poniedziałek, 22 kwietnia 2013

29. Magia na co dzień


Magia na co dzień
Pozytywna energia dla ciebie i twojego domu
Tess WhitehurstMagia od zawsze była obecna w życiu naszych przodków. Potrafili wyczuwać subtelne energie, przyjazne środowisko czy zagrożenie. Współcześnie nie zdajemy sobie często sprawy jak ważna jest magiczna strona życia. Wokół nas istnieje delikatne środowisko, którego sobie nie uświadamiamy. Wszystko wokół nas jest energią i najlepiej jest, gdy znajduje się ona w równowadze. Trudno jest utrzymać tę harmonię nie wiedząc jak to zrobić. Zachwianie energetyczne odbija się na różnych aspektach naszego życia. Dlatego warto wiedzieć jak je utrzymać. Jak zachować status quo w naszym otoczeniu? W jaki sposób uporządkować swój dom, miejsce pracy, a przede wszystkim siebie? O tym jest książka „Magia na co dzień”.
źródło zdjęcia:
tesswhitehurst.com


Została ona napisana przez Tess Whitehurst, która jest uznaną autorką i ekspertem feng shui. Propaguje ona dbałość o zrównoważony związek między formą i duchem, energii widzialnych i niewidzialnych, znanych i nieznanych. Jej zdaniem - ​​jesteśmy w stanie całkowicie uleczyć siebie i innych, żyć odważnie  i doświadczyć życia z naszych marzeń, zachowując stabilną energetykę wokół siebie. W Polsce poznaliśmy jej publikację pt. „Magiczny Dom” wydaną przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii. 

Tess Whitehurst podaje sprawdzone przez siebie sposoby na napełnienie swojej przestrzeni i siebie pozytywną energią. Dzięki temu będziemy bardziej wyczuleni na subtelne wibracje a nasza dusza rozświetli się nowym blaskiem. Jej sposób na uzyskanie równowagi energetycznej obejmuje szeroki aspekt różnych sfer życia i traktuje wszystko jako jedność. Począwszy od porządków w sobie, domu, aż po ochronę i błogosławienie przestrzeni. Prowadzi nas przez subtelne energie, któresą wokół, ucząc wyczuwania niewidzialnego, pozbywania się starych wzorców myślowych, przekonań wpajanych nam od dzieciństwa. Dzieli się praktykami oczyszczającymi i leczniczymi, które zmieniły jej życie i dlatego z chęcią opowiada o nich, by każdy z nas mógł również odmienić swoją rzeczywistość. Opracowała ona łatwy do zastosowania system wytwarzania dobroczynnej energii umożliwiający pozytywne zmierzenie się z każdą sytuacją czy wyzwaniem. 

Dzięki jej wskazówkom możemy oczyścić wszelkie blokady energetyczne, usunąć bałagan w miejscu zamieszkania, wykreować świętą przestrzeń, wypędzić zastałą energię, która blokuje nasz rozwój, stworzyć barierę ochronną dla siebie i naszego otoczenia. Uczy sztuki zawierzenia boskości, jak prosić o pomoc, jak wykonać grzechotkę do oczyszczania przestrzeni, jak stworzyć talizman i amulety ochronne, w jaki sposób błogosławić nasz dom z pomocą ziół, światła, słodkich wypieków, przyjaznych duszków. Przedstawia naszych sprzymierzeńców, Duchy Natury, Wróżki, Devy, pomocne energie anielskie, podpowiada jak się z nimi komunikować. Jednak gdy już uporządkujemy nasze otoczenie, trzeba wiedzieć jak utrzymać pozytywną energię. W tym celu mamy rozdział poświęcony dobrym nawykom i dbaniu o swoje zdrowie duchowe. W aneksach na końcu książki znajdziemy glosariusz olejków, kamieni szlachetnych, kadzideł, ziół, roślin, rady co należy robić codziennie, co regularnie, co wystarczy zrobić raz na jakiś czas, a co wtedy, gdy jest to konieczne. 

Książka zawiera mnóstwo porad, rytuałów, wskazówek, które powinno się wykonywać sukcesywnie wraz z jej kolejnymi rozdziałami. To nie tylko wiedza o wprowadzaniu energii w swoje otoczenie ale także o magicznej stronie życia. Wskazówki, porady, proste techniki i rytuały pomagają przywrócić harmonię i szczęście w domu i tam, gdzie najczęściej przebywamy. Napisana przystępnym, zrozumiałym i konkretnym językiem sprawia, że czyta się ją z przyjemnością i zainteresowaniem.

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania: 2013
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 224
Oprawa: miękka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.