wtorek, 11 września 2018

Adler - pod moim patronatem


Pod moim patronatem "Adler"

W październiku pojawi się interesująca pozycja wydawnicza Wydawnictwa Psychoskok pt.: "Adler. Tajemnica Zamku Bazina", którą mam przyjemność objąć patronatem. Poniżej zamieszczam notkę redakcyjną a tutaj:  moja przedpremierowa recenzja.

Adler.
Tajemnica Zamku Bazina
Tom I z cyklu BESTIARIUSZ FORBESA
Marta Merriday   
DATA PREMIERY: 22.10.2018
KATEGORIA: Powieść przygodowo-fantastyczna
WYDAWCA: Psychoskok
TŁUMACZENIE TAK/NIE
ISBN 978-83-8119-286-6
EAN 978-83-8119-286-6
OPRAWA: Twarda
FORMAT:  155 x 230  mm           
ILOŚĆ STRON: 600
CENA DETALICZNA: 49 zł

W małym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są lokalne zwierzęta, jednak z biegiem czasu ataki nasilają się, aż wreszcie w noc Halloween, podczas obłędnej imprezy w ruinach klasztoru, dochodzi do prawdziwej tragedii. Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę, więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich, do miasteczka przybywa młody zoolog Adler, syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler rozpoczyna prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia szybko zmierza do zaskakującego i zgubnego końca. 

Mistrzowsko stworzona atrakcyjna rzeczywistość, w której przyroda łączy się ze światem zbudowanym przez człowieka. Błyskotliwy humor przeplata się z mrocznymi opisami, znakomicie oddającymi napięcie towarzyszące wielu scenom w książce.


2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.