Współpraca

WYDAWNICTWA

WYDAWNICTWO PSYCHOSKOK

Historia wydawnictwa sięga roku 2011, kiedy to ukazała się pierwsza książka jednego ze współzałożycieli ,,Psychoskoku”. Obecnie wydawnictw wydaje kilka pozycji miesięcznie. W ofercie wydawnictwa znaleźć można powieści obyczajowe, sensacyjne, romanse, dramaty, kryminały, fantasy, bajki, poradniki, felietony, poezję… 

Tematyka wydawanych przez wydawnictwo publikacji spełnia oczekiwania i wymagania wytrawnych Czytelników, jak i osób zaczynających swoją przygodę z literaturą. Do końca 2016 roku zostało wydanych około 250 tytułów drukowanych oraz 700 e-booków. Współpracują z wydawnictwem autorzy mieszkający w Poslce, jak i poza granicami kraju. W minionym roku została poszerzona działalność o tłumaczenia autorów zagranicznych. Początkowo ukazały się dwa tytuły japońskiego pisarza Natsume Sōsekiego, a w bieżącym roku zostaną wydane powieści rosyjskich prozaików – Andrieja Płatonowa i Wiktora Pielewina.
Wydawnictwo Novae Res

To gdyńska oficyna wydawnicza, założona w 2007 przez Wojciecha Gustowskiego i Krzysztofa Szymańskiego. Obecnie stanowi największe wydawnictwo dziełowe na Pomorzu. Od początku istnienia jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, na którego terenie ma siedzibę.

Novae Res to doświadczony wydawca książek, który działa od 2007 roku i należy do najbardziej aktywnych wydawnictw w Polsce. Od 2019 roku jest członkiem Stowarzyszenia Autorów i Wydawców Copyright Polska.

Wydawnictwo skupia się na publikacji, dystrybucji i promocji świeżej polskiej literatury przede wszystkim z zakresu beletrystyki i literatury popularnonaukowej. Rokrocznie nakładem Novae Res ukazuje się ponad 200 nowości, zaś w mediach pojawia się przeszło 1000 recenzji wydanych książek.


Wydawnictwo Amare powstało jesienią 2020 roku i należy do grupy Zaczytani. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom czytelniczek, które chcą smakować literaturę związaną z szeroko pojętą miłością – zarówno w wymiarze cielesnym, jak i duchowym.

W ofercie wydawnictwa znajdują się więc głównie erotyki i romanse, skierowane do czytelniczek w różnym wieku. Starannie dobieramy literaturę, którą wydajemy i staramy się, aby nasze książki wyzwalały emocje, ponieważ to one stanowią o jakości naszego życia.

Bo Amare znaczy Kochać!
Jesteśmy gdańskim wydawnictwem, istniejącym od 2010 roku. Znajdziecie Państwo u nas książki interesujące, wciągające, służące wybornej zabawie intelektualnej, poszerzające wiedzę i zaspokajające ciekawość świata, książki, których lektura stanie się dla Państwa przyjemnością i które sprawią, że zawsze będziecie chcieli do nas wracać, by w dobrej atmosferze z jednej strony delektować się warsztatem znakomitych pisarzy, poznawać siłę ich wyobraźni i pasję twórczą, a z drugiej korzystać z wiedzy i umiejętności autorów literatury psychologicznej i humanistycznej.


WYDAWNICTWO MUZA


Muza – polskie wydawnictwo założone w 1991 w Warszawie, od 1998 notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
W skład wydawnictwa wchodzą trzy redakcje:
 • Edukacja i Książka Kolorowa (encyklopedie, literatura dziecięca i młodzieżowa),
 • Warszawskie Wydawnictwo Literackie (literatura piękna),
 • Sport i Turystyka (albumy, przewodniki).
W styczniu 2013 r. rozpoczął działalność imprint wydawnictwa Muza SA – Akurat, w którym publikowane są książki z literatury popularnej (thrillery, kryminały, science fiction, fantasy, literatura erotyczna, współczesna proza polska). 

WYDAWNICTWO JAGUAR
 

Wydawnictwo Jaguar powstało w 2004 roku. Od 2017 roku jest częścią międzynarodowej grupy wydawniczej Bonnier Books AB, w skład której wchodzą również Wydawnictwo Marginesy www.marginesy.com.pl oraz Wydawnictwo Kropka wydawnictwokropka.com.pl.

Specjalizujemy się w literaturze dla młodzieży i młodych dorosłych. Wydajemy też powieści i komiksy dla dzieci oraz komiksowe adaptacje klasyki literatury.

Począwszy od 2019 roku sukcesywnie rozszerzamy ofertę wydawniczą o książki obyczajowe oraz romanse dla dorosłych czytelniczek.

Staramy się wydawać książki, które dostarczą naszym młodszym i starszym czytelniczkom i czytelnikom dużo pozytywnych emocji, czasem czegoś nauczą, czasem wzruszą, a najmłodszym pokażą, że nie ma nic przyjemniejszego niż uruchomienie wyobraźni podczas lektury pasjonujących opowieści.

WYDAWNICTWO IRN


                                                             

Wydawnictwo Instytut Roberta Noble powstało w 2016 r. Tematyka książek obejmuje następujące dziedziny:
 • rozwój duchowy
 • ezoteryka
 • parapsychologia
 • medycyna naturalna
 • zdrowy styl życia
 • rozwój świadomości
 • motywacja
 • świadomy sen, oobe, projekcja astralna
 • poradniki dotyczące zdrowego odżywiania
 • i inne 
Więcej TUTAJPoczątki Wydawnictwa Kobiecego sięgają 2008 roku. Dzięki zebranemu doświadczeniu i ogromnej pasji do książek w 2015 roku postanowiłyśmy skupić się na szeroko pojętej literaturze kobiecej, a także inspirujących książkach dla czytelników o różnych gustach. Od tamtego czasu pod szyldem Wydawnictwa Kobiecego ukazało się ponad sto tytułów, wiele z nich podbiło polskie listy bestsellerów. Naszym przepisem na sukces jest wydawanie książek, które same chciałybyśmy przeczytać oraz którymi chciałybyśmy obdarować najbliższych. Wydawnictwo Kobiece nie istniałoby również bez męskiego wsparcia. Razem z naszymi doświadczonymi kolegami z branży tworzymy zgrany zespół gotowy na podejmowanie nowych wyzwań i oferowanie polskim czytelnikom tego, co najlepsze. [źródło tekstu]


P O R T A L E

SZTUKATER

PORTAL NAKANAPIE.PL
Portal, który tworzy serwis dla miłośników książek. W każdej wolnej chwili, z wielkiej pasji i jeszcze większych chęci jesteśmy tu dla Ciebie. Programujemy, piszemy, rysujemy, tworzymy, moderujemy, naprawiamy błędy, załatwiamy, negocjujemy, aby stworzyć miejsce, w którym chce się być. Miejsce pełne książek i ludzi, którzy je kochają.


CZYTAJMY POLSKICH  AUTORÓW

Strona ma na celu propagowanie twórczości polskich autorów, którzy już zaistnieli na rynku wydawniczym, a także debiutantów. Również przyszłych twórców, którzy w najbliższej przyszłości zamierzają pojawić się na polskim rynku książki.
2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą.

Jeżeli jakiś komentarz jest niewidoczny, to proszę o chwilę cierpliwości. System bloggera wrzuca niektóre z nich do akceptacji, chociaż tego nie wymagam.

Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.

Popularne posty