niedziela, 8 grudnia 2013

62. Odmładzanie organizmu.

Sekrety rosyjskich uzdrowicieli
Lumira

          

Proces starzenia się organizmu jest wpisany w nasze życie. Ciało każdego z nas z wiekiem traci swoja jędrność, zmniejsza się jego sprawność, gibkość, przybywa zmarszczek. Również poszczególne komórki i organy organizmu ulegają temu procesowi. Żyjemy w przeświadczeniu, że tak już musi by, taka jest kolej rzeczy i przyjmujemy to jako naturalny proces życia. Czy nie byłoby cudownie, gdybyśmy mogli zachować młody wygląd przez całe życie? Czy musimy biernie poddawać się upływowi czasu?  Czy jest możliwe powstrzymanie procesu starzenia się? Lumira – autorka książki „Odmładzanie organizmu” – twierdzi, że tak i namawia do wyzwolenia w sobie uzdrawiających mocy jaką każdy z nas ma w sobie ,dzięki którym może zregenerować swój organizm.

źródło zdjęcia: www.lumira.de
Lumira  to duchowe imię autorki, która urodziła się w Kazachstanie. Jest rosyjską  szamanką i uzdrowicielką, która przekazuje wiedzę sięgającą korzeniami do tradycji uzdrowicieli rosyjskich i kazachskich. Jest też autorką i nauczycielem duchowym. Prowadzi różne seminaria, szkolenia, warsztaty na świecie.  Urodziła się w 1968 roku pod znakiem Wagi i patronatem planety Wenus – opiekunki miłości. Szamańską wiedzę przekazała jej babcia Aleksandra, którą Lumira nazywa Babuszką. Wpływ na rozwój jej zdolności miał także rosyjski uzdrowiciel Mirsakarim Norbekow, którego poznała, gdy wyjechała do Niemiec. Jej magiczna droga zaczęła się jednak dużo wcześniej, bo już w wieku 10 lat  poznawała jej tajniki, gdy mieszkała na Ukrainie w Odessie. Nauczyła się m.in. że jako szamanka jest „zobowiązana wobec swojego świata” i jej zadaniem jest „prowadzenie wszystkiego, co do tego świata należy, ku miłości i jedności. Rosyjska medycyna bierze pod uwagę wszystkie ciała energetyczne, nie tylko ciało fizyczne i na takich założeniach Lumira opracowała i rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu.

„Jeżeli poznamy swoją prawdziwą naturę, czystą esencję, możemy zmienić i przetransformować dosłownie wszystko, a nawet stworzyć siebie na nowo”.

Na początku autorka opowiada o sobie, by potem przedstawić podstawy programu treningowego. Celem wypracowanego przez nią programu jest przemiana starych schematów zachowania i myślenia, wprowadzenia nowego wzoru do swojego życia, nauczenie umiejętności kontaktowania się ze swoimi organami i komórkami ciała, wypracowanie nowego sposobu życia i nowe podejście do siebie. Program ten przeznaczony jest do indywidualnego stosowania i podzielony został na trzy główne części: Odmładzanie, Odnowa całego ciała i Przeprogramowanie organów. Każdy etap składa się z kilku faz, które wiążą się ze sobą, uzupełniają i wzmacniają.Książka napisana została zrozumiałym i konkretnym językiem. W każdym rozdziale znajdujemy wiele wskazówek, praktycznych porad, afirmacje i wiedzę, która ma nam pomóc w przywróceniu naszemu organizmowi świeżość i wigor. W rozwijaniu swoich umiejętności z pewnością są pomocne ćwiczenia i medytacje, których jest ponad pięćdziesiąt. Niektóre z nich można wykonać natychmiast, inne – lepiej nagrać i odtwarzać stosując relaks lub medytację. To niewątpliwa zaleta tej publikacji. Na zakończenie zostały zamieszczone załączniki:
  • charakterystyka kolorów, ich wibracji,  możliwości wykorzystania i przypisanymi do nich afirmacjami
  • tabela uczuć zębów  pomocna w zrozumieniu mowy ciała
  • tabela wewnętrznych struktur czyli co dana dolegliwość w określonym obszarze ciała chce nam powiedzieć
  • opis dziesięciu najzdrowszych produktów spożywczych
  • lista szkodliwych substancji dla naszego zdrowia

Lumira prezentuje wiedzę potrzebną do energetycznego uzdrawiania, omawia narzędzia, które są istotnymi elementami procesu odnowy. Uczymy się siły skupienia, jasnego formułowania swoich zamiarów, komunikowania się ze swoimi pięcioma ciałami: fizycznym, eterycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Dowiadujemy się jak pracować z komórkami swojego ciała, łączyć się ze swoją uniwersalną komórką, swoim wewnętrznym dzieckiem, Aniołem Stróżem, Istotą Opiekuńczą, wykorzystywać wiedzę przodków. Nie jest to publikacja, która prezentuje kolejną cudowną dietę, lecz przede wszystkim skupia się ona na pracy z energią naszego ciała, ciałami subtelnymi na poziomie mentalnym i duchowym.

jedna z licznych wskazówek
„W twoje ręce powierzam uniwersalne narzędzie, którego będziesz mógł użyć do zniwelowania niezgodności we własnym systemie i gruntownego odnowienia oraz zharmonizowania go.”


Książkę można kupić w sklepie:

Numer wydania 1
Rok wydania 2013
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 216
Oprawa miękka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.