środa, 10 października 2018

Zdrowie i magiczny kalendarz czyli dwie nowości na mojej półce!


Dotarły do mnie dwie ciekawe publikacje z Wydawnictwa VIVANTE i WYDAWNICTWA KOBIECEGO, które są ciekawą propozycją wydawniczą. Jedna dotyczy naszego zdrowia, druga - nadchodzącego roku 2019. Poniżej zamieszczam krótkie notki wydawnicze a wkrótce pojawią się moje recenzje. Jednak już teraz mogę polecić Wam obie te nowości, gdyż prezentują się obiecująco.

Pierwsza z propozycji nosi tytuł "Zdrowe Odkwaszanie" i doradza m.in. jak pozbyć się przykrych skutków niedoborów snu, niezdrowej diety i życia w stresie? Stres, niedosypianie i jedzenie wysokoprzetworzonej żywności powodują zakwaszenie organizmu, które z kolei może prowadzić do alergii, problemów skórnych i poważniejszych dolegliwości zdrowotnych. Autor zapewnia, że wystarczy wprowadzić kilka zmian, by przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, odzyskać zdrowie i odporność.

Dzięki książce:
  • dowiemy się, jakich produktów unikać w swojej diecie, by zapobiegać zakwaszeniu organizmu;
  • poznamy aktywności ruchowe, które pomagają usuwać nadmiar kwasów;
  • odkryjemy prostą dietę ziemniaczaną, która pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej.
  • nauczymy się stosować proste triki i nawyki zasadowego stylu życia, które pomagają oczyszczać organizm z toksyn i utrzymywać pełnię zdrowia na co dzień.

Druga propozycja to siódma odsłona kultowego "CzaroMarownika", osobistego kalendarza na 2019 rok. W tegorocznym wydaniu znajdziemy jeszcze więcej astrologii i magicznych rytuałów. Dzięki niemu każdego dnia będziemy mogli wykorzystywać tajemną wiedzę do lepszego poznania siebie i kreowania dobrej energii.

"CzaroMarownik 2019" to idealny organizer zamknięty w poręcznym formacie, oprawiony w piękną twardą okładkę o aksamitnym wykończeniu i wyposażony w wygodną tasiemkową zakładkę.


4 komentarze:

  1. Poradnik o odkwaszaniu zapowiada się interesująco, z przyjemnością przeczytam Twoją recenzję Mirko.

    OdpowiedzUsuń
  2. "Zdrowie odkwaszone" to książka, która mnie zainteresowała.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)