poniedziałek, 28 listopada 2016

Wygrana książka

Dziś dotarła do mnie książka, którą wygrałam w konkursie zorganizowanym przez Wioletę Sadowską właścicielkę strony "Subiektywnie o książkach", której dziękuję za to wyróżnienie :)


Autorką książki jest Jolanta Maria Kaleta -  wrocławska pisarka, która  w swoich powieściach łączy fakty historyczne z fikcją, gdzie współczesność miesza się z przeszłością. Do tego zawsze dochodzi wątek sensacyjny pełen tajemnic i emocji. 

Podobnie zapowiada się  "Riese, tam gdzie śmierć ma Sowie oczy". Jej fabuła osadzona została na Dolnym Śląsku w Górach Sowich, gdzie realizowany był przez III Rzeszę projekt górniczo - budowlany o kryptonimie Riese. Tak się składa, że wiele lat temu byłam na tamtych terenach, więc tym bardziej przeczytam książkę z zainteresowaniem. 2 komentarze:

  1. Cieszę się, że książka dotarła cała i zdrowa. Życzę udanej lektury!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.