czwartek, 2 kwietnia 2015

Lektury na wiosnę


Kolejne ciekawe lektury przyszły do mnie wraz z wiosną. Aura za oknem nie przypomina tej pieknej pory roku ale jest doskonała do spędzenia czasu z książką. Wśród najnowszych propozycji będę miała możliwość dowiedzieć się więcej o księżycu z książki "Księżycowe Zaklęcia", poznać praktyczne wykorzystanie kokosa w poradniku "Kokosowe Przepisy na Zdrowie" oraz "Woda kokosowa". Obie napisane przez znanego propagatora tego owocu - dr. Bruce Fife'a. Zdrowego odżywiania dotyczy także "Pięć Przemian na Polskim Stole" dające długowieczność, energię i dobre samopoczucie. Wśród propozycji dominują lektury dotyczące zdrowia i odżywiania się. jest to niewatpliwie ważna kwestia naszego życia. "Przewodnik odkwaszania organizmu" to z pewnością jeden z tych poradników, który ma nam ułatwić dokonywanie mądrych wyborów w utrzymaniu zdrowia poprzez to co jemy.

Kolejne dwie pozycje związane są z astrologią :

"Wenus - Planeta Partnerstwa", w której między innymi znajdziemy tranzyty i progresje Wenus oraz jej opis w poszczególnych domach horoskopu. Dowiemy się, jak ją interpretować w horoskopach mudialnych i partnerskich. Wenus odpowiada za relacje międzyludzkie, dzięki tej idealnej zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych astrologów publikacji każdy może dowiedzieć się, kiedy znajdzie partnera. Zwiększymy także świadomość dotyczącą własnych związków i zaczniemy je świadomie kształtować.

"Kurs Astrologii" uczy interpretować planety w poszczególnych konfiguracjach i co o Tobie mówią domy horoskopu. Znajdziesz tutaj podział znaków astrologicznych ze względu na ich biegunowość, jakości i żywioły. Zrozumiesz pojęcie retrogradacji planet i aspekty horoskopu. Nauczysz się także radzić sobie z trudnymi cechami wpisanymi we własną planetarną charakterystykę.

"Kurs Realizacji marzeń" to nie tylko program spełnienia swoich marzeń lecz także praktyczna metoda samorozwoju, opracowany na 52 tygodnie, z miejscami na własne notatki, ćwiczeniami i motywującymi tematami. 

Kolejna pozycja przeznaczona jest dla osób chcących poprawić swój stan posiadania - "Praktyczna Magia dobrobytu" to zestaw z rytuałami, taliuzmanami, zasadami Prawa Przyciągania, magią ziół i kryształów - wszystko po to, by przyciągnąć bogactwo do naszego życia.

Z kolei "Energia do sześcianu" opowiada o wykorzytywaniu naszych myśli  do tworzenia swojej rzeczywistości. Autorka prezentuje w niej dziewięć eksperymentów udowadniających przewagę umysłu nad materią, dzięki którym przetestujemy moc konkretnych słów, które pozwalają doświadczać przełomowych zmian w świadomości i urzeczywistnianiu marzeń,  poznamy  sposób na wyłamanie się z nieskończonego kręgu medialnych negatywów i połączenie z naturalnymi rytmami świata, bez których niemożliwe jest doświadczenie dostatku. 

"Kombucha" to książka o nieznanym nam grzyb herbaciany, który ma cudowne właściwości zdrowotne znane na całym świecie. daje możliwość bliższego poznania jego zalet. Obecnie przeżywa swój renesans, a jej właściwości zdrowotne są doceniane na całym świecie, również przez gwiazdy z Hollywood.

Reinkarnacja to niewykle ciekawy temat, który poznajemy w książce "Twoje Poprzednie Wcielenia". Obecne życie nie jest n aszym pierwszym, jakie przeżywamy. Wszystko co wcześniej robiliśmy i czego doświadczyliśmy zapisane jest w naszej świadomości. Książka pomaga odkryć i dowiedzieć się jak to wpływa na masze obecne życie. Autorka podaje w książce informacje dotyczące naszych poprzednich żyć. Koncentruje się na naszym wnętrzu wykorzystując regresję, medytację oraz intuicję, a także skupia się na tym, co istnieje na zewnątrz. Dzięki temu dowiemy się skąd wzięły się nasze fobie, choroby fizyczne oraz jakie silne strony odziedziczyliśmy z dawnych żyć i w jaki sposób możemy je teraz wykorzystać. Ponadto zrozumiemy dlaczego tak bardzo boimy się śmierci. Rozpoznamy również, które talenty powinniśmy w sobie rozwijać i jaki kierunek nadać swojemu życiu. 

"Sztuka komunikacji według Mistrza Zen" to metody komunikacji z samym sobą. Dzięki wskazówkomnauczymy się obiektywnie oceniać sytuację i podjąć rozsądne kroki, aby uniknąć nieporozumień. Stosowanie się do jego zasad podniesienaszą samoocenę i wiarę w siebie.

"Masaż - Uzdrawiający dotyk" to bogato ilustrowany i napisany przystępnym językiem podręcznik masażu jest doskonały zarówno dla laików, jak i profesjonalistów. Autorka opisuje pozytywny wpływ głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania i wywoływania wibracji. Zamieściła również opisy meridianów, układu limfatycznego i czucia somatycznego. Teraz możemy poznać wpływ masażu na skórę, układy krążenia i nerwowy oraz narządy zmysłów. Zdobytą wiedzę będziemy mogli z łatwością wykorzystać stosując opisany w publikacji masaż limfatyczny poszczególnych części ciała czy masaż Shiatsu. Znajdziemy tu cenne wskazówki z zakresu refleksoterapii i odmładzającego masażu twarzy. Dowiesz się też, jak włączyć do masaży aromaterapię i poznasz charakterystykę przydatnych olejków eterycznych.

"Pięć Przemian na polskim stole" to temat, który mnie ogromnie pasjonuje. Pięć Przemian wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Obecnie cieszy się ogromną popularnością i ma miliony wielbicieli na całym świecie. Jego zasady są ściśle związane z wewnętrznym zegarem biologicznym i przepływem energii przez narządy naszego ciała. Jest źródłem harmonii, równowagi wewnętrznej i gwarancją dobrego zdrowia.

"Energia miłości" pomoże  znaleźć partnera idealnie dopasowanego do siebie energetycznie i podpowie jak utrzymać pełne uczucia i namiętności relacje, również te na odległość. Jeżeli natomiast ktoś jest już w związku, dowie się, jakie pozytywne efekty może przynieść prawdziwe zrozumienie potrzeb żywiołu partnera i jak to wykorzystać żeby na nowo rozbudzić w Was miłość i  pożądanie sprzed lat. 

"Oczyszczanie woskiem i jajem" to jeden z naturalnych sposobów uzdrawiania. Autorka przedstawia skuteczne metody uzdrawiania i oczyszczania woskiem i jajem, dzięki którym uwolnimy się od złych emocji, nałogów, klątw i uroków. Ponadto przerwiemy pasmo niepowodzeń, pozbędziemy się dręczących nas dolegliwości i dodatkowo zharmonizujemy ciało energetyczne. 


4 komentarze:

  1. Wow, ile wspaniałych tytułów. Nie wiedziałabym od czego zacząć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też jeszcze nie wiem :) Wszystkie są niezwykloe interesujące :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)