środa, 4 września 2013

50. Poznaj swoje anioły.

Nowe metody kontaktu z niebiosami
Ella Selena

Anioły to „Światło Boga”, boscy wysłannicy, którzy są gotowi służyć nam pomocą, wzmocnić nas, ochraniać, wskazywać drogę. Są połączeniem z Boskim Źródłem i dzięki nim możemy doświadczyć Boskiej interwencji i miłości. Istnieje wiele relacji osób, które miały kontakt z tymi nieziemskimi energiami. Są też tacy, którzy doświadczyli działań anielskich ale nie uświadamiają sobie tego albo po prostu w to nie wierzą. Tymczasem anioły są cały czas przy nas, obdarzają opieką i reagują na każde nasze wezwanie. Dowodzi tego książka znanej wróżki Elli Seleny pt: „Poznaj swoje anioły.”

Ella Selena jest parapsychologiem, autorką i wydawcą wielu kart anielskich i książek m.in. stworzyła „Autorskie Karty” nazwane swoim imieniem. Opracowała własną metodą wróżebną bazującą na Cyklach Jowisza i Rozkładzie Astrologicznym. Od dzieciństwa miała możliwość zgłębiania kart klasycznych, tarota i astrologię. W latach 2006 – 2009 uczestniczyła w programie Ezo TV oraz w Tajemnicach Losu w telewizji Polsat. W 2009 roku wraz z wróżką Tall uruchamiała znany dziś kanał Kosmica TV. Swoje doświadczenia spisała w najnowszej publikacji poświęconej kontaktami z aniołami.

W swojej ścieżce życiowej stykamy się z różnymi sytuacjami bardziej lub mniej przyjemnymi, różnymi niespodziankami od losu, z którymi nie zawsze umiemy sobie poradzić. Często martwimy się o nasz byt, szukamy rozwiązań, dróg wyjścia ze skomplikowanych sytuacji. Okazuje się, że wiele spraw może nam ułatwić osobista drużyna wsparcia, która gotowa jest nam nieść pomoc w każdej sytuacji. Trzeba tylko umieć dostrzec znaki, które wysyłają nam nasi niezawodni pomocnicy i wiedzieć jak się do nich zwracać i tego uczy Ella Selena. Na przykładach ze swojego życia i swoich klientów pokazuje, że anioły bezustannie nas otaczają i za naszym przyzwoleniem ingerują w nasze życie. Nie potrzebne do tego jest medium, czy specjalne zdolności parapsychiczne lecz dobra wola i otwarcie się na anielskie wibracje. 

skrypt ochronny - jeden ze skrptów anielskich.
Ella Selena napisała tę książkę pod wpływem nagłego natchnienia, jak sama o tym pisze: „podczas drugiej pełni księżyca rozpoczęłam pisanie i słowa sypały się spod klawiatury komputera jak ziarno pszenicy z rozprutego worka.” Jej intencją było spisanie i przekazanie wiedzy na temat kontaktowania się z boskimi wysłannikami. Książka nosi wprawdzie podtytuł „Nowe metody kontaktu z niebiosami” ale wśród zaprezentowanych metod najmniej znana jest ta z wykorzystaniem alfabetu anielskiego, który autorka szczegółowo opisuje i podpowiada jak zastosować go do wróżenia, skomponowania skryptu, amuletu albo talizmanu. Pozostałe sposoby są znane już z innych publikacji, takie jak: medytacja, pisanie listów i karteczek do aniołów, korzystanie z kart czy tworzenie skryptów, rytuałów, modlitw. Poza tym opisuje niektóre anioły: Metarona, Anioła Stróża, Anioła Wiary, Cudów, Spełnionych Marzeń, Bogactwa, Szczodrobliwości, Miłości i wielu innych. Zaletą publikacji są z pewnością medytacje, które sugestywnie oddziaływają na wyobraźnię i są pomocne w kontaktowaniu się z wybranym aniołem. 
napis pochodzi z okladki książki
Książka „Poznaj swoje anioły" ogólnie sprawia pozytywne wrażenie. Wzrok przyciąga estetyczna i „anielska” oprawa graficzna. Treść została spisana bez górnolotnych zwrotów i przydługich teorii. Język pisarski Elli Seleny jest bardzo swobodny, spisany w sposób, jakby autorka do nas mówiła, próbując przekonać do swoich przekonań. Jest to bardziej opowieść o swoich doświadczeniach i spotkaniach z klientami, na podstawie których autorka pokazuje w jaki sposób anioły objawiają się w naszym życiu. Jest to pozycja dla wszystkich tych, którzy szukają swojej drogi na poznanie energii anielskich. Dobra lektura na początek.

Książkę można kupić w sklepie:
Numer wydania 1
Rok wydania 2013
Format 15.7 x 12.8
Ilość stron 224
Oprawa miękka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.