poniedziałek, 29 kwietnia 2013

30. Karty Desire



Karty Intuicyjne Desire
Irma Domagalska

Dzisiejszy świat to przede wszystkim ciągła pogoń za swoimi ambicjami, karierą, sukcesami. Nie mamy czasu na to by się na chwilę zatrzymać, pomedytować, wyciszyć się. To prowadzi do wielu stresujących sytuacji, nierozwiązanych problemów, kłótni. Coraz częściej korzystamy z rad nie tylko psychologów ale też wróżek, które pomagają uporać się z problemem lub wskazać właściwą drogę. 

źródło zdjęcia: karty.studioastro.pl
Warsztat współczesnych wróżek jest różnorodny i stwarza wiele możliwości. Każda ma swoje ulubione systemy i sposoby pracy. Wśród popularnych narzędzi wróżbiarskich spotkać można przede wszystkim karty tarota, klasyczne, runiczne, anielskie. Coraz częściej poszukuje się także kart, które byłyby inne niż wszystkie i takimi są „Karty Intuicyjne Desire” Irmy Domagalskiej, doświadczonej wróżki i astrologa. Jej astrologiczne prognozy były prezentowane w radiu, telewizji a także kobiecych czasopismach takich jak „Przyjaciółka”, „Tina”. 

Słowo „Desire” oznacza życzenie i ujęte jest ono przy każdej karcie w sposób nietypowy. Gdy wylosujesz ją w pozycji prostej wtedy spójrz czego karta Ci życzy. Jeśli jednak ułożenie karty będzie odwrotne, wtedy zobacz czego ona życzy sobie od Ciebie. Otrzymujesz więc nie tylko wskazówkę na dany dzień ale i ciekawą poradę, która podpowie Ci na co zwrócić uwagę, jak postępować by spędzić miłe chwile, rozwiązać problemy, osiągnąć cel. 



Nieduże kartoniki wyglądają jak małe dzieła sztuki. Kolorowe obrazki są jakby malowane pastelową farbą, pełne uroku, tworzą galerię postaci , miejsc, zdarzeń, wywołują skojarzenia. Każda z nich opowiada jakąś historię, sytuację i opisuje konkretną sferę życia. Sprawiają, że oglądanie ich jest ogromną przyjemnością. Tak jak sugeruje nazwa kart, - są one intuicyjne. Intuicja jest tu główną wskazówką a wiedza z dołączonej książki tylko uzupełnia spostrzeżenia i wnioski. 

Z pewnością warto sięgnąć po tę nietuzinkową talię, która wspaniale współdziała z osobą, która ich używa. Nadaje się świetnie zarówno do medytacji, rozwoju duchowego jak i do wróżb.



Talia składa się z 32 kart o wymiarach 7 x 11 cm . Niewielkiego formatu książeczka jest bardzo poręczna i zawiera jasne i konkretne ich opisy. Oprócz znaczeń znajdziesz w niej sentencję, przesłanie w postaci słów – kluczy, opis ilustracji, znaczenia wróżebne oraz krótkie wskazówki do medytacji.i.

Karty można kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania: 2007
Format ksiązki  12 x 16,5 cm
Ilość stron: 144
Oprawa: miękka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)