O mnie


Jestem Wodnikiem z filozoficzną, romantyczną i słowiańską duszą. Uwielbiam przestrzeń, naturę, ciszę i spokój. Nie wierzę w przypadki tzw. zbiegi okoliczności. Wszystko dzieje się w jakimś konkretnym celu. Kroczę swoją własną drogą i nie oglądam się za siebie. Każda osoba spotkana w tej wędrówce jest dla mnie ważna, ponieważ wnosi zawsze coś nowego i jest kolejnym doświadczeniem życiowym. 

Moja ścieżka doprowadziła mnie do świata naszych przodków, których historię zaczęłam w pewnym momencie poznawać. Dlatego jestem przewodnikiem po Szlaku Piastowskim i należę do Grupy Historyczno – Widowiskowej "COMES”. Razem z mężem fotografuję i tworzę grafiki komputerowe, które były wielokrotnie wystawiane w kraju i zagranicą. 

Od 2012 roku piszę recenzje książek, co stało się moją pasją. Na początku były to głównie książki ze świata ezoteryki, ale z czasem dołączyły do nich inne gatunki literackie, dlatego na moim blogu znajdziecie propozycje niemal dla każdego. No, może poza horrorami, których nie czytam.
1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą.

Jeżeli jakiś komentarz jest niewidoczny, to proszę o chwilę cierpliwości. System bloggera wrzuca niektóre z nich do akceptacji, chociaż tego nie wymagam.

Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.

Popularne posty