środa, 22 stycznia 2014

69. Oczyszczanie świadomości

Jak żyć w zgodzie z samym sobą
Debbie FordZdarzają się w życiu takie chwile, że czujemy, że utknęliśmy, nie widzimy wyjścia z jakiejś sytuacji, wszystko dosłownie „się wali” a świat przytłacza na kolejnymi wyzwaniami.  Bywa też tak, że nie jesteśmy w stanie pozbyć się zgubnych przekonań zakorzenionych w naszej świadomości lub po prostu myślimy, że nie zasługujemy na prawdziwe szczęście, mamy problemy z sobą, z najbliższym otoczeniem, czujemy się niekomfortowo.  Nie musimy udawać się do sanatorium, psychoanalityka, psychologa czy też specjalisty od oczyszczania karmy. Możemy we własnym mieszkaniu skorzystać z przełomowego dla naszego dalszego życia programu oczyszczania świadomości, który został opisany w książce pt. "Oczyszczanie świadomości." 

Często zamykamy się we własnej „skorupie”, zakładamy „maski” by chronić siebie przed zagrożeniami świata zewnętrznego. Wtedy też blokujemy dostęp do boskiego światła, które nie może przebić się przez stworzony pancerz. Dostajemy różne „kuksańce” od losu w postaci „przypadkowych wydarzeń”, spotykają nas nieszczęścia, przykre wydarzenia i zastanawiamy się: dlaczego mnie to spotyka? 

notka z książki o autorce
By dostrzec to boskie światło, dary od niebios, nie musimy doświadczać niemiłych lekcji. Wystarczy otworzyć serce, oczyścić umysł a przede wszystkim świadomość. I to właśnie jest celem książki Debbie Ford, uznanej specjalistki od badania i leczenia ludzkiej duszy. Autorka proponuje Ci program 21 dni, który oczyści twoją świadomość i pozwoli zrzucić Ci zewnętrzną warstwę byś mógł dotrzeć do własnego wnętrza. Przekonuje,że już trzy tygodnie wystarczą, by odbudować intymny związek ze swoją duszą i zacząć w pełni doceniać dar życia.

W książce „Oczyszczanie świadomości” znajdziemy szczegółowy opis procesu, który uwolni nas od cierpień i urazów, dotychczas wpływających na nasz sposób postrzegania świata. Dzięki temu będziemy w stanie obiektywnie ocenić swoją przeszłość, z dystansem spojrzeć na teraźniejszość oraz zaplanować lepszą przyszłość.

Program oczyszczania świadomości opisany w tej publikacji pozwala także skoncentrować się na swoim wnętrzu i oderwać myśli od tego, co na otacza i może rozpraszać. Wprowadzenie porad, zawartych w poradniku, w życie ułatwią praktyczne rytuały kończące każdy rozdział. Autorka zapewnia, że wystarczy 30 minut dziennie, aby w ciągu najbliższych 21 dni w pełni zregenerować swoje wnętrze i dokonać swoistego detoksu duszy. Każdemu z nas od czasu do czasu przyda się przecież oczyszczenie – także duchowe.

Książkę można kupić w sklepie:

Ilość stron 236
Oprawa miękka
Rok wydania: 2011
Wydanie I

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.