wtorek, 17 grudnia 2013

Kolejny stosik


Kolejny stosik do recenzji. Zapowiada się ciekawie. Zimowe wieczory zapowiadają się świetnie. Ze wstępnego przejrzenia książek, każda z nich ma w sobie coś interesującego. Są w nich interesujące tematy, które mogą rozszerzyć postrzeganie rzeczywistości, uzupełnić dotychczasową wiedzę lub przekazać nowe informacje. Szczególnie jestem zainteresowana "Holograficznym Wszechświatem" , "Terapią Czakr" , "Kwantowym Uzdrawianiem"  ale i pozycja "Twoi Duchowi Przewodnicy" zapowiada się ciekawie. "Cuda Archanioła Gabriela" - wydanie cudne, na kredowym papierze, pełne koloru. Zobaczymy jak wnętrze wypadnie na tle pięknej oprawy graficznej...

Zacznę od opracowania na temat soli. Dużo złego można o niej ułyszeć, więc mam nadzieję, że książka pokaże jej dobre strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)