Współpraca


SZTUKATER

PORTAL NAKANAPIE.PL
Portal, który tworzy serwis dla miłośników książek. W każdej wolnej chwili, z wielkiej pasji i jeszcze większych chęci jesteśmy tu dla Ciebie. Programujemy, piszemy, rysujemy, tworzymy, moderujemy, naprawiamy błędy, załatwiamy, negocjujemy, aby stworzyć miejsce, w którym chce się być. Miejsce pełne książek i ludzi, którzy je kochają.

WYDAWNICTWO PSYCHOSKOK

Historia wydawnictwa sięga roku 2011, kiedy to ukazała się pierwsza książka jednego ze współzałożycieli ,,Psychoskoku”. Obecnie wydawnictw wydaje kilka pozycji miesięcznie. W ofercie wydawnictwa znaleźć można powieści obyczajowe, sensacyjne, romanse, dramaty, kryminały, fantasy, bajki, poradniki, felietony, poezję… 

Tematyka wydawanych przez wydawnictwo publikacji spełnia oczekiwania i wymagania wytrawnych Czytelników, jak i osób zaczynających swoją przygodę z literaturą. Do końca 2016 roku zostało wydanych około 250 tytułów drukowanych oraz 700 e-booków. Współpracują z wydawnictwem autorzy mieszkający w Poslce, jak i poza granicami kraju. W minionym roku została poszerzona działalność o tłumaczenia autorów zagranicznych. Początkowo ukazały się dwa tytuły japońskiego pisarza Natsume Sōsekiego, a w bieżącym roku zostaną wydane powieści rosyjskich prozaików – Andrieja Płatonowa i Wiktora Pielewina.

WYDAWNICTWO ILLUMINATIO


 • Wydawnictwo ILLUMINATIO to młoda i dynamiczna oficyna, która powstała w 2008 r. Tematyka książek obejmuje następujące dziedziny: 
 • ezoterykę: magia, rozwój duchowy, anioły i medycyna naturalna, 
 • literatura dla młodzieży, 
 • poradniki dotyczące zdrowego odżywiania i odchudzania 
 • poradniki motywacyjne o nauce osiągania sukcesu, 
Wydawnictwo jest też wyłącznym polskim wydawcą bestsellerowej serii książek Cesara Millana, znanego jako Zaklinacz Psów. 

Celem publikacji jest zachęcenie i zainspirowanie czytelników do poszukiwań prawdziwego źródła wiedzy i odkrywania własnych prawd. Intencją wydawnictwa jest aby zawarta w nich mądrość trwała w umysłach dłużej niż chwilę i sprawiała, że staniemy się bardziej świadomi otaczającego nas świata.

Jednym z priorytetów jest to, by książki wydawane przez "Illuminatio" były wartościowe zarówno pod względem merytorycznym, jak i estetycznym. 

Kilka słów o logo wydawnictwa:

Labirynt umieszczony w logo to uniwersalny symbol, archetyp transformacji i wewnętrznej przemiany. Jednocześnie oznacza ścieżkę odrodzenia i drogi prowadzącej do centrum własnej istoty. To doskonałe narzędzie rozwoju osobistego, dające dostęp do naszego wewnętrznego źródła mądrości i kreatywności. Ścieżka labiryntu jest metaforą ludzkiego życia, a jej przemierzanie jest symboliczną podróżą do własnego wnętrza.

ŹRÓDŁO TEKSTU


WYDAWNICTWO IRN


                                                             

Wydawnictwo Instytut Roberta Noble powstało w 2016 r. Tematyka książek obejmuje następujące dziedziny:
 • rozwój duchowy
 • ezoteryka
 • parapsychologia
 • medycyna naturalna
 • zdrowy styl życia
 • rozwój świadomości
 • motywacja
 • świadomy sen, oobe, projekcja astralna
 • poradniki dotyczące zdrowego odżywiania
 • i inne

CZYTAMPIERWSZY

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl


Czytampierwszy.pl to pierwsza w Polsce nowoczesna platforma dla czytelników, którzy chcieliby w zamian za pisanie uczciwych recenzji, przedpremierowo otrzymywać egzemplarze nowości wydawniczych. A wszystko przy całkowitym braku formalności związanych z kontaktem z wydawcą.

Ułatwiamy zadanie książkoholikom! Nie musicie pisać do wydawcy i prosić o egzemplarze nowości. Nie ma już potrzeby przesyłać wydawcy raportów z linkami prowadzącymi do recenzji. Zarejestruj się, wybierz interesujący Ciebie tytuł. Przeczytaj, zrecenzuj. Z poziomu swojego konta dodaj linki lub screenshoty. Możesz to zrobić w dowolnym momencie. Tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz udostępniać recenzje i w jakim terminie będziesz to robić. Za każde udostępnienie otrzymasz punkty, które wymienisz na kolejne egzemplarze lub atrakcyjne gadżety.

A najlepsze jest to, że będziesz mieć dostęp do nowości jako jedna z pierwszych osób w Polsce!

Korzyści:

Darmowe egzemplarze recenzyjne 

Nic nie płacisz za egzemplarze. Na portalu wybierasz interesujące Cię projekty i kupujesz je za punkty uzbierane za udostępnianie informacji i recenzji.

Przedpremierowy dostęp do książek

Po zarejestrowaniu uzyskasz dostęp nie tylko do książek już wydanych. Jako jedna z nielicznych osób, będziesz mieć możliwość czytania książek przed ich oficjalną premierą. Czytaj z nami pierwszy!

Książki w wygodnym dla Ciebie formacie

Zawsze masz możliwość wybrania, w jakim formacie będziesz czytać swój egzemplarz. Wolisz książki elektroniczne? Nie ma sprawy. Przedkładasz papier nad zera i jedynki? Żaden problem, możesz zamówić wydrukowany egzemplarz.

Brak formalności

Wystarczy, że się zarejestrujesz i już możesz dowolnie korzystać z dobrodziejstw portalu, czyli przede wszystkim otrzymywać darmowe egzemplarze recenzyjne książek. Już nie musisz pisać do wydawcy maili, przesyłać raportów z linkami. Tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz udostępniać recenzje i w jakim terminie będziesz to robić.

Szybkość obsługi

Teraz wystarczy tylko kilka kliknięć i już możesz czekać na swój egzemplarz. Książki do recenzji wysyłamy niezwłocznie.

Książkowe gadżety

Recenzując dla nas książki zbierasz punkty. Wydajesz je na kolejne egzemplarze recenzyjne, ale suma Twoich punktów jest stale aktualizowana. Za każdym razem kiedy przekroczysz jeden z wielu ustalonych odgórnie progów, otrzymasz atrakcyjny gadżet związany z książkami WYDAWNICTWO STUDIO ASTROPSYCHOLOGII


• największe wydawnictwo w branży ezoterycznej,
• ponad 20 lat tradycji i doświadczenia,
• ponad 500 tytułów oraz prestiżowe grono polskich i zagranicznych autorów,
• wartościowe publikacje poradnikowe z zakresu ezoteryki, parapsychologii, medycyny naturalnej, psychologii, rozwoju duchowego, etc.

A oto propozycje dla Ciebie:
• możliwość samodzielnego odkrywania i zgłębiania nieograniczonej wiedzy o Człowieku,
• ezoteryka w najlepszym wydaniu,
• kontakt z Autorami na spotkaniach autorskich i  Astropiątkach
• możliwość pogłębienia wiedzy w  Studium Psychologii Psychotronicznej oraz konsultacji ze specjalistami w  Poradni Terapii Naturalnych
• łatwy dostęp do książek w księgarniach na terenie całego kraju, w sklepach internetowych i w sklepie firmowym Talizman w Białymstoku.

NAGRODYWe wrzesniu 2010r. w Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek odbyły się XXXII Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury". Targom towarzyszyły Spotkania z medycyną naturalną, a gościem specjalnym był dr Piotr Pałagin. Podczas tej edycji targów Wydawnictwo Studio Astropsychologii zastało uhonorowane Drzewkiem Życia za udostępnianie polskim czytelnikom największych światowych hitów z dziedziny medycyny naturalnej.

ŹRÓDŁO INFORMACJI


2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.