sobota, 1 lutego 2014

74. Kwantowe uzdrawianie

Od medycyny do cudów
Richard Gordon


„Zdolność do uzdrawiania 
to po prostu dar.
To dar, który trzeba tylko 
w sobie odkryć.”

Bardzo wiele osób cierpi z powodu różnych dolegliwości przez wiele lat, a dostępne sposoby leczenia nie dają oczekiwanych rezultatów. Najczęściej, gdy nam coś dolega, idziemy do lekarza i otrzymujemy pomoc opartą na zażywaniu różnych preparatów, lekarstw, tabletek albo zabiegach. Nie spotkałam się z sytuacją, w której lekarz poświęciłby uwagę energetycznej kondycji organizmu i oprócz fizycznych objawów, leczyłby także z tego poziomu. Dlatego w tej kwestii musimy radzić sobie sami. Warto znać metody spoza tradycyjnej medycyny, gdyż wspomagają one zdrowie i proces powrotu do zdrowia. Każdy z nas ma naturalną zdolność uzdrawiania. Wystarczy tylko rozbudzić ją i rozwinąć. Tak uważa Richard Gordon, autor książki pt. „Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów”
„Głębia, cud, moc i wspaniałość naszej miłości 
to nie tylko coś więcej od tego, co znamy – to coś więcej,
niż kiedykolwiek mogliśmy sobie wyobrazić.”

Dotyk kwantowy to energetyczny sposób uzdrawiania, który okazał się bardzo pomocny w wielu schorzeniach, stanach zapalnych, przewlekłych dolegliwościach, bólach i innych uciążliwych problemach zdrowotnych. Może się stać potężnym narzędziem uzdrawiania na miarę XXI wieku. Richard Gordon przekonuje, że poprzez dotyk kwantowy możemy przyspieszyć regenerację naszego organizmu, tym bardziej, że na efekty nie trzeba czekać zbyt długo. Uważa on, że każdy może się nauczyć tej metody, jednak potrzebne jest poznanie zasad, technik oddechowych, medytacji, świadomości ciała i pozycji rąk. Zapewnia, że „osoby stosujące zasady i techniki opisane w tej książce mogą błyskawicznie stać się niemalże specjalistami w dziedzinie dotyku kwantowego.”

Okazuje się, że w prostych ruchach dłoni, układach rąk tkwi ogromna moc, która pomaga uzyskać lepsze zdrowie. Dlatego coraz częściej światowi lekarze, bioterapeuci, stosują tę metodę w swojej praktyce. Leczenie za pomocą dotyku kwantowego uznawane jest za jedną z bardziej bezpiecznych, najszybszych i skutecznych form wykorzystujących energię, która pozwala poradzić sobie z nawet bardzo ciężkimi  schorzeniami. Dzięki niej można skorygować nawet skrzywienia kręgosłupa, usunąć stany zapalne, zmniejszyć ból, przywrócić ogólna równowagę organizmu. To nie wszystkie zalety dotyku kwantowego. Pozwala on także na uzdrawianie na odległość na przykład przy problemach emocjonalnych, a także przy  dolegliwościach u zwierząt. Jest on nie tylko przełomowym odkryciem, ale także niezwykłą umiejętnością, którą w łatwy sposób może posiąść każdy człowiek.

Książka zawiera pięć głównych części, 16 rozdziałów, które z kolei podzielone są na mniejsze podrozdziały tematyczne. Każdy rozdział rozpoczyna się grafiką rożnych układów rąk a w niektórych - dodatkowym rysunkiem obrazującym jego temat oraz sentencją – myślą przewodnią. Opracowanie graficzne jest ogromną zaletą książki. Przede wszystkim - ilustracje autorstwa Eleanor Barrow, które niezwykle dokładnie obrazują poszczególne układy rąk na ciele, pokazują miejsce ich przyłożenia, w jaki sposób ułożyć dłonie, by efekt był jak najlepszy.  Mimo, że są one czarno białe, to świetnie ukazują określoną technikę.  Są to właściwie grafiki rysowane ołówkiem, oddające szczegóły dotyku. Przy każdym – krótki opis ułożenia rąk i działania. Rysunki są bardzo pomocne w nauce i ułatwiają odnalezienie właściwych punktów i miejsc na ciele, by uzyskać jak najlepsze efekty uzdrawiania. Poza tym możemy zobaczyć efekty uzdrawiania na zdjęciach, które przedstawiają pacjentów przed sesją i po niej.

źr.chomikuj.pl
Autor tej publikacji jest jednym z pionierów uzdrawiania energią poprzez dotyk. Jest znany na całym świecie dzięki swojej autorskiej metodzie kwantowego uzdrawiania. Niniejsza książka, jest ukoronowaniem jego dotychczasowej działalności i stanowi kompletny przewodnik przeznaczony dla wszystkich osób pragnących pracować z energią.  W Polsce ukazała się książka tego autora „Dotyk kwantowy Uzdrawiająca moc dłoni”, która stała się niewątpliwym hitem wydawniczym. Pisząc kolejną książkę na ten temat, miał na celu uświadomienie czytelnikowi jego siły życiowej, dzięki której możemy wejść na wyższy poziom uzdrawiania. Richard Gordon z uzdrawianiem  zetknął się po raz pierwszy w 1978 roku, kiedy jako 26 latek został namówiony przez swoja przyjaciółkę na udział  w warsztatach prowadzonych przez niezwykłego uzdrowiciela Boba Rasmusson’a. Jego umiejętności wprawiły go w zdumienie. Sądził wówczas że jest to wynik niespotykanego daru i był przekonany, że takich cudów mogą dokonywać tylko wybrani. Zafascynowany zaczął poznawać techniki w czasie warsztatów. Rozwijając swoje umiejętności odkrył nowe sposoby wzmocnienia energii i własnej mocy. Opracował własną metodę opartą na kwantowym uzdrawianiu. Dziś jest uważany za pioniera na polu uzdrawiania i „ojca dotyku kwantowego.”

 Książkę można kupić w sklepie:
  
Numer wydania 1
Rok wydania 2013
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 272
Oprawa miękka

2 komentarze:

  1. Ciekawe. Czytałam o tym, choć było to nazwane inaczej. Czasem tak to jest, że ktoś odkryje coś, co zostało już odkryte przez kogoś innego i nazywa to odrobinkę inaczej, choć chodzi o to samo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W tej książce autor uczy jak rozwinąć w sobie uzdrawiający dotyk. On udoskonalił powszechnie znaną metodę o nowe elementy. Do tego książka jest ładnie wydana.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.