poniedziałek, 21 grudnia 2015

200. - "Anielska odpowiedź"

Dr Doreen Virtue, Radleigh C. Valentine

            

Anioły towarzyszą nam we wszystkich sytuacjach życiowych, bez względu na to czy wierzymy w nie czy nie. Są gotowe nieść nam pomoc w trudnych chwilach i wspierać w rozwoju duchowym. Jeżeli tylko wyrazimy taką wolę, będą z nami współpracować na każdym poziomie. Kontakt z aniołami to niezwykły dar, z którego wszyscy możemy korzystać. Dzięki nim możemy osiągnąć to czego pragniemy, zwiększyć swoje bezpieczeństwo, znaleźć miłość, wrócić do zdrowia czy osiągnąć spokój i równowagę życiową. Czasami potrzebujemy porady czy wsparcia, zadajemy szereg pytań i oczekujemy, że ktoś nam na nie odpowie. Można zapytać o nią przyjaciół, znajomych, eksperta a możemy poprosić Anioły, by dały nam wskazówkę albo potrzebną nam informację. Jednak nie każdy ma dar kontaktowania się i słyszenia ich głosów, dlatego świetnym narzędziem komunikacyjnym z nimi są karty takie jak najnowsza talia Doreen Virtue i Radleigh'a. Valentine'a pt. :Anielska Odpowiedź”.

źr. zdj.: radleighvalentine.com
źr. zdjęcia: www.angeltherapy.com
Doreen Virtue i Radleigh Valentaine stworzyli w 2012 roku talię „Anielski Tarot ”, który okazał się wielkim sukcesem. Ponownie postanowili połączyć swoje siły w nowym anielskim projekcie, gdy spostrzegli, że podczas prowadzonych przez nich zajęciach pojawiają się pytania, na które ludzi chcieliby usłyszeć odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Zastanawiali się co zrobić, by mogli oni szybko otrzymać odpowiedź, która będzie konkretna, łatwa i zrozumiała. Efektem tego jest najnowsza talia anielska, która umożliwia skorzystanie z niej w każdej chwili.

źr. zdjęcia: facebook
Przepiękne ilustracje wykonał Marius Michael – George, który jest wizjonerem artystą i nauczycielem sztuki. Specjalizuje się w sztuce sakralnej. Urodził się w Bukareszcie. Obecnie dzieli swój czas między swoją pracownią w Paradise Valley w Montanie i Galerią Sztuki w MT. Shasta w Kalifornii. Tworzy obrazy, które widzi „oczami duszy”, dzięki czemu spod jego ręki wychodzą wizje piękne dzieła tworzące portale do innych światów zapraszając do udziału w duchowym doświadczeniu. Jego prace były wykorzystane w kartach Wróżek, Aniołów, Świętych i Wniebowstąpieni Mistrzowie.

Każda talia stworzona przez Doreen Virtue i jej współtwórców charakteryzuje się swoją wyjątkowością ale ta najnowsza jest niezwykła. Idealnie dopasowana wielkością sprawia, że trzyma się ją w dłoniach wygodnie. Karty nie wyślizgują się z rąk, są miłe w dotyku. Zostały wykonane na sztywnym kartoniku, ze złoconymi brzegami i z kolorowym motywem okalającym każdą kartę. Motyw ten tworzy jakby kotarę, zza której wyłania nam się anielski wizerunek. Dodatkowo są one podzielone na 5 grup kolorystycznych: złoty, niebieski, fioletowy, zielony i różowy. Ilustracje przedstawiają różne sytuacje, grupy aniołów, boginie, mistrzów duchowych i archanioły. Zawierają wiele symboli, które mogą być dodatkową podpowiedzią przy intuicyjnym odczytywaniu przesłania.

Autorzy opracowali ją, by zapewnić odpowiedź na każde pytanie przy użyciu tylko jednej karty ale można wylosować ich więcej. Wówczas sekwencja kart często układa się w zdanie. Z tego powodu karty nie sprawiają kłopotów z interpretacją.

Wśród wielu przesłań są też karty z określaniem czasu. Pytając anioły o jakąś swoją sprawę, czasem chcemy wiedzieć kiedy to nastąpi. Jeżeli jest dane nam to wiedzieć, to anioły ujawnią ten termin. Odpowiedzi są krótkie. Mogą nam potwierdzić jakieś zdarzenie lub nasze plany poprzez kartę z napisem TAK! Albo zanegować mówiąc NIE! Czasami zachęcają do pozytywnego myślenia, albo do zaczekania na właściwy moment, dodają otuchy mówiąc, że nie ma się czym martwić albo sugerują kompromis lub posłuchanie własnej intuicji. Warto też przyjrzeć się ilustracji, która może być uzupełnieniem przesłania.

„Podczas używania tych kart nie sposób się pomylić, ponieważ działają one w zgodzie z Prawem Przyciągania, które nie dopuszcza jakichkolwiek błędów.”

w skład zestawu wchodzą:
karty, pudełko i książeczka
Każda karta zawiera krótkie hasło, które jest odpowiedzią na zadane pytanie, bez uzupełniającego tekstu, tak jak to miało miejsce w poprzednich taliach. Rozszerzenie znajduje się w niewielkiej książeczce dołączonej do kart. Zawiera ona niezbędne informacje potrzebne do korzystania z talii. Główną jej częścią są opisy poszczególnych kart. Ich znaczenia zostały ułożone alfabetycznie, zgodnie z pierwszą literą słowa kluczowego. Autorzy podpowiadają w niej jak przygotować karty, w jaki sposób ją oczyścić i używać.

Doradzają, by przede wszystkim kierować się własną intuicją przy interpretacji, gdyż w ten sposób łączymy się z anielskim przewodnictwem. Plusem jest to, że talię można z powodzeniem łączyć z innymi kartami anielskimi, gdyż świetnie ze sobą współpracują i uzupełniają się. 

Karty anielskie to przyjazna propozycja dla każdego. Stanowią doskonały pomost między światem aniołów a ludźmi. Dzięki nim możemy prowadzić niebiański dialog i mieć pod ręką doradcę, który zawsze udzieli nam potrzebnej rady czy odpowiedzi, które dodadzą nam otuchy, dadzą nadzieję i wesprą w codziennym życiu. 

Karty można kupić w sklepie:

Nr wydania: I
Rok wydania polskiego: 2015
Rok wydania w USA: 2014
Opakowanie: Pudełko
Wymiary 10 x 13,5 cm
Wymiary kart: 8,9 x12,7cm
Ilość stron: 112
Ilość kart: 44
Redakcja: i tłumaczenie: Mariusz Warda
Tytuł oryginalny: Angel Answers Oracle Cards: A 44-Card Deck and Guidebook


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.