środa, 26 listopada 2014

Kolejny stosik


Powoli dobiega końca czytanie książek z poprzedniego pakietu a już czekają następne ciekawe publikacje. Jak widać na zdjęciu - temat zróżnicowany. więc na pewno nie bedzie nudno. Wszystkie są ładnie i starannie wydane włączając w to grafikę wewnątrz publikacji. 

Wśród nich ciekawie zapowiada się książka "Cuda duchowego uzdrawiania" napisana przez duchowego nauczyciela i mistrza uzdrawiania dr ZHI GANG SHA, który udowadnia, że wszyscy mamy zdolność uzdrawiania siebie, a nawet innych. 

"Pomoc z zaświatów" uchyla  rąbka tajemniy Drugiej Strony i pracy medium, "Punkt Zwrotny" to dzieło znanego autora bestsellerów New York Timesa - Gregga Bradena, który tym razem opowiada o globalnych zmianach jakie nas czekają w najbliższej przyszłości i radzi jak dostostosować się do wymagań współczesności wykorzystując oferowane przez naturę punkty zwrotne.

"Sok z młodego jęczmienia", "Wylecz artretyzm"  to kolejne publikacje wydawnictwa Vital podpowiadajace jak dbać o zdrowie, natomiast "Naturalna Pani Domu" uczy wykorzytywania naturalnych środków do porządkowania naszego domu.

"Sekrety Współczesnej Wiedźmy" wprowadza w fascynujący świat magii poprzez  przegląd niezawodnych technik magicznych z całego świata istniejących od zarania dziejów. To nie tylko rytuały, tworzenie talizmanów ale też wskazówki bezpieczeństwa i mnóstwo porad. 

"Współczesna mowa ciała" napisana została przez Richarda Webstera. Bardzo lubię jego publikacje, gdyż są przejrzyste i konkretne. Do tej pory znałam go głównie z ezoterycznych książek. Tym razem stworzył poradnik ocierający się o psychologiczną stronę człowieka.


3 komentarze:

  1. Widzę kilka ciekawych tytułów, których nie znam

    OdpowiedzUsuń
  2. "Współczesna mowa ciała" mogłaby mnie zainteresować. Bardzo zróżnicowany stosik :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)