środa, 19 czerwca 2013

37. Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego

Jak uniknąć współczesnych chorób
Andreas Moritz


Wątroba to jeden z ważniejszych organów naszego organizmu. Odpowiada za nasze zdrowie, samopoczucie. Jej prawidłowe działanie ma ogromne znaczenie dla nas i zależy od wielu czynników. Jedną z najczęstszych dolegliwości, które powodują jej złą pracę są kamienie żółciowe, które kojarzymy często z woreczkiem żółciowym, a tymczasem tworzą się one w wątrobie i „stanowią główną przeszkodę w utrzymywaniu dobrego zdrowia, młodości i sił witalnych.” Niestety większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego zagrożenia a medycyna często nie jest w stanie wykryć ich w początkowej fazie. Dlatego ważne jest regularne pozbywanie się niepotrzebnego „balastu” zalegającego w naszych narządach. Jak to zrobić, podpowiada Andreas Moritz w swojej książce:„Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego.”Andreas Moritz to ekspert z dziedziny medycyny naturalnej, ajurwedy, irydologii, shiatsu oraz medycyny wibracyjnej. Od 1981 roku zgłębia medycynę opartą na ajurwedzie. W 1991 roku został kwalifikowanym praktykiem tej metody w Nowej Zelandii. Wiele lat poświęcił poznawaniu i zrozumieniu powodów powstawania chorób i ich leczeniu uwzględniając holistyczne podejście do człowieka. Znalazł on powiązanie pomiędzy stanem wątroby człowieka, a prawdopodobieństwem wystąpienia u niego przewlekłych chorób, takich jak schorzenia serca, zapalenie stawów, SM, nowotwory czy cukrzyca. Jest propagatorem innowacyjnego systemu uzdrawiania nazwaną „Ener – Chi Art”, która za pomocą energetycznych obrazów przywraca prawidłową energetykę ciała. Dzięki swojemu odkryciu opisanemu w swojej najnowszej książce dotychczas udało mu się już odmienić życie dziesiątek tysięcy ludzi na całym świecie. 
„Wątrobę można sobie wyobrazić jako wielkie miasto z tysiącami domów i ulic. Pod ziemią znajdują się rury, w których płynie woda, ropa naftowa i gaz. Dzięki kanalizacji i ciężarówkom wywożącym śmieci, w mieście nie zalegają niepotrzebne produkty.” 
Andreas Moritz w ten sposób uświadamia nam, że wątroba pełni wiele ważnych funkcji i łączy się z każdą częścią ciała. Produkuje, dostarcza i przetwarza wiele substancji odżywczych, od niej zależy kondycja naszego zdrowia i organizmu. Jednak, by mogła pełnić właściwie swoją rolę, nic nie powinno zakłócać jej pracy. Takim tworem, który przeszkadza w jej właściwym funkcjonowaniu są kamienie żółciowe, które są przyczyną wielu chorób. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie jest to duże zagrożenie dla naszego zdrowia. Medycyna tradycyjna oparta na przeprowadzaniu badań, wykrywa zbyt późno to schorzenie i leczenie opiera na operacyjnym usunięciu kamieni albo woreczka żółciowego, lecz to nie likwiduje problemu. 

Autor uświadamia nam, że każdy organ naszego ciała ma swoją rolę do spełnienia i działa jak naczynie połączone. Gdy któryś z nich źle działa, wtedy ma to wpływ na inne narządy a w efekcie na nasze ciało i zdrowie. Dowiadujemy się m.in. jak bezboleśnie i jednorazowo usunąć kamienie żółciowe, dlaczego one powstają, jakie są objawy i oznaki występowania ich w wątrobie, jak może sobie pomóc, co zrobić by uniknąć choroby, jak oczyszczać organizm z zalegających złogów i jakie korzyści zdrowotne można uzyskać za pomocą metody opracowanej przez autora. To wszystko uzupełnione jest praktycznymi wskazówkami, by uniknąć tworzenia się kamieni żółciowych, historiami osób, które opowiadają o swoich doświadczeniach, dolegliwościach i metodą poradzenia sobie z nimi. Poza tym znajdziemy odpowiedzi na szereg pytań, które są zadawane często autorowi. 

Niezwykłym dodatkiem i atutem książki jest jej okładka, która nie tylko zdobi publikację ale jest energetycznym obrazkiem z serii uzdrawiającego malarstwa stworzonego przez autora. Przywraca on chi we wszystkich organach i układach organizmu. Książka dostarcza wiele ciekawych informacji, które mogą pomóc w naturalny sposób uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości. Autor wyjaśnia wiele medycznych terminów, które w jasny sposób pomagają zrozumieć działanie naszego organizmu. Nieraz zbyt szybko podejmowane jest chirurgiczne działanie a tymczasem możemy sobie pomóc już we wczesnej fazie choroby, której często nie jesteśmy świadomi. Dlatego publikacja „Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego” powinna znaleźć się na każdej domowej półce.


Książkę można kupić w sklepie:


Wydanie: I
Rok wydania: 2013
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 272
Oprawa: miękka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.