poniedziałek, 15 kwietnia 2013

23. Liczby Życia

Co numerologia mówi o Tobie i innych
Violetta Kuklińska - Woźny
              
               
Numerologia to szeroka wiedza duchowa, dzięki której możesz poznać zarówno siebie jak i innych, swoją prawdziwą naturę, swoje zalety i wady. Nauka ta pomaga pokonywać trudności, zrozumieć otaczających nas ludzi, dotrzeć do swojej podświadomości. Każdy z nas przychodząc na świat niesie ze sobą bagaż z poprzednich wcieleń, określony pierwiastek zachowań, predyspozycje. To ważny moment naszego życia, który umiejscawia nas w konkretnym miejscu i czasie. Data urodzenia to nie tylko zbiór przypisanych nam liczb ale też baza wielu informacji. To ona określa naszą osobowość, podpowiada jaką rolę mamy do spełnienia, jaki zawód jest dla nas najlepszy, z jakimi talentami się urodziliśmy i jak możemy je wykorzystać. Numerologia ułatwia też poznanie drugiego człowieka. 

Czy zastanawiałeś się dlaczego z jednymi osobami nawiązujesz bardzo szybko kontakt, od pierwszego spotkania masz wrażenie, że znacie się od dawna, a do innych czujesz niechęć, trudno Ci znaleźć z nimi porozumienie? Gdzie tkwi przyczyna takich zachowań? Jaki jest związek pomiędzy Twoją karmą a datą Twych narodzin? Jakie powinny być Twoje cele życiowe? Co jest dla ciebie ważne i dlaczego nie jesteś w stanie porozumieć się z partnerem? Co Cię czeka w przyszłości – najbliższej i tej dalszej? Te i inne zależności zrozumiesz po zapoznaniu się z książką Violetty Kuklińskiej – Woźny pt. „Liczby Życia”. 

źr. swiatwliczbach.pl
Violetta Kuklińska - Woźny – urodziła się i mieszka w Świdnicy. Od wielu lat pasjonuje się parapsychologią a szczególnie numerologią. „Liczby życia” to trzecia z kolei jej książka poświęcona tej dziedzinie. Pierwsza z nich pt. „Cykle numerologiczne” poświęcona była dziewięciu etapom życiowym człowieka. Druga –. pt. „Coś więcej niż liczby” łączyła ze sobą numerologię i psychologię. Natomiast „Liczby Życia” przedstawiają zależności między numerologią i karmicznymi powiązaniami między tym co było a tym co jest i co będzie. 

Dla numerologii nie ma rzeczy niemożliwych. Znając datę urodzenia spotkanej osoby poznasz jej prawdziwe oblicze, łatwo rozszyfrujesz fałsz w zachowaniu każdego, będziesz mógł zrozumieć zachowania ludzi z Twojego otoczenia. Natomiast poznając swoją drogę życiową, poszczególne cykle opisane przez autorkę dla każdej wibracji, łatwiej będzie Ci zrozumieć dlaczego doświadczasz takich właśnie wydarzeń, czego możesz spodziewać się w przyszłości, jaką rolę masz do wypełnienia, poznasz siebie, swoje wnętrze i cel obecnego wcielenia, by Twoja dusza mogła zrealizować swoje zadanie. 

Autorka przekazuje szeroką wiedzę, dzięki której w nowy sposób spojrzysz na siebie, swoje życie, znajomych, przyjaciół. Dzięki tej książce zaczniesz żyć z pasją, docenisz swoje dary, które otrzymałeś od wszechświata w momencie narodzin, zaczniesz żyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem, poznasz prawdziwego siebie jak i wszystkich ze swego otoczenia oraz zrozumiesz dlaczego się spotkaliście. Numerologia będzie Twoim osobistym wskaźnikiem mówiącym jasno i wyraźnie, czego możesz się spodziewać po każdej napotkanej osobie ale i po sobie. 

Nie bój się spojrzeć w przyszłość! Dzięki numerologii możesz nie tylko poznać siebie ale także zrozumieć przeszłość i odkryć możliwości jakie stwarza dla ciebie teraźniejszość. Mając taką bazę wiadomości możesz śmiało kroczyć przed siebie w wybranym kierunku!

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: II
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 350
Format: 165 x 235 mm
Ilość stron: 358
Oprawa: miękka
Redakcja: Mariusz Warda
Projekt okładki: Piotr Pisiak
Skład: Tomasz Piłasiewicz
Korekta: Ewa Skarżyńska

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.