czwartek, 18 kwietnia 2013

26. Astrologia Zodiak

Encyklopedia astrologicznych typów osobowości
Henryk Rekus

 

Astrologia to swoisty przewodnik życia. Od zawsze intrygowała, często była drogowskazem i doradcą w ważnych wydarzeniach. To nie tylko świat horoskopów, skomplikowanych wykresów i spoglądania w przyszłość ale też możliwość rozwoju poprzez poznanie siebie, swojego wnętrza, osobowości. Dzięki niej możemy dowiedzieć się kim jesteśmy, na co nas stać, jakie mamy preferencje i co powinniśmy skorygować w sobie, by kroczyć ścieżką rozwoju osobistego. Książka Henryka Rekusa na pewno pomoże w lepszym poznaniu siebie.

Charakterystyki poszczególnych znaków są opisane przejrzyście i obszernie, uporządkowane za pomocą tabel umożliwiające szybkie odnalezienie interesującego nas tematu. jest to forma encyklopedyczna, jak wskazuje podtytuł książki. Każdy opis znaku zaczyna się wierszami obrazujące główne cechy charakteru danego znaku.  Znajdziemy tu wiele interesujących zagadnień, dziedzin i sfer życia.

Możemy sprawdzić jaki kamień jest dla nas odpowiedni, jaki sport jest dla nas korzystny, jaki zawód warto wybrać, jakie są nasze szczęśliwe dni a na jakie musimy uważać, z kim stworzymy idealny związek, przyjaźń a kogo lepiej unikać. Książka zawiera też załączniki, które stanowią doskonałe podsumowanie całości. To wspaniałe kompendium wiedzy o znakach zodiaku, przydatny, gdy musimy szybko odszukać istotną dla nas informację.

Henryk Rekus do tej pory znany był głównie z licznych książek poświęconych numerologii. Jednak okazuje się, że również świetnie radzi sobie w dziedzinie astrologii. Na rynku można znaleźć jego publikacje takie jak: „Astrologia Genesis”, „Numerologia - Portret Numerologiczny” czy „Numerologia Symbolika Liczb”. Każda z nich dostarcza sporo fachowej wiedzy zdobytej poprzez swoją wieloletnią pracę w psychologii. Książka „Astrologia Zodiak” jest kolejną udaną pozycją na rynku prezentującą popularny temat w sposób ciekawy, przyjazny i rzetelny.

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania: 2008
Format: 165 x 240 mm
Ilość stron: 328
Oprawa: miękka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.