poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Magia życia i historie nie z tej Ziemi


Dzisiaj dotarły do mnie trzy nowości z wydawnictwa Illuminatio, Samsara i Wydawnictwo Kobiece, które dostarczają ciekawej wiedzy dającej szersze spojrzenie na nasze życie i pomagające czerpać radość z każdego dnia. Poniżej zamieszczam krótkie notki redakcyjne a wkrótce zamieszczę moje recenzje.

Wydawnictwo Samsara proponuje "Opowieści z Biura Duchów" napisaną przez Adę Edelman, która zabiera czytelnika w emocjonującą podróż w poszukiwaniu nieznanego i jest dowodem na to, że poza nami istnieje inny świat, a życie nie kończy się ze śmiercią. Przedstawia w niej prawdziwe historie osób, które doświadczyły kontaktu z drugą stroną, otrzymując ostrzeżenia, ważne informacje lub wsparcie od bliskich, którzy odeszli. To także relacje ludzi, którzy doświadczyli przeżyć z pogranicza śmierci. [moja recenzja]

W ramach Wydawnictwa Kobiecego ukazał się inspirujący poradnik pt.: "Magiczna iskra". To pierwszy tom cyklu "Trylogia Serca" o kreowaniu szczęśliwego życia wypełnionego radością, spokojem i miłością. Bezapelacyjnie najlepsza książka o kreatywności i czerpaniu inspiracji. Znajdziesz w niej krótkie, z życia wzięte historie oraz piękne ilustracje, dzięki którym znajdziesz w sobie kreatywność oraz obudzisz nowe myśli, które poprowadzą cię dalej w głąb tajemnicy, jaką w sobie kryjesz. [moja recenzja]

Wydawnictwo Illuminatio proponuje przewodnik pt.: "Amulety i talizmany", którego autorem jest znany twórca Richard Webster. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak korzystać z mocy tych niezwykłych przedmiotów, aby działały zgodnie z twoimi potrzebami pragnieniami. Autor podpowiada jak  wybrać właściwe przedmioty, które zapewnią ci ochronę i pomoc, tworzyć, oczyszczać i wzmacniać swoje amulety i talizmany do konkretnych celów, wpływać na różne sfery życia dzięki mocy amuletów i talizmanów. To także krótka historia popularnych magicznych obiektów, opierająca się głównie na „wypróbowanych i prawdziwych” metodach z uwzględnieniem drobnych, intuicyjnych zmian.  [moja recenzja]1 komentarz:

  1. "Opowieści z Biura Duchów" to książka, która mnie zainteresowała.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.