poniedziałek, 15 czerwca 2015

Lektury na wakacje

Na wakacje mam mnóstwo ciekawych tytułów, które z pewnością umilą mi czas. Tematyka jest różnorodna. Wśród nich jest 9 książek z wydawnictwa Vital, które propagują zdrowe życie oparte na naturze. 

"Sposób na chroniczne zmęczenie" to temat na czasie. Wielu z nas czuje się osłabionych, zestresowanych co powoduje choroby i złe samopoczucie. Yuri Elkaim radzi w jaki sposób odzyskac siły i poczuć się młodszym.

"Naturalny Detoks" to kolejna propozycja napisana dr Bruce'a Fife zwanego "Doktorem kokosem." Tym razem podpowiada jak w naturalny sposób oczyścić organizm z toksyn, by odmłodzić organizm. Ten sam autor proponuje też dietę niskowęglowodanową opartą na tłuszczach w książce "Dieta Ketogeniczna". Dzięki niej można stracić zbędne kilogramy, powstrzymać swoje zachcianki żywieniowe i pokonać różne dolegliwości.

Książka "Nasiona Chia" przybliża zalety niezwykłych ziaren pełnych witamin i składników mineralnych. Natomiast "Nowa Kuchnia Wegetariańska" jest pełna przepisów, które mają korzystny wpływ na serce i nasze zdrowie.

Kolejna pozycja - także dotycząca zdrowia to "MMS Mineralne Panaceum" MMS czyli Mineral Supplement, chloryn sodu to mineralna substancja, która ma właściwości antywirusowe, przciwbakteryjne, stąd jest skuteczna w pokonywaniu wielu chorób i sprzyjająca  regeneracji organizmu. 

"Akupresura" to książka o niezwykle skutecznej metodzie wspomagającej zdrowie. Stosując umiejętnie określone punkty na swoim ciele możemy złagodzić dolegliwości i sprawnić działanie naszych narżądów i organów. W podobnym charakterze jest publikacja "Terapia Punktów Spustowych", która prezentuje techniki automasażu pomagających w uśmierzaniu i leczeniu bólu. 

Książka "Lecznicza Woda" wyjaśnia dlaczego nie żyjemy 122 lata tylko 79 bądź 71 lat i uświadamia jak ważną rolę pełni woda dla naszego zdrowia. Woda martwa zabija bakterie, wirusy, florę grzybiczą, działa przeciwzapalnie, antyalergicznie i przeciwobrzękowo. Woda żywa ma właściwości immunostymulujące, przeciwutleniające i przyspiesza gojenie tkanek. Książka przedstawia efektywną metodę leczenia przy pomocy wody i dodatków mineralnych. Dotyczą one eliminowania takich chorób jak cukrzyca typu 1 i 2, nowotwory, nadciśnienie, chroniczne zapalenia i marskość wątroby, zapalenie żołądka z nadkwasotą czy zgaga.

Kolejna lektura to "Sekrety Zdrowia Louise Hay", w której poznamjemy techniki słynnej, bestsellerowej autorki, dzięki którym wzmocnimy afirmacje, przywrócimy równowagę umysłową, poznamy znaczenie odżywiania i prawdę o dietach, nauczymy się wsłuchiwać w swoje ciało i wykorzytywać metody wydlużające życie.

Dwie kolejne książki zostały napisane przez Lumirę pochodzącą z Kazaschstanu. Są to: "Rytuały ochronne na klątwy i uroki" oraz "Odkryj w sobie źródło zdrowia". W pierwszej z nich poznajemy sekrety rosyjskiej uzdrowicielki i uczymy się chronić siebie, swoich najbliższych i otoczenie. Druga prezentuje naturalne metody uzdrawiajace i odmładzające poprzez ćwiczenia duchowe, nowe spojrzenie na sprawę odżywiania i zmianę nastawienia.

Analizę naszego stanu zdrowia wspomoże poradnik "Twoje Palce Sekretem Zdrowia". Wiele dolegliwości możemy dostrzec na swojej skórze, nogach i stopach. Są na nich symptomy zarówno duchowe jak i fizyczne. Poznając ich język dowiemy się co skrywa nasza dusza.

"Szczęście To Twój Wybór" napisana przez Gabrielle Bernstein osiagnęła miano bestselleru New York Timesa. Autorka proponuje w niej 108  technik, które eliminują najczęstsze problemy, m.in stres, wypalenie, frustrację, zazdrość. Każda z nich niesie dla nas jakąś informację, która ma wzbogacić nasze życie duchowe.

"Widziane stąd" to szereg wywiadów zebranych przez Janusza M. Szlechtę, który pracował w "Nowym Dzienniku" wydawanej w metropolii nowojorskiej. Zostały one przeprowadzone na przestrzeni 19 lat. Sposród nich autor wybrał najciekawsze i zebrał w jednym miejscu.

Z dziedziny fizyki kwantowej otrzymałam dwie propozycje: "Biocentryzm", ukazujący, że wszystko wokół nas zależy od naszych myśli i spojrzenia. "Kwantowy Kod Uzdrawiania" pomoże uwolnić się od fałszywych przekonań, ograniczeń, które wpojono nam w dzieciństwie w domu rodzinnym, szkole i w innych różnych sytuacjach życiowych.

Z kolei "Uniwersalny Kalendarz Księżycowy" pomoże dostosować nasze życie do rytmu księżyca, by móc osiągnąć swoje cele i wprowadzić zmiany z korzyścią dla siebie. Dla chcących rozwijać swoje zdolności paranormalne przeznaczony jest poradnik "Kurs Jasnowidzenia" napisany przez znaną kaplankę  trzeciego stopnia i tarocistkę Aleksandrę Chauran. 

Do przemyśleń skłonią z pewnością książki: "Zawsze będę przy Tobie" oraz "Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie." Obie pomagają zrozumieć co dzieje się po śmierci i ułatwiają pogodzenie się ze stratą bliskich osób.

2 komentarze:

  1. Wow, sporo tych książek. Jestem pod wrażeniem. Czekają więc nas ciekawe recenzje tych tytułów!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)