji jest czytanie książek ale takich, które wnoszą do mojego życia jakąś wiedzę i motywują do rozwoju.

Ezoteryka to świat , który zgłębiam od dłuższego czasu, dlatego moje recenzje to przede wszystkim dział ezoteryczny, gdyż umożliwia on poznanie samych siebie i tego co nas otacza. Oprócz tematyki związanej z wiedzą tajemną są też zagadnienia dotyczące zdrowia i utrzymania naszego organizmu w dobrej formie ale też różnego rodzaju powieści.

źródło grafiki: imageshack.us12
Recenzje piszę od 2012 roku. Na początku był to blog poświęcony jedynie książkom Wydawnictwa Studio Astropsychologii, które ma w swojej ofercie wiele ciekawych pozycji. Jednak czas sprawił, że na mojej półce zaczęły pojawiać się książki innych wydawnictw, które postanowiłam dołączyć do tego bloga i teraz zawiera on propozycje kilku wydawców. Z tego powodu nie zawsze są to książki ezoteryczne lecz także powieści, opowiadania i różne gatunki literackie. W każdej z nich można dostrzec duchowe lekcje i przekazy.

Moje recenzje opisują świat zawarty na kartkach powieści, poradników i publikacji ezoterycznej. Przekazuję w nich moje wrażenia jakie wywołała we mnie przeczytana lektura, co oddaję w swoich tekstach. Pragnę, by każdy czytelnik mógł poczuć atmosferę omawianej książki i poznał moją opinię. Mam nadzieję, że moje recenzje przybliżą charakter książek i zachęcą do sięgnięcia po którąś z nich.

Wiem jak ważne jest dla mnie poznanie opinii na temat książki, którą chcę przeczytać, dlatego mam nadzieję, że moje recenzje będą przydatne dla innych i pomogą w podjęciu decyzji. Często są one kwintesencją moich przemyśleń, wrażeń, jakie dana publikacja na mnie zrobiła. W ten sposób pragnę oddać aurę książki i sedno zagadnień, które autor porusza.

Zapraszam do mojego świata książek!

2 komentarze:

  1. Dzień dobry, nie mogę znaleźć adresu e-mail, a chciałabym się z Panią skontaktować. Proszę o maila na adres, który pojawił się w podpisie.
    Pozdrawiam
    Hanna Dikta

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.