piątek, 18 stycznia 2019

449. - "Uzdrawiająca Moc Serca"

Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz
Barbara Ann Brennan

Rok wydania polskiego: 2018
Rok wydania amerykańskiego: 2017
Format : 16.5 x 23.5 cm
Oprawa: flexi
Liczba stron: 400 + wkładka
Redaktor prowadząca: Ewelina Sokalska
Redakcja: Juliusz Poznański
Korekta: Monika Pasek
Projekt okładki: Łukasz Werpachowski
DTP: Maciej Grycz
Tłumaczenie: Anna Gąsowska
Wydawnictwo: Samsara
Tytuł oryginału: Core Light Healing: My Personal Journey and Advanced Healing Concepts for Creating the Life You Long to Live

          
     

„Ciekawość wiedzie do obserwacji, 
która wiedzie do badania, 
które wiedzie do odkrycia, 
które wiedzie do zastosowań, 
które ulepszają życie!“

Wszystko wokół jest energią a my stanowimy jeden z jej elementów. Nasze myśli, emocje, przeżywane sytuacje, cierpienie, nastawienie i każde działanie odbija swoje piętno nie tylko w realnym świecie ale też duchowym. Uświadamia nam to autorka publikacji „Uzdrawiająca Moc Serca“ i podpowiada jak możemy wykorzystać nasz twórczy potencjał do poprawy życia na każdym jego poziomie. 

źr. zdjęcia: imagenesmy.com
Barbara Ann Brennan to światowej sławy uzdrowicielka, psychoterapeutka, fizyk pracująca dla NASA, której przełomowe badania nad polem energetycznym człowieka położyły kamień milowy pod rozwój bioenergoterapii. Założycielka szkoły "Barbara Brennan School of Healing", w której uczy leczenia dłońmi. Jej książka pt.: „Dłonie Pełne Światła“ stała się światowym bestsellerem. 

Podtytuł książki „Uzdrawiająca Moc Serca“ sugeruje, że jest ona bardzo osobistą publikacją Barbary Brennan i i tak jest w rzeczywistości, gdyż ujawnia ona wiele własnych sekretów z pracy jako uzdrowicielki. To swoisty pomost między światem widzialnym i niewidzialnym. Pomaga zrozumieć świat duchowy i uczy wykorzystania jego potencjału do transformacji naszego życia. Nie jest to łatwa lektura, gdyż porusza zagadnienia spoza fizycznej rzeczywistości. Autorka używa w niej terminologii z pogranicza naukowego lecz stara się opisywać poruszane zagadnienia przystępnie. 

„Pozwól sobie być tym, kim jesteś. Jesteś boską istotą.“


Część pierwsza to obszerny materiał przybliżający pole auryczne i system świadomości energetycznej człowieka. Autorka przekazuje mnóstwo informacji, które oparte są na jej doświadczeniu, obserwacji i badaniach oraz na channeligowych przekazach od duchowego przewodnika Heyoana. Przedstawia system, który stworzyła na podstawie swojej ponad czterdziestoletniej pracy uzdrowicielskiej i naukowej. Omawia szczegółowo zagadnienia związane z budową energetyczną człowieka, występujące zaburzenia, blokady w aurze, czakrach i jakie są tego skutki na poziomie fizycznym. Opisuje w jaki sposób tworzy się proces kreacji w energetycznej świadomości człowieka, jakie ma to znaczenie dla każdego aspektu życia i jak ważne jest zrozumienie natury tego procesu. Wyjaśnia wpływ tej świadomości na rzeczywistość fizyczną i pokazuje jak uwolnić twórczy potencjał. 


Dowiadujemy się m.in. czym jest gwiezdny rdzeń, hara, pole energetyczne człowieka, ciało fizyczne, „aksamitna próżnia“, jak zbudowane są i jak funkcjonują czakry, bioplaza, inkarnacja czym jest blokada i co powoduje i wiele innych. Odkrywa przed nami nowe znaczenia różnych znanych pojęć dotyczących energetyki człowieka i poszerza naszą wiedzę o najświeższe własne odkrycia naukowe.

„Tylko dzięki naszej wyraźnej intencji, zharmonizowanej z naszym pragnieniem i z intencją Stwórcy, możemy osiągnąć sukces.“

W części drugiej autorka zabiera nas w fascynującą podróż do czwartego, astralnego poziomu pola energetycznego człowieka. Wyjaśnia w jaki sposób zachodzi proces postrzegania pozazmysłowego i pokazuje wpływ świata duchowego na nas, nasze związki i całą ludzkość. Przybliża wiele zjawisk, które dzieją się w sferze niefizycznym oraz pracę bioenergoterapeutów, pokazując na czym polega uzdrawianie naszego ciała i życia. Uzmysławia, że wszystko jest ze sobą powiązane i nie można żadnego z aspektów naszego Istnienia traktować oddzielnie. Podpowiada jak utrzymać zdrowie na poziomie mentalnym, fizycznym i duchowym. 


Każdy rozdział zakończony jest Autowglądem zawierającym kilka pytań, które mają na celu ugruntowanie poznanej partii materiału i skłaniają do zastanowienia się nad przedstawionymi zagadnieniami. 

„Jeśli nie jesteś świadom swoich przekonań i uważasz, żę świat jest, jaki jest, wówczas masz mniejszą szansę na zmianę rezultatu“   - Heyoan

Książka zwraca uwagę starannym wykonaniem i dużym formatem. Usztywniona okładka i zszywane brzegi gwarantują trwałość przy użytkowaniu. Kolorystyka i grafika na obwolucie nawiązują doskonale do tematyki, jaka jest omawiana przez autorkę, gdyż dotyczy naszej energetyki. Treść została wydrukowana na ekologicznym papierze wyraźną czcionką. Przesłania od osobistego przewodnika duchowego zostały wyszczególnione kursywą i oddzielnym akapitem. Dodatkowym pomocnym elementem są kolorowe rysunki zamieszczone w połowie publikacji, które są omawiane w poszczególnych rozdziałach. Ilustrują one różne procesy energetyczne dając obraz tego, czego nie widzimy fizycznymi oczami.


„Uzdrawiająca Moc Serca“ zawiera nie tylko wiedzę o nas i naszym świecie lecz także opowiada o zjawiskach, których sobie nie uświadamiamy. Dostarczyła mi ona wiele ciekawych informacji z zakresu uzdrawiania energią i funkcjonowania świata duchowego. To doskonała lektura dla wszystkich, którzy interesują się samodoskonaleniem i rozwojem osobistym. 

Nasz świat to nie tylko to, co nas otacza, co możemy dotknąć, zobaczyć i poczuć. To także sfera znajdująca się w polu energetycznym człowieka, od której zależy nasza kondycja, samopoczucie i jakość życia. Każdy z ma w sobie ogromny potencjał kreowania własnej rzeczywistości i uzdrawiania siebie na wszystkich poziomach Istnienia. Barbara Brennan pomaga zrozumieć rolę jaką odgrywa energia w utrzymaniu zdrowia i uwalnianiu od destrukcyjnych wzorców, tłumionych traumatycznych przeżyć. Uczy rozpoznawania pozytywnych oraz negatywnych schematów działania, szanowania pragnień naszej duszy, uwolnienia i zaakceptowania źródła kreatywności tkwiącego w każdym z nas a przede wszystkim uświadamia, że to my jesteśmy twórcami swojego życia. 


Książkę można kupić w sklepie:3 komentarze:

  1. To książka zdecydowanie dla mnie. Ten temat mnie mocno interesuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam. Czy posiada Pani adres e-mail mam pytanie odnośnie konkretnej książki ? Pozdrawiam Kamila

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.