sobota, 12 marca 2016

225. - "Sekret pełnego uzdrowienia"

Rewolucyjne sposoby na samouzdrowienie i regenerację
Lumira 

                

„Miłość jest podstawą wszelkiego uzdrowienia i esencją uleczenia duszy.”

Uzdrawianie najczęściej kojarzy nam się z poradzeniem sobie z chorobą i powrotem do zdrowia na poziomie fizycznym. Konwencjonalne leczenie najczęściej polega na podawaniu leków, stosowaniu zabiegów i operacji, które mają swoje skutki uboczne. Lekarze skupiają się głównie na objawach i usuwaniu ich skutków. Rzadko podchodzą do pacjenta holistycznie. W efekcie pozbywamy się z w dokuczliwych dolegliwości lecz wkrótce pojawiają się nowe albo stare wracają z podwojoną siłą. Inaczej jest z uzdrawianiem duchowym, które jest zgodne z energią nowych czasów. Każdy z nas ma w sobie siłę i każdemu z nas przypisany jest naturalny stan jakim jest zdrowie. Musimy tylko nauczyć się wyzwolić ten potencjał, podejmować mądre decyzje i kierować się sygnałami, które tkwią głęboko w naszej podświadomości. Jak aktywować swoją wewnętrzną, naturalną leczniczą moc możemy dowiedzieć się z książki „Sekret pełnego uzdrowienia” napisaną przez znana także u nas Lumirę.

www.amazon.de
Lumira urodziła się w Kazachstanie w 1968 roku ale od 1990 roku mieszka w Niemczech. Swoją wiedzę zdobywała na Ukrainie, gdy miała 10 lat oraz u swojej babci Aleksandry, która nawet po śmierci była duchowym przewodnikiem autorki. Lumira to duchowe imię autorki. Jest zodiakalną Wagą, której patronuje planeta Wenus. Jej prawdzie nazwisko to Ludmiła Weidner. Jest rosyjską szamanką i uzdrowicielką, która przekazuje wiedzę sięgającą korzeniami do tradycji uzdrowicieli rosyjskich i kazachskich. Jest też autorką i nauczycielem duchowym. Prowadzi różne seminaria, szkolenia, warsztaty na świecie. Rosyjska medycyna bierze pod uwagę wszystkie ciała energetyczne, nie tylko ciało fizyczne i na takich założeniach Lumira opracowała i rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu. W Polsce ukazały się takie tytuły jak: „Rytuały ochronne na klątwy i uroki”, „Odmładzanie organizmu”, „Odkryj w sobie źródło zdrowia” i „Księga Urody Lumiry”


Lubię książki Lumiry, gdyż czuć w nich autentyczność, bazują one na jej własnych doświadczeniach i są skarbnicą wiedzy w utrzymaniu zdrowia oraz ogólnego samopoczucia. Lumira udziela zawsze wiele ciekawych wskazówek, porad i ćwiczeń, które można zastosować niemal natychmiast. Jej styl pisania jest bardzo przystępny i konkretny. Podobnie jest z książką „Sekret pełnego uzdrowienia”, w której zgromadzone zostały istotne informacje pomagające przywrócić naszemu organizmowi równowagę a dzięki temu uzdrowić nasze życie. Chodzi tu przede wszystkim o uzdrawianie duchowe, które jest metodą nowych czasów i wykracza poza nasze tradycyjne rozumienie leczenia. Przekazuje wszystko to, czego nauczyła się w ciągu własnej praktyki, wydobyła ze swojego wnętrza, poznała i stosuje we własnym życiu. O skuteczności tych technik świadczy wygląd i kondycja autorki, która pragnie podzielić się swoją wiedzą poprzez swoje publikacje. Proponuje przepracowanie każdego z rozdziałów po kolei a potem skupić się na tych, które najbardziej nas zainteresują. 

Od 2011 roku nasza Ziemia wkroczyła w wyższą częstotliwość, która nieustannie wzrasta. Duże wzmocnienie nastąpiło w 2012 roku i od tamtej pory nasza planeta znajduje się w piątym wymiarze, dlatego dotychczasowe metody leczenia są przestarzałe i nie dorównują tej nowej energii. Jesteśmy w czasie intensywnych przemian, które zaznaczają się cierpieniem, walką, konfliktami zarówno w związkach, rodzinie jak i na światowym polu. Te przemiany wciąż trwają. Każdy z nas wibruje swoją indywidualną wibracją jak i wszystko wokół. Wiele osób zaczęło własne poszukiwania duchowe ale jeszcze znaczna część ludzkości tkwi w starych schematach myślowych, wzorcach zachowań, nawyków i przyzwyczajeń. To przestarzałe oprogramowanie nie pozwala wznieść się im na wyższy poziom. 

„Kiedy ciało jest chore trzeba zatrzymać się, by spojrzeć na całe życie, zbadać, co jest najgłębiej w nas i znaleźć prawdziwą przyczyną choroby. Wtedy może dojść do prawdziwego uzdrowienia, otulonego wibracjami miłości.”

Nowy stan świadomości wymaga zaangażowania i świadomego pracowania nad sobą, by awansować do piątego wymiaru. Gdy dopasujemy swoją energię do wzrastającej energii Ziemi, wówczas stworzymy jedność ze wszystkim ci istnieje. Jakość naszego życia zależy od naszych wibracji. Im są one wyższe, tym jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi. Główną przyczyną chorób jest brak miłości i akceptacji. Lumira przekonuje, że uzdrawianie duchowe pomoże wyzwolić się z przestarzałych energii. Zaprezentowane techniki nie były do tej pory nigdzie publikowane i oparte są na doświadczeniu autorki. Zapewnia ona, że dzięki nim przywrócimy równowagę ciała, umysłu i duszy a jednocześnie wprowadzimy pozytywne zmiany do naszego życia oraz przejdziemy na wyższy poziom wibracyjny. 

Książkę można kupić w sklepie:


Wydanie: I
Rok wydania polskiego: 2015
Rok wydania niemieckiego: 2014
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm 
Ilość stron: 248 
Oprawa: miękka
Redakcja: Mariusz Warda
Tłumaczenie: Kamila Petrikowska
Korekta: Daria Wolska
Projekt okładki: Piotr Pisiak
Tytuł oryginału: Geistige Heilung

2 komentarze:

  1. Zapowiada się nie najgorzej, więc kto wie? Może akurat sięgnę. ;)
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie ;)
    http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, że styl pisania jest taki przystępny. Pomyślę o tej książce.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)