sobota, 14 września 2019

Uwaga blogerzy i blogerki - coś dla Was!

Buszując po Internecie natrafiłam na ciekawą akcję, pod nazwą "Szkol się z Wymownią", która ma na celu promowanie czytelnictwa w Polsce. Skierowana jest ona do wszystkich blogerów i blogerek, bez względu na tematykę prowadzonego bloga. Uważam, że każda inicjatywa mająca na celu promowanie czytania książek jest godna uwagi, dlatego zamieszczam krótką notkę o tej akcji.Co trzeba zrobić? O tym można dowiedzieć się klikając na poniższy obrazek:


Akcję organizuje pani Barbara Celińska w ramach prowadzonego przez nią Wydawnictwa Wymownia. W ten sposób pragnie wspierać rozwój intelektualny społeczeństwa i czytelnictwo. Zaprasza wszystkich, którzy kochają słowo pisane, lubią czytać książki w każdej formie i prowadzą bloga l lub mają profil na Facebooku czy Instagramie.  Poza książkami, pani Barbara chce dzielić się swoją wiedzą na temat prowadzenia bloga i tworzenia wizerunku w sieci. 

Co można otrzymać uczestnicząc w tej akcji? Przede wszystkim darmowe e-booki i  audiobooki, które niekoniecznie trzeba recenzować, chyba że taka jest wola blogera. 

Jeżeli , więc zainteresowała Was ta propozycja, to kliknijcie na powyższy obrazek, a tam znajdziecie szczegóły akcji. 2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.