czwartek, 26 lipca 2018

421. - "Dziesięć anielskich przesłań"

Doreen Virtue

         

„Miłość jest nieustającym wodospadem obfitości.“

Anioły są boskimi posłańcami, naszymi strażnikami, powiernikami i pocieszycielami. Zawsze stoją przy nas czekając na nasze zaproszenie do naszego życia. Osoby takie jak Doreen Virtue mają zdolność komunikowania się z nimi i odbierania od nich ważnych wiadomości. Dzięki temu możemy dowiedzieć się co anioły chcą nam przekazać. Umożliwia to książka pt.: „Dziesięć anielskich przesłań“.

źr. zdjęcia: ww.amazon.com
Doreen Virtue jest znaną ekspertką od aniołów. Już od najmłodszych lat wyczuwała ich obecność i wiedziała, że zawsze może na nie liczyć. Na swoim koncie ma wiele kart i publikacji na temat aniołów, wróżek elfów, poradników motywacyjnych i duchowych. Jest częstym gościem stacji radiowych i telewizyjnych, prowadzi warsztaty dla osób chcących nawiązać kontakt z anielskimi pomocnikami, udziela się jako aktywistka zaangażowana w działalność charytatywną i ruchy wspierające ochronę środowiska. 

okładka oryginału
źr. zdjęcia: amazon.com
Anioły są stworzone z czystej energii miłości i są dziełem Bożym, tak jak my. Czysta miłość jest najwyższą istniejącą wibracją, którą możemy osiągnąć poprzez otwarcie serca z pomocą modlitwy, medytacji, przebaczenia, kontaktu z naturą i temu podobnych wibracji. 

„Gdy postanawiasz skupić się na miłości, tworzysz rzeczy prawdziwe i trwałe, które mają głębokie znaczenie i przynoszą błogosławieństwa tobie i innym.“

Anioły nie mogą za nas podejmować decyzji, gdyż szanują naszą wolną wolę. Zapewniają, że doceniają nasze działania, jakie podejmujemy każdego dnia zmagając się z pojawiającymi się problemami. Mówią, że obserwują nasze działania i robią wszystko, by nam pomóc jeżeli o nią poprosimy. Starają się przebudzić w nas „pradawną pamięć“ i poprowadzić z powrotem do domu. Podkreślają, że łatwiej byłoby nam, gdybyśmy świadomie kroczyli ścieżką miłości zamiast lęku i ego. Podają wiele przykładów pokazujących jak wygląda życie w zależności od naszych wyborów i podpowiadają jak postępować, by podążać drogą serca. Opisują rzeczywistość z perspektywy iluzorycznego świata, jaki budujemy sobie, gdy jesteśmy oddzieleni od siebie a także uświadamiają jak wygląda prawdziwy świat stworzony przez Boga, w którym jesteśmy świadomi łączności z Boskością, aniołami i innymi ludźmi. 

„Zawsze otrzymujesz z powrotem, co co dajesz. Jeśli dajesz miłość to ją również dostajesz. Lecz jeśli dajesz lęk, otrzymasz lęk.“


Treść przekazu została podzielona na dziesięć rozdziałów, czyli tyle ile zagadnień poruszyły anioły. Przekazy te dotyczą naszego codziennego życia i poruszają zagadnienia, które dobrze znamy lecz nie uświadamiamy sobie często ich wagi. Pozwalają dostrzec to, czego nie widzimy i odkryć na nowo sens naszych działań i istnienia na Ziemi.

„wierząc we własną winę osądzasz siebie, co odciąga cię od realizacji twojego niebiańskiego powołania.“

Poszczególne przesłania dotycżą naszej prawdziwej tożsamości, wolnej woli, relacji, przebaczenia, uzdrowienia, uwalniania, modlitwy, decyzji i prawdziwemu spełnieniu. Pomagają zrozumieć kim naprawdę jesteśmy, skąd pochodzimy, co jest ważne w naszym życiu i jaka jest nasza prawdziwa natura.

Przybliżają prawdziwy obraz Boga - odmienny od tego, który został narzucony przez religię, wyjaśniają kim on jest, jak powstały funkcjonujące dogmaty i przekonania na jego temat. Podpowiadają jak modlić się, by nasze modlitwy były wysłuchane, jak odróżnić działania z poziomu ego od działąnia wyższego Ja, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami i myślami. Wyjaśniają skąd biorą się nieszczęścia na Ziemi, dlaczego Bóg im nie zapobiega, czym jest wolna wola, poczucie winy, co sprzyja odbieraniu Boskich wskazówek, co znaczy prawdziwe pomaganie, Pokazują korzyści płynące ze skupiania się na miłości, do czego prowadzi osądzanie siebie i innych.


Uświadamiają, że każdy z nas przyszedł na świat w jakimś celu i nic nie dzieje się przypadkowo. Każde istnienie jest efektem świadomego stworzenia przez Boga i pokazują jak zmienić siebie, by wypełnić przeznaczone nam zadania. To tylko niektóre z zagadnień poruszonych przez Anioły.

„Nie szukaj miłości na zewnątrz, lecz stań się kochającym rodzicem dla samego siebie.“

Cała książka jest ogromnym przekazem duchowym podyktowanym przez niebiańskie istoty. Mimo, że zawiera mnóstwo wiedzy na temat Boga i naszych relacji z nim, to nie jest to publikacja religijna. Bóg jest ponad wszelkimi wyznaniami i religiami a anioły pragną, byśmy podążali ścieżką miłości, która prowadzi do domu Stwórcy.

Czytając nabieramy pewności, że nie jesteśmy sami i zawsze możemy liczyć na ich pomoc. Anioły kierują swoje przekazy do wszystkich, bez względu na wyznawaną wiarę, poglądy czy religię. Pokazują, że wszystko co tworzymy z miłością jest satysfakcjonujące i trwałe, a to, co powstaje z lęku jest nietrwałe oraz ulotne. Prawdziwe przebudzenie i uzdrowienie jest możliwe tylko wtedy, gdy zaczniemy wsłuchiwać się w siebie, kochać siebie i szanować innych.


Doreen Virtue spisała dokładnie anielskie słowa nie zmieniając żadnego z nich. Publikacja ma odmienny charakter od poprzednich jej książek w tym temacie, gdyż z reguły autorka otrzymywała odpowiedzi na swoje pytania. Tym razem było inaczej, ponieważ przesłania zostały podyktowane wprost od aniołów, bez ingerencji Doreen, która była tu jedynie rejestratorką tego, co one chciały nam przekazać. Poza wieloma informacjami anioły udzielają nam praktycznych wskazówek proponując proste techniki i afirmacje pomagające przebudzić się z duchowego snu, świadomie tworzyć swoją rzeczywistość i pozostać w „pięknym stanie szczęścia". Czy skorzystamy z ich wskazówek i porad - to zależy od nas.

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania polskiego: 2018
Rok wydania amerykańskiego: 2017
Wymiary: 13.5 x 20.5 cm
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 148
Redaktor prowadząca: Ewelina Sokalska
Redakcja: Juliusz Poznański
Korekta: Marta Pustuła
Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Projekt okładki: Łukasz Werpachowski
Grafika na okładce: © stdemi (iStock.com)
Skład: skladigrafika@gmail.com
Tytuł oryginału: 10 Messages Your Angels Want To Know
1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.