piątek, 7 listopada 2014

Listopadowy Stosik


Kolejny stosik, tym razem jesienny, który wypełni mi dlugie, listopadowe wieczory. Jak widać na zdjęciu - wszystkie są ciekawe i intrygujące. Cieszę się szczególnie z "Tai Chi", gdyż liczę, że dowiem się więcej o tej niezwykłej filozofii. Z kolei książka "Ho'oponopono" temat znany mi już z innych publikacji ale z punktu widzenia polskiej autorki. Tu mam możliwość poznania innych autorów praktykujących tę duchową drogę. "Możesz uzdrowić swoje serce" została napisana przez znaną nauczycielką duchową Louise Hay oraz Davida Kesslera. Tematem nie jest leczenie kardiologiczne serca lecz duchowe - po różnych traumatycznych przejściach życiowych.  

Ciekawie zapowiada się też pozycja "3 proste kroki do zdrowia i długowieczności", gdyż poświecona jest poprawie naszej kondycji zdrowotnej. Kolejna publikacja - "Żywność dla mózgu" to program odżywiania, który ma na celu wzmocnienie pamięci i sprawności mózgu. Co mu szkodzi, co wspomaga, czego unikać.

"Kokos naturalny antybiotyk" to opracowanie pokazujące korzyści zdrowotne produktów z kokosa, które chronią nasz organizm przed chorobami, starzeniem się, zwalczają bakterie, wirusy, usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej, kamienie nerkowe i mają wiele innych zalet.

Dwie następne to "Szczepienia pełne kłamstw" i "Molekuły Emocji" Pierwsza z nich została napisana przez Andreasa Moritza znanego z takich publikacji "Vademecum Zdrowia" oraz "Oczyszczanie wątroby i woreczka". Tym razem ujawnia prawdę o szczepieniach - temat na czasie. "Molekuły Emocji" poświęcone są naukowym badaniom nad duszą i naszym umysłem. To chyba będzie najtrudniejsza lektura z całego zestawu.


2 komentarze:

  1. Zainteresowały mnie "Szczepienia pełne kłamstw" oraz publikacja o kokosie. Będziesz miała co czytać :) Życzę miłej lektury!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)