czwartek, 16 stycznia 2014

67. Twoi Duchowi Przewodnicy

Jak odnaleźć własnego przewodnika i uzyskać jego wsparcie
Ted Andrews

         

W życiu niejednokrotnie doświadczamy trudnych sytuacji, w których nie zawsze wiemy co zrobić, nie umiemy znaleźć rozwiązania, czujemy się samotni, jest nam źle i smutno. W takich chwilach szukamy pomocy na różne sposoby albo załamujemy się nie widząc dróg wyjścia. Tymczasem świadomość, że nigdy nie jesteśmy sami dodaje wiary i nadzieję na poprawę. Zwracamy się wtedy najczęściej do aniołów i Boga, prosząc o opiekę i pomoc. Jednak grupa wsparcia jest znacznie większa niż myślimy. To istoty, które kiedyś żyły na ziemi, były ludźmi, a teraz, po Drugiej Stronie są gotowi wspierać nas w każdej sytuacji. Są niezawodni, dają wskazówki, znaki, dodają otuchy, opiekują się nami jeśli tylko im na to pozwolimy. Choć trudno jest ujrzeć ich na własne oczy, mają na nasze życie ogromny wpływ. Jak wiele mogą dla nas zrobić i w jaki sposób możemy skorzystać z ich wstawiennictwa, dowiadujemy z książki pt. „Twoi Duchowi Przewodnicy”


źródło zdjecia:
dragonhawkpublishing.com
Została ona napisana przez Ted’a Andrews’a, który jest cenionym na całym świecie mówcą i nauczycielem ale także mistykiem, narratorem i autorem ponad 40 książek przetłumaczonych na ponad 20 języków. Nazywany jest prawdziwym człowiekiem renesansu. 

Od 12 roku życia uczył się grać na pianinie co zaprocentowało jego własnymi kompozycjami i wykonaniami. Ted Andrews jest ekspertem w dziedzinie sposobów holistycznego uzdrawiania, w tym muzykoterapii, ziołolecznictwa, hipnoterapii, akupresury i innych technik alternatywnych. Od dzieciństwa ma dar jasnowidzenia. Poza odczytywaniem i interpretacją aury, zajmuje się analizą przeszłych wcieleń, numerologią, tarotem oraz kabałą stosując je jako metody rozwijania i wzmacniania wewnętrznego potencjału. Jest znany także z pracy ze zwierzętami. Prowadzi programy związane z ich kształceniem, propaguje ratowanie przyrody i edukuje w tym kierunku młodych ludzi. Z jego twórczością mogliśmy się spotkać dzięki książkom, wydanym na polskim rynku „Mowa Zwierząt” i "Aura - jak ją zobaczyć i zinterpretować." Obie wydane także przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii. 

Świat duchowy towarzyszy ludzkości od zarania dziejów w bardzo wielu kulturach na ziemi. Dawniej kontakt z nim był naturalnym elementem życia a ludzie szanowali tę niewidzialną sferę i zawsze pamiętali o tych co odeszli. Dziś nadal dochodzi do kontaktów z duchami, lecz nie jest to tak powszechne jak u naszych przodków. Najczęściej dzieje się to poprzez tzw. channeling i osoby o mediumicznych zdolnościach. Przeciętny człowiek niewiele wie na ten temat a często opinie o nich oparte są na mitach, błędnych informacjach, przesądach, „wyssanych z palca” przekazach medialnych i filmowych.

Tymczasem każdy z nas może nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami duchowymi i uzyskać ich wsparcie i pomoc. To, że czegoś nie widać nie znaczy, że to nie istnieje. Wokół nas pełno jest różnych istot, o których warto wiedzieć wiecej. Właśnie dlatego została stworzona książka „Twoi Duchowi Przewodnicy”, by uświadomić ich istnienie a jednocześnie nauczyć z nimi współpracy. 

Autor dementuje fałszywe informacje i ujawnia prawdziwą stronę niewidzialnego świata. Uświadamia, że umiejętność współpracy z przewodnikami duchowymi uczy nas ufności, eliminuje lęk przed śmiercią, zmienia nasze życie i łatwiej jest nam pokonywać różne trudności, gdyż nabieramy pewności, że nie jesteśmy sami.

„Jeżeli zamienimy sferę ślepej wiary na odczuwanie doświadczeń, namacalnie uświadomimy sobie istnienie oddziaływania boskości na nasze życie.”

Ted Andrews omawia bezpieczne i łatwe metody kontaktowania się z subtelnymi energiami, przedstawia charakterystykę poszczególnych istot takich jak: anioły, dewy, duchy natury a także przewodników duchowych w zależności od funkcji i wykonywanych zadań. Ujawnia w jaki sposób mogą manifestować się w naszym życiu, jak powinniśmy się zachować w takiej sytuacji, dlaczego nie wszyscy ich dostrzegają. Uczy jak rozwinąć zdolności paranormalne, co w tym pomaga a co przeszkadza, w jaki sposób podtrzymać równowagę, koncentrację, skupienie podczas pracy ze sferą duchową, jak przygotować się do spotkania, by było ono bezpieczne, jak rozpoznać czy naprawdę mamy kontakt z pozytywną istotą. 

Osobny rozdział poświęcony jest aniołom stróżom, archaniołom, duchom natury, zjawom, duchowym totemom zwierzęcym. W książce zamieszczone są także ćwiczenia pomagające rozwinąć nasze postrzeganie pozazmysłowe, przedstawione narzędzia wspierające nawiązanie kontaktów takie jak: kryształy, zapachy, medytacje. Możliwości i tematów jest bardzo dużo, mimo, że książka ma tylko 184 strony.

Dla mnie jest to bardzo wartościowa pozycja wydawnicza, gdyż uświadamia, że zawsze mamy obok siebie kogoś na kogo możemy liczyć. Autor sam współpracuje ze swoimi duchowymi opiekunami i w przekazywanej wiedzy można wyczuć doświadczenie i autentyczność. Podobało mi się, że zachęca on do kontaktów z Drugą Stroną mądrze, zwracając uwagę na zachowanie bezpieczeństwa. Nie przedstawia tylko pozytywów ale także pokazuje zagrożenia. 

W dzisiejszych czasach wiele osób próbuje kontaktów z zaświatami w sposób nieprzemyślany i dlatego ostatni rozdział poświęcony został środkom ostrożności. Stosując się do jego wskazówek, wykonując zamieszczone ćwiczenia i techniki warto pamiętać o radach autora. 

„Otwarcie się na sfery pozafizyczne nie jest zabawą. Nie jest to również gra towarzyska. Możecie czerpać przyjemność z własnego rozwoju, lecz trzeba pamiętać, żeby zachować szacunek dla nowego, oświeconego świata.”

Książkę można kupić w sklepie:

Numer wydania 1
Rok wydania 2013
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 184
Oprawa miękka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)