środa, 22 maja 2013

31. Odpowiedź Anioła

Odpowiedź Anioła 
Niebiańskie wsparcie w ziemskich problemach
Diana Cooper

Anioły towarzyszą nam przez całe życie, są z nami w trudnych chwilach, wspierają, pomagają. Nie jeden z nas chciałby im zadać mnóstwo pytań ale nie każdy ma taką możliwość. Wiele spraw pojawiających się wokół nas dzieje się z powodów, których nie znamy. Zastanawiamy się dlaczego doświadczamy akurat takiego zdarzenia? Jaka jest tego przyczyna, jak sobie z daną sprawą poradzić? W jaki sposób prosić anioły o pomoc? Kim są aniołowie, archaniołowie, przewodnicy duchowi? Czy Atlantyda istniała naprawdę? Jaką tajemnicę kryją kryształowe czaszki? Kim są dzieci indygo, kryształowe, tęczowe? Czy przemoc może być uzasadniona? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi w książce „Odpowiedź Anioła. Niebiańskie wsparcie w ziemskich problemach” napisanej przez Dianę Cooper, która znana jest jako medium kontaktujące się z aniołami. Poprzez kontakty z aniołami i przewodnikami duchowymi umożliwia ludziom dotarcie do wiedzy z innego wymiaru oraz dostęp do ich darów duchowych. Jest dyrektorem „The Diana Cooper School”, która oferuje certyfikowane kursy duchowe organizowane na całym świecie. 

Diana Cooper
źródło: dianacooper.com
Diana Cooper pierwszy raz zobaczyła swojego anioła, gdy skończyła 42 lata. „Ta świetlista istota, mająca ponad 180 centymetrów wysokości, pokazała mi fragment mojej przyszłości – zobaczyłam samą siebie stojącą na podium w Sali pełnej ludzi i mówiącą o sprawach duchowych.” Od tamtego czasu zaczęła zgłębiać tematykę anielską i poznawać tych pełnych światła posłańców. Odkryła swój cel życiowy i do dziś naucza o aniołach organizując wykłady, spotkania, warsztaty. Na licznych spotkaniach ludzie zadawali jej mnóstwo pytań, które zebrała w książce „Odpowiedź Anioła.” 

Książka pomaga zrozumieć boski porządek świata, wydarzenia dziejące się na świecie i w naszym życiu. Treść skomponowana jest na zasadzie pytań i odpowiedzi. Są one przeplatane ćwiczeniami, wizualizacjami, historiami z życia autorki, jej przyjaciół, znajomych i osób z kursów. Przekrój tematyczny jest tu bardzo szeroki i podzielony został na trzy główne części: 
1. Pytania duchowe 
2. Zagadnienia społeczne 
3. Pytania ogólne 

Książka przedstawia spojrzenie na różne zagadnienia i codzienne sprawy oczami aniołów. Czytając poszczególne tematy zaczynamy rozumieć wydarzenia dziejące się na świecie i w naszym życiu. Uświadamiamy sobie, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dowiadujemy się jak ważne jest to co myślimy, jakie mamy przekonania, lęki. Wiele zdarzeń moglibyśmy uniknąć gdybyśmy znali zasady jakie rządzą wszechświatem. 

Informacje przekazywane przez Dianę Cooper są tym cenniejsze, że pochodzą od skrzydlatych, boskich posłańców. Poruszane są różne codzienne sprawy jak i zagadnienia w szerszym ujęciu światowym. Autorka nie tylko przekazuje przekazy anielskie ale radzi jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach, znaleźć lepszą pracę, zmienić przekonania, znaleźć swój cel i go zrealizować. Znajdziemy w niej odpowiedzi na pytania dotyczące aniołów, religię, duchowość, sprawy karmiczne, rozwój duchowy, aury, czakr jak i uzależnień, problemów rodzicielskich, zdrowia, spraw finansowych, życia uczuciowego i rodzinnego a nawet zagrożeń globalnych, terroryzmu, morderstw, wojen. Dowiadujemy się co wydarzyło się w 2012 roku, dlaczego wydarzyła się katastrofa promu kosmicznego Challenger w 1986 roku, co to jest fioletowy Płomień, jak zabezpieczyć swój dom przed nieszczęściami? Zagadnień jest bardzo dużo i każdy powinien tu znaleźć odpowiedź na interesujące go zagadnienie. Uzupełnieniem są ćwiczenia, wizualizacje i modlitwy, których listę znajdziemy na końcu książki. To ułatwia znalezienie odpowiedniego problemu, którym chcemy się zająć. 

Książka robi pozytywne wrażenie dzięki ładnemu wydaniu, estetycznej okładce z delikatnymi „anielskimi barwami”. Wydana starannie na dobrym jakościowo papierze z wyraźną czcionką i wyszczególnieniami tekstu poprzez szare ramki. Napisana została przystępnym językiem bez nużących opisów, ciekawie i konkretnie. Forma „pytanie – odpowiedź” sprawia, że czyta się ją z przyjemnością i zainteresowaniem. Uważam, że każdy powinien ją przeczytać, by móc zrozumieć co się wokół nas dzieje tym bardziej, że można zapoznać się z jej treścią stopniowo, kartka po kartce albo wybiórczo, czytając o tym co nas aktualnie interesuje. 

Zatem jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym co powiedzieliby aniołowie w danej sytuacji, ta książka może pomóc nam usłyszeć głos anielski i spojrzeć na nasze życie z innej perspektywy. 

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: I 
Rok wydania: 2013 
Format: 145 x 205 mm 
Ilość stron: 356 
Oprawa: miękka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)