Współpraca

WYDAWNICTWA

WYDAWNICTWO PSYCHOSKOK

Historia wydawnictwa sięga roku 2011, kiedy to ukazała się pierwsza książka jednego ze współzałożycieli ,,Psychoskoku”. Obecnie wydawnictw wydaje kilka pozycji miesięcznie. W ofercie wydawnictwa znaleźć można powieści obyczajowe, sensacyjne, romanse, dramaty, kryminały, fantasy, bajki, poradniki, felietony, poezję… 

Tematyka wydawanych przez wydawnictwo publikacji spełnia oczekiwania i wymagania wytrawnych Czytelników, jak i osób zaczynających swoją przygodę z literaturą. Do końca 2016 roku zostało wydanych około 250 tytułów drukowanych oraz 700 e-booków. Współpracują z wydawnictwem autorzy mieszkający w Poslce, jak i poza granicami kraju. W minionym roku została poszerzona działalność o tłumaczenia autorów zagranicznych. Początkowo ukazały się dwa tytuły japońskiego pisarza Natsume Sōsekiego, a w bieżącym roku zostaną wydane powieści rosyjskich prozaików – Andrieja Płatonowa i Wiktora Pielewina.


Prószyński i S-ka


PRÓSZYŃSKI I S-KA to marka jednego z największych wydawnictw książkowych w Polsce. Dzięki nam co roku na księgarskie półki trafia blisko 200 tytułów sygnowanych logo Prószyński i S-ka, adresowanych do ludzi o bardzo różnych zainteresowaniach, z praktycznie wszystkich grup wiekowych. To jedno z czołowych wydawców e-booków w Polsce. Systematycznie powiększa się oferta audiobooków, książek z serii Duże Litery (dla czytelnikach mających problemy ze wzrokiem) oraz druku na żądanie. 

Firma istnieje od 1990 roku. Wydawcą książek sygnowanych logo Prószyński i S-ka jest obecnie spółka Prószyński Media. więcej TUTAJ

CZYTAJMY POLSKICH  AUTORÓW

Strona ma na celu propagowanie twórczości polskich autorów, którzy już zaistnieli na rynku wydawniczym, a także debiutantów. Również przyszłych twórców, którzy w najbliższej przyszłości zamierzają pojawić się na polskim rynku książki.


Wydawnictwo VirgoMisją Wydawnictwa VIRGO jest wspieranie osób poszukujących własnych dróg poza utartymi schematami poprzez prezentowanie nowych sposobów myślenia o człowieku i świecie oraz inspirowanie do świadomego i zdrowego życia w harmonii ciała, umysłu i ducha.

Wydawnictwo VIRGO powstało w 2006 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na publikacje integrujące różne dziedziny: psychologię, medycynę, filozofię, fizykę, sztukę - w celu lepszego rozumienia zjawisk dookoła, siebie, innych... Pokazujemy, że dziedziny te są w życiu człowieka powiązane i wzajemnie zależne. Więcej TUTAJ

Wydawnictwo Feeria
Wydawnictwo JK
Właściciel marek Feeria, Feeria Young, AHA!

Wydawnictwo Borgis


Jest wydawnictwem polskim o wieloletniej tradycji, działającym nieprzerwanie od 1990 roku.

Od lat współpracuje z wieloma znanymi postaciami świata kultury i medycyny, jak również licznymi poważanymi organizacjami czy instytucjami. Wciąż wyznacza sobie kolejne ambitne cele, odkrywamy nowych, zdolnych autorów, konsekwentnie poszerzamy obszary naszego działania. Stawia na doświadczenie i nowoczesność. Wydawnictwo Borgis to wielopokoleniowy, wysoko wykwalifikowany zespół ludzi, których łączy pasja do pracy edytorskiej.

Z uwagi na dość szeroki zakres  działalności wydawniczej prezentują wiedzę bliżej w dwóch działach:
• literacko-oświatowym (książki skierowane do czytelnika o bardzo szerokich zainteresowaniach)
oraz
• medycznym (publikacje specjalistyczne, w tym czasopisma i monografie).


WYDAWNICTWO IRN


                                                             

Wydawnictwo Instytut Roberta Noble powstało w 2016 r. Tematyka książek obejmuje następujące dziedziny:
 • rozwój duchowy
 • ezoteryka
 • parapsychologia
 • medycyna naturalna
 • zdrowy styl życia
 • rozwój świadomości
 • motywacja
 • świadomy sen, oobe, projekcja astralna
 • poradniki dotyczące zdrowego odżywiania
 • i inne 
Więcej TUTAJ

Wydawnictwo ILLUMINATIO to młoda i dynamiczna oficyna, która powstała w 2008 r. Tematyka naszych książek obejmuje następujące dziedziny:
 • ezoterykę: magia, rozwój duchowy, anioły i medycyna naturalna,
 • literatura dla młodzieży,
 • poradniki dotyczące zdrowego odżywiania i odchudzania
 • poradniki motywacyjne o nauce osiągania sukcesu,
Wydawnictwo jest też wyłącznym polskim wydawcą bestsellerowej serii książek Cesara Millana, znanego jako Zaklinacz Psów.

Celem naszych publikacji jest zachęcenie i zainspirowanie czytelników do poszukiwań prawdziwego źródła wiedzy i odkrywania własnych prawd. Chcemy, aby zawarta w nich mądrość trwała w umysłach dłużej niż chwilę i sprawiała, że staniemy się bardziej świadomi otaczającego nas świata.

Pragniemy, aby książki, które przekazujemy naszym czytelnikom, były wartościowe zarówno pod względem merytorycznym, jak i estetycznym. Dbamy o najwyższy poziom tłumaczeń i nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dzięki czemu każda nasza pozycja prezentuje się jako pięknie wydana i łatwa w czytaniu książka. Dokładamy też wszelkich starań, aby osoby, które z nami współpracują, dostosowały się do wyznaczonych przez nas standardów. [źródło tekstu]


Początki Wydawnictwa Kobiecego sięgają 2008 roku. Dzięki zebranemu doświadczeniu i ogromnej pasji do książek w 2015 roku postanowiłyśmy skupić się na szeroko pojętej literaturze kobiecej, a także inspirujących książkach dla czytelników o różnych gustach. Od tamtego czasu pod szyldem Wydawnictwa Kobiecego ukazało się ponad sto tytułów, wiele z nich podbiło polskie listy bestsellerów. Naszym przepisem na sukces jest wydawanie książek, które same chciałybyśmy przeczytać oraz którymi chciałybyśmy obdarować najbliższych. Wydawnictwo Kobiece nie istniałoby również bez męskiego wsparcia. Razem z naszymi doświadczonymi kolegami z branży tworzymy zgrany zespół gotowy na podejmowanie nowych wyzwań i oferowanie polskim czytelnikom tego, co najlepsze. [źródło tekstu]


P O R T A L E

SZTUKATER

PORTAL NAKANAPIE.PL
Portal, który tworzy serwis dla miłośników książek. W każdej wolnej chwili, z wielkiej pasji i jeszcze większych chęci jesteśmy tu dla Ciebie. Programujemy, piszemy, rysujemy, tworzymy, moderujemy, naprawiamy błędy, załatwiamy, negocjujemy, aby stworzyć miejsce, w którym chce się być. Miejsce pełne książek i ludzi, którzy je kochają.


2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.