poniedziałek, 7 listopada 2016

276. - "Boski lekarz"

Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych
Anthony William

              

„Na naszych oczach formuje się nowy świat. Jeżeli mamy nadążyć za zmianami – i nie paść ofiarą licznych zagrożeń im towarzyszących – to musimy się zaadoptować.”

Sukces w leczeniu jakiejkolwiek choroby zależy w dużej części od prawidłowej diagnozy, która umożliwia dobranie odpowiedniej terapii. Niestety, nie raz można usłyszeć o pomyłkach lekarskich, źle prowadzonej kuracji i w efekcie pogorszeniu zdrowia pacjenta. Dzieje się tak, mimo nowoczesnych urządzeń i rozwoju medycyny. Przyczyny chorób są różnorodne lecz jedną z najczęstszych jest nieumiejętność przystosowania się do zmian, jakie mają miejsce w dzisiejszym świecie. Żyjemy w świecie, który na nowo się tworzy, następują przyspieszone procesy transformacyjne a to nie sprzyja naszemu zdrowiu, stąd wciąż wzrastająca liczba zachorowań przewlekłe schorzenia, dla których współczesna medycyna nie znajduje rozwiązania. Musimy spojrzeć na swoje zdrowie w nowy sposób, by nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością. Przystosować się możemy tylko w jeden sposób – dbając o zdrowie. Jak to zrobić, doradza Anthony William w swojej książce pt.: „Boski Lekarz”.

źr. zdjęcia: www.medicalmedium.com
Anthony William urodził się ze zdolnościami jasnowidzenia i rozmawiania z Duchem wyższego szczebla. Mówi o sobie, że nie jest lekarzem, ale wie więcej o zdrowiu niż ktokolwiek inny. Korzysta z duchowych przesłań, dzięki czemu potrafi odczytywać sygnały płynące z ciała i określić prawdziwą przyczynę choroby. Robi to poprzez słuchanie boskiego głosu, który dosłownie mówi mu do ucha, co leży u podstaw bólu lub choroby i co trzeba zrobić, aby przywrócić zdrowie. Jego metody osiągają spektakularne rezultaty, nawet u tych, którzy latami bezowocnie szukali wsparcia i rożne formy uzdrawiania nie przyniosły im ulgi. W ten sposób pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi, którzy cierpieli z powodu źle postawionej diagnozy i nieskutecznego leczenia. Mówi o sobie na początku książki: „Potrafię wytłumaczyć pochodzenie chorób przewlekłych i tajemniczych, często błędnie zdiagnozowanych, leczonych i klasyfikowanych, i to nawet jeśli objawy przeczą identyfikacji” 

okładka oryginału
źródło zdjęcia: amazon.com
Wszystko zaczęło się pewnego niedzielnego poranka, gdy miał 4 latka. Po przebudzeniu usłyszał męski głos: - „Jestem Duchem Najwyższego. Wyżej ode mnie jest tylko sam Bóg.” Otworzył oczy i ... nie ujrzał nikogo. 

Dopiero siedząc przy stole z rodziną zobaczył mężczyznę o siwych włosach i brodzie. Zrozumiał, że tylko on go widzi. Podążając za jego głosem i wskazówkami ogłosił, że babcia ma raka płuc. To zszokowało rodzinę, tym bardziej, że babcia czuła się dobrze i nic nie wskazywało na chorobę. Badania kontrolne potwierdziły tę diagnozę. Duch powiedział do niego: - „Wielokrotnie usłyszysz mój głos, ale może już nigdy mnie nie zobaczysz. Ale nie martw się.”

Od tamtej pory jego głos słyszy codzienne

Książka jest odmienna niż inne tego rodzaju poradniki, gdyż ujawnia nie tylko wiedzę zdobytą w ciągu 25 lat praktyki, ale też tę uzyskaną od Istoty Wyższej. Autor zaznacza, że do tej pory nie była ona dostępna żadnym specjalistom, żadnej nauce i nigdy nie była opublikowana. Po raz pierwszy może ona ujrzeć światło dzienne poprzez książkę, która ma na celu uświadomienie ludziom prawdy o ich chorobach i pokazanie im drogi do zdrowia.

W ostatnich latach można zauważyć wysyp różnych publikacji na temat zdrowia, zdrowego stylu życia lecz często powtarzane są w nich schematy zachowań, stąd zwierają sporo niedomówień, półprawd i błędów. Autor pragnie ujawnić swoją wiedzę, którą uzyskał od Ducha Zdrowia i zastosował u swoich pacjentów z pozytywnym skutkiem.

„Jeżeli nie zatrzymamy potoku dezinformacji, jeśli nie powrócimy na ścieżkę przodków, to narazimy pokolenia, które przyjdą po nas, na cierpienie, którego łatwo mogłyby uniknąć.”

Autor odczarowuje dotychczasowe schematy myślowe i obala mity na temat chorób, ich leczenia, diet i terapii. Przedstawia naturalne metody niwelowania wielu problemów zdrowotnych, z którymi medycyna konwencjonalna sobie nie radzi. Prezentuje działania profilaktyczne wspomagające zdrowie i zasady regeneracji przy różnych schorzeniach. Docenia przy tym pracę wielu specjalistów, gdyż to oni pomagają wielu pacjentom w dojściu do sprawności po wypadkach, złamaniach czy przeszczepach serca. Mimo to, mimo wielu znaczących odkryć nadal problemem są choroby spowodowane przez wirusy. Wiele wyników badań naukowych w tym temacie nie doczekało się kontynuacji i sfinansowania, a spora część informacji została po prostu zignorowania. Stąd ludzie cierpią na tzw. tajemnicze choroby, nawet o tym nie wiedząc. Do nich zaliczają się takie schorzenia jak fibromialgia, zespół chronicznego zmęczenia, reumatoidalne zapalenia stawów, wypalenie nadnerczy, zaburzenia równowagi hormonalnej czy choroba Hashimoto. 

„Czas, by środowisko lekarskie otworzyło się naprawdę i uczciwie przyznało, że przyjęty model postępowania wymaga zmian i że konieczne jest przyspieszenie badań nad chorobami przewlekłymi.”

Opisuje prawdziwe źródła chorób takich jak cukrzyca typu 2, niedoczynność gruczołu nadnerczy, kandydoza, migreny, ADHD, dolegliwości menopauzy i wielu innych. Podpowiada jakie badania należy wykonać, jak usuwać toksyny z organizmu, ochraniać układ pokarmowy, wspomagać wątrobę i cały organizm, jakie wprowadzić pokarmy i suplementy diety, by poradzić sobie z daną dolegliwością,czego unikać, a co wprowadzić do codziennego menu. Odnosi się do funkcjonujących i modnych trendów, co może być dla wielu osób zaskoczeniem, gdyż są one uważane za bezpieczne dla naszego organizmu, skuteczne i korzystne takie jak stosowanie sody oczyszczonej, ziemi okrzemkowej, suplementów diet, spożywanie sfermentowanych pokarmów czy płukanie woreczka żółciowego. 

Przedstawia 28-dniową terapię oczyszczającą, która ma na celu wprowadzić zdrowe nawyki do naszego życia. Uzupełnieniem jest medytacja i techniki uzdrawiania duszy oraz praca z Aniołami. Przedstawia naszych skrzydlatych przyjaciół w nowym ujęciu i tak jak dane mu było ich poznać. Wymienia 21 głównych anielic, które możemy wezwać zawsze, gdy tego potrzebujemy, omawia tzw. anioły nieznane, których jest 144 i podpowiada jak z nimi współpracować, w jaki sposób zwracać się do nich i prosić o pomoc.

„dopóki cierpiący nie zostaną zrozumiani, dopóty spokój, radość ani nadzieja nie zagoszczą w sercu. Współczucie jest duchem tych słów; bez nich są pustym naczyniem. Współczucie napełnia je prawdą i honorem, nadaje cel.”

Zdrowie jest naszą najcenniejszą rzeczą daną od Boga i dlatego powinniśmy zadbać o nie w pierwszej kolejności. Dzisiejsze warunki życia nie sprzyjają temu, gdyż zbyt dużo jest wokół nas zanieczyszczeń, uwarunkowań środowiskowych, przyzwyczajeń ale też błędów diagnostycznych i terapii. Nikt nie uczy nas jak mamy dbać o zdrowie. Tę wiedzę najczęściej zdobywamy sami, wraz z wiekiem i doświadczeniami. Autor zapewnia, że nauki przedstawione przez niego w książce spowodują zmiany nie tylko w naszym ciele ale i życiu, gdyż wiedza ta została nam dana od Boga, Ducha i Aniołów. Do nas należy wybór i zastosowanie tych wskazówek. 

Książkę można kupić w sklepie:

Rok wydania polskiego: 2016
Rok wydania amerykańskiego: 2015
Wymiary:14,5 x 20,5 cm 
Ilość stron: 472 
Oprawa: miękka
Redakcja: Irena Kłoskowska
Skład: Tomasz Piłasiewicz
Projekt okładki: Aleksandra Lipińska
Tłumaczenie: Grzegorz Ciecieląg
Tytuł oryginału: Medical Medium: Secrets Behind Chronic and Mystery Illness and How to Finally Heal

7 komentarzy:

 1. Zapowiada się interesująco. Jestem ciekawa tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. I chyba ta wiedza od Istoty Wyższej mnie najbardziej intryguje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo sie cieszę,ze taka ksiazka ukazała sie w jezyku polskim!!!Bardzo,bardzo z całego serca dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę,że taka książka ukazała się w języku polskim!!!Bardzo ,bardzo, z całego serca dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać kiedy książka do mnie dotrze :D
  Pozdrawiam,Żaneta :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.