wtorek, 8 marca 2016

224. - "Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia"

Poznaj prawdę zapisaną w Kronikach Akaszy
Linda Howe 

              

„Gdy żyjesz Nadzwyczajnym życiem, twoja intencją jest stałe pragnienie odnajdywania światła w innych i w samym życiu.”

Nasze życie jest naszym wyborem. Jako dusze decydujemy o miejscu urodzenia, środowisku, warunkach, cechach charakteru, co chcemy osiągnąć. Każda nasza decyzja, działanie, myśli  nie znikają we Wszechświecie, lecz są gromadzone w energetycznej bazie danych zwanej Kronikami Akaszy. Dotyczą one każdego z nas. Są tu odnotowane wszelkie informacje związane z naszą duszą, jej wędrówkami i wcieleniami, każde nasze uczynki, każde słowo, poszczególne wydarzenia, które miały miejsce zarówno w obecnym jak i w minionym życiu. W tym Kosmicznym Archiwum przechowywana jest wiedza o tym co było, jest i będzie. Kroniki Akaszy gromadzą duchowe zasoby, które są nam niezbędne do naszego rozwoju. Dzięki tym informacjom możemy dowiedzieć się więcej o sobie, swoim życiu, celu jaki nam przyświeca i co jest dla nas dobre. Pomagają zrozumieć sens naszych działań, wydarzeń i sytuacji, które nas spotykają. Taką jasność możemy zyskać poprzez kontakt z tym duchowym, energetycznym zasobom dzięki wskazówkom zawartymi w książce „Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia”

theindiespiritualist.com
Linda Howe pracuje w wielu ośrodkach w USA, oferując swoje interesujące i duchowe punkty widzenia, praktyki i protokoły wszystkim, którzy pragną zmienić swoje życie. Umożliwia im przyjrzenie się sobie z perspektywy duszy. Oferuje bogate, owocne i inspirujące wejrzenie w siebie. Od 30 lat mieszka ze swoją partnerką i synem na przedmieściach Chicago. Od najmłodszych lat wiedziała o istnieniu duchowego wymiaru życia i poszukiwała wewnętrznego spokoju oraz uzdrowienia. Pragnęła poszerzenia przestrzeni, zwiększenia energii i dostępu do obszaru wypełnionego miłością, mądrością i mocą. Zadawała sobie często pytanie: „Jak możemy być świadomi rzeczywistości duchowej, skoro jesteśmy całkowicie zanurzeni w rzeczywistości fizycznej?” Odpowiedź znalazła w Kronikach Akaszy, które pomogły jej uporać się z cierpieniem, osądzaniem siebie, negatywnymi emocjami i wejść na lepszą ścieżkę wypełnioną miłością, zrozumieniem i akceptacją. 

W 1994 roku zetknęła się z Kronikami Akaszy dzięki którym weszła na wyższy poziom rozwoju osobistego i zaczęła poszerzać świadomość swoją i innych. Pewnego dnia ujrzała oczami duszy pięć Świetlnych Filarów ustawionych w okręgu i podpierających sufit. Otaczały one środkowy Filar Centralny, w którym pływał Trójkąt tworzony przez jej serce, rozum i wolę. Są one głównym tematem jej książki, w której autorka uczy odczytywania i pracowania z kronikami Akaszy, by zyskać lepsze zdrowie, wejść na wyższy poziom duchowy i żyć Nadzwyczajnym życiem. Podpowiada jak w dzisiejszym świecie praktykować duchowość i radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Pokazuje ścieżkę duchową jako akceptację tego co mamy, co nas spotyka a nie eliminację ze swojego życia. Podkreśla, że pogodzenie się z samym sobą i ze wszystkim dookoła przyniesie nam spokój i harmonię. Wraz z kolejnymi rozdziałami uczymy się akceptacji, odnajdywania wewnętrznej siły, dyscypliny, odpowiedzialności i pozbywamy  starych wzorców zachowań. 

Celem książki jest przedstawienie skutecznego procesu wewnętrznej przemiany skupiającej się na całkowitej transformacji zarówno w sferze duchowej a także na poziomie doświadczeń codziennego życia w Nadzwyczajne. Prezentuje metody, które mają potężne oddziaływanie i bazują na osobistym doświadczeniu autorki. Dzięki nim zyskała dostęp do kronik Akaszy i teraz pragnie, by inni także mogli tego doświadczyć. 

Książka została podzielona na trzy główne części i dziesięć rozdziałów. Autorka wyjaśnia w nich podstawy Kronik Akaszy, ich charakterystykę, strukturę, jak o nie zadbać i w jaki sposób możemy skorzystać z ich bogactwa. Naświetla idee, które kierują naszym życiem i uświadamia konsekwencje z utrzymywania starych przekonań i schematów myślenia oraz zachowania. Przekonuje, że dzięki procesowi przemiany wyrobimy sobie gotowość do wzięcia odpowiedzialności za nasze działania, oczyścimy swoje pole energetyczne, pogodzimy się ze swoją inkarnacją, zrozumiemy czym jest rozwój duchowy, chętniej będziemy dzielić się swoim światłem i zaczniemy żyć Nadzwyczajnym Życiem. Podpowiada jak wprowadzić spokój do własnego wnętrza, do związków, do swojego otoczenia, jak umocnić swoją obecność w rzeczywistości i być siewcą pokoju. Poznajemy każdy z pięciu Filarów Świadomości: inkarnację, władzę, dyscyplinę, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz Filar Centralny. Poznajemy bliżej energię łaski i znajdujemy równowagę naszego wewnętrznego Trójkąta serca, umysłu i woli.

Autorka proponuje przeczytanie książki w całości mając przy sobie notatnik, w którym będziemy zapisywać swoje spostrzeżenia, myśli, emocje i wszystko to co przykuło naszą uwagę. Ważne, by poznać po kolei tematy zaprezentowane w rozdziałach, gdyż każde omawiane zagadnienie łączy się ze sobą, tworząc jedną całość.

Przez całą publikację przewijają się wspomnienia autorki ukazujące jej przemianę, emocje i proces rozwoju duchowego. W każdym z dziesięciu rozdziałów zostały zaprezentowane Akaszyjskie Refleksje czyli medytacje z przewodnikiem dotyczące omawianego zagadnienia. Pomagają one przyjrzeć się swojemu wnętrzu, wzorcom myślowym nawykom, korzystać z Kronik Akaszy i uzdrawiać swoją duszę. Warto nagrywać poszczególne medytacje, by wgłębić się w ich treść.

Książka jest duchową podróżą ku Nadzwyczajnemu życiu, jakie każdy z nas może prowadzić mądrze otwierając się na wyższe poziomy świadomości i możliwości. To pozycja, do której z pewnością będę wracać. Nie zawiera ona relacji i dowodów na temat poprzednich wcieleń, lecz raczej uczy jak wykorzystać wiedzę z wcześniejszych doświadczeń w obecnym życiu.

Linda Howe pomogła mi zrozumieć wiele zagadnień, z którymi spotykałam się już w różnych publikacjach ale tu zostały omówione dokładniej. Zrozumiałam czym są Kroniki Akaszy i uświadomiłam sobie, że wystarczy tylko wyrazić gotowość do wejścia na nową drogę i dostrzegać duchowe środki, które pojawiają się w trakcie naszej wędrówki, by zacząć zmieniać swoje życie na lepsze. Mając wsparcie w Kronikach Akaszy i swoich duchowych przewodnikach łatwiej jest iść do przodu wzmacniając swoje wewnętrzne światło i roztaczając je wokół. Stosując się do zaleceń autorki możemy stać się Akaszyjskimi Pracownikami Światła i odnajdować światło we wszystkim co istnieje. 

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania polskiego: 2015
Rok wydania w USA: 2015
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm 
Ilość stron: 272 
Oprawa: miękka
Redakcja: Mariusz Warda
Tłumaczenie: Juliusz Poznański
Projekt okładki: Iga Maliszewska
Tytuł oryginału: Discover Your Soul’s Path Through the Akashic Records: Taking Your Life from Ordinary to ExtraOrdinary1 komentarz:

  1. Bardzo interesująca publikacja. Będę ją mieć na uwadze.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)