sobota, 7 września 2013

51. Aura.


Jak ją zobaczyć i zinterpretować
Ted Andrews

             
Aura towarzyszy nam przez całe życie i wraz z narodzinami otacza nas delikatną mgiełką. Posiada ją każde żywe stworzenie ale też przedmioty, które nas otaczają. Jest wyznacznikiem naszego samopoczucia, komfortu psychicznego, nastroju i bezpieczeństwa. Odzwierciedla stan naszego umysłu, emocji, zdrowia. Gdy przepełniają nas piękne uczucia, emocje, wrażenia, wtedy jest jasna, promieniuje czystymi barwami, rozszerza się. W chwilach smutku, choroby, złego samopoczucia, złości – kurczy się i ciemnieje. 

W dzieciństwie wiele osób posiada naturalną zdolność widzenia aury. Wyraża się to często na przykład w rysunkach naszych milusińskich, kiedy są na nich naniesione barwy odmienne od rzeczywistości. Jednak ciągłe negowanie przez dorosłych ich postrzegania świata, zdolność ta z czasem zanika. Możemy ponownie wzbudzić w sobie wibracje, które umożliwią spojrzenie na świat w inny sposób. Uzmysławia nam to książka pt. „Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować.

źródło zdjęcia: dragonhawkpublishing.com
Została ona napisana przez Ted’a Andrews’a, który jest cenionym na całym świecie mówcą i nauczycielem ale także mistykiem, narratorem i autorem ponad 40 książek przetłumaczonych na ponad 20 języków. Nazywany jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Od 12 roku życia uczył się grać na pianinie co zaprocentowało jego własnymi kompozycjami i wykonaniami. Ted Andrews jest ekspertem w dziedzinie sposobów holistycznego uzdrawiania, w tym muzykoterapii, ziołolecznictwa, hipnoterapii, akupresury i innych technik alternatywnych. Od dzieciństwa ma dar jasnowidzenia. Poza odczytywaniem i interpretacją aury, zajmuje się analizą przeszłych wcieleń, numerologią, tarotem oraz kabałą stosując je jako metody rozwijania i wzmacniania wewnętrznego potencjału. Jest znany także z pracy ze zwierzętami. Prowadzi programy związane z ich kształceniem, propaguje ratowanie przyrody i edukuje w tym kierunku młodych ludzi. Więcej o autorze na jego stronie.

„Każdy z nas ma swój własny unikalny system energetyczny, a sposób, w jaki wchodzi on w interakcje z bardziej subtelnymi oddziaływaniami otoczenia, różni się od każdego człowieka”

Ted Andrews uważa, że każdy może skutecznie nauczyć się dostrzegać aurę. „Nie ma w tym niczego magicznego, proces ten dotyczy rozpoznawania aur i zaniechania ignorowania tych doznań. Wymaga to jedynie odrobiny zrozumienia, czasu, praktyki i wytrwałości.” 

Na początek proponuje on test, który określi nasze predyspozycje do widzenia aury i pokaże czy kiedykolwiek zetknęliśmy się z tym zjawiskiem. Autor zachęca do systematycznych ćwiczeń, które stopniowo wprowadzają w energetykę własnego ciała. Zaczyna od prostych metod, które wzmocnią nasze mięśnie tęczówki, zwiększą pole widzenia i usprawnią pracę oczu a następnie przechodzi do bardziej zaawansowanych zadań m.in. doznanie i wyczuwanie subtelnych energii, ćwiczenia środkowego filaru, techniki zaawansowanego oddechu, medytacje i sposoby oczyszczania i wzmacniania aury. 

przykladowy rysunek z książki
Oprócz praktycznej strony książki znajdziemy w niej wiele ciekawych informacji, które są niezbędne jeśli chcemy rozwinąć zdolność postrzegania aury. Dowiadujemy się co to jest aura, z czego się składa, jakimi polami energetycznymi promieniuje ludzkie ciało, jak ona funkcjonuje, w jaki sposób wpływają na nią różne zewnętrzne czynniki. Uczy wyczuwania ich energii, zwłaszcza tych, które nam szkodzą. Podaje sposoby profesjonalnego odczytywania aury za pomocą takich narzędzi jak różdżka czy wahadełko. Pokazuje jak z nimi pracować a nawet w jaki sposób możemy je wykonać sami. Opisuje także kolory i ich znaczenie, jak na ich podstawie zdiagnozować nie tylko siebie ale i innych. 

Książka jest estetycznie wydana z ładną oprawą graficzną. Oprócz tekstu zawiera ona dużo rysunków, wykresów i tabel, dzięki czemu łatwiej można przyswoić sobie wiedzę. Jest odpowiednia zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby poszerzyć swoje zdolności i umiejętności ezoteryczne ale także i dla tych, którzy zaczynają dopiero swoją ścieżkę rozwoju duchowego ponieważ bardzo istotne jest dbanie nie tylko o swoje ciało fizyczne ale przede wszystkim energetyczne.
„Kiedy w rozwiniesz w sobie umiejętności widzenia i odczuwania bardziej subtelnych aspektów życia, dostąpisz błogosławieństwa. Twoja intuicja rozwinie się i zwiększy. Powróci też dziecięca radość życia. Każdy dzień stanie się nową przygodą! Każdy dzień będzie nowym błogosławieństwem.”
Książkę można kupić w sklepie:


Numer wydania 1
Rok wydania 2013
Format 14,50 x 20,50 cm
Ilość stron 156

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)