wtorek, 6 czerwca 2017

Astronowości

Najnowsze propozycje Wydawnictwa Studio Astropsychologii to różnorodność tematyczna, dzięki której możemy poszerzyć swoją wiedzę ezoteryczną i naukową.


Mózg zmienia się sam
dr Norman Doidge

Chciałbyś pozbyć się lęków, traum i niepokojących odczuć? W książce "Mózg zmienia się sam" dr Normana Doidge znajdziesz na to sposób.

Nowa nauka o neuroplastyczności obala powszechnie panującą ideę, że wydajność ludzkiego mózgu jest stała. Mózg może zmienić swoją strukturę i znaleźć nowe sposoby by prawidłowo funkcjonować, gdy jego część ulegnie uszkodzeniu. Autor opisuje niekonwencjonalne metody leczenia urazów mózgu. Odkryjesz sposoby na poprawę pamięci oraz osiąganie lepszych wyników w nauce. Znajdziesz dowody na to, że możliwe jest wyostrzenie pamięci osiemdziesięciolatków do tego stopnia, że komfort ich życia poprawi się do poziomu z czasu, gdy mieli pięćdziesiąt pięć lat. Dowiesz się w jaki sposób przeprogramować swój mózg za pomocą myśli, by uleczyć dotychczas uważane za nieuleczalne, obsesje, traumy, ataki paniki czy choroby neurodegeneracyjne. Kup tę książkę. Twój mózg będzie Ci wdzięczny...

Cena katalogowa: 59,50 zł
Oszczędzasz: 21,56zł
Cena w sklepie talizman.pl: 38,34 zł


Historie z nieba
Laura Lynne Jackson 
Już teraz możesz skontaktować się z bliskimi Ci osobami, które odeszły z tego świata. Pomocna będzie Ci w tym książka "Historie z Nieba" Laury Lynne Jackson.

Autorka poświęciła życie na badanie połączenia z zaświatami. W książce udziela odpowiedzi na wiele życiowych pytań. Przedstawia autentyczne historie, które przekraczają barierę między życiem i śmiercią. Dostarcza wielu wskazówek dotyczących życia na Ziemi oraz przypomina, że nasze relacje z tymi, których kochamy trwają cały czas. Dzięki tej publikacji doświadczysz kontaktu z osobą zmarłą oraz zostaniesz jasnowidzem i prawdziwym medium. Nauczysz się widzieć wydarzenia i rzeczy znajdujące się poza granicami przestrzeni, materii i czasu. Dowiesz się także jak rozmawiać z dzieckiem, które od Ciebie odeszło i jak poczuć jego obecność. Ponadto znajdziesz informacje jak więzi z bliskimi, którzy odeszli wpływają na poprawę Twojego życia na ziemi. Poczuj miłość silniejszą niż śmierć. 

Cena katalogowa: 44,90 zł
Oszczędzasz: 16,16zł
Cena w sklepie talizman.pl: 28,74 zł

Uzdrawiające symbole
Petra Neumayer, Roswitha Stark

Symbole mają niesamowite właściwości. Możesz je umieścić w bolącym miejscu, na kartce, energetyzować przedmioty. W publikacji "Uzdrawiające symbole" Petry Neumayeri Roswithy Stark znajdziesz praktyczne ich zastosowanie. 

Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. Czytając opisy poszczególnych znaków przekonasz się, że nawet te zupełnie proste, jak pojedyncze kreski, charakteryzują się ogromnym potencjałem terapeutycznym. Korzystając z nich pomożesz sobie i bliskim w przypadku trudno gojących się ran. Zaufasz swojemu duchowemu przewodnictwu w wyborze symbolu, który stanie się Twoim opiekunem. Będziesz mógł harmonizować czakry oraz przenosić energię znaków na biżuterię lub kamień, aby stały się Twoim osobistym amuletem. Poznaj uzdrawiającą moc symboli. C

Cena katalogowa: 39,30 zł
Oszczędzasz: 14,15zł
Cena w sklepie talizman.pl: 25,15 zł

Buddyjska sztuka znikania
Ajahn Brahm

Chciałbyś wznieść się ponad swoje problemy i zacząć szczęśliwie żyć? Możesz osiągnąć to wszystko dzięki wskazówkom z najnowszej publikacji Ajahna Brahma "Buddyjska sztuka znikania".

W naturze człowieka leży, by w obliczu jakichkolwiek trudności brać nogi za pas. Jest to jednak droga donikąd. Autor podpowie Ci jak porzucić fałszywe oczekiwania i przestać wypierać trudności, a następnie wstąpić na ścieżkę ku pełnemu zrozumieniu życia. Pozwala uwolnić się od przywiązania do przeszłości i przyszłości, dzięki czemu odkryjesz błogość chwili obecnej. Nauczy Cię również niezwykłej sztuki znikania, polegającej na medytowaniu nad wyłączaniem świadomości i zmysłów przez co inaczej spojrzysz na swoje problemy i będziesz w stanie je rozwiązać. Przedstawia także techniki medytacji i świadomego oddechu Uświadamia jakie korzyści możesz uzyskać z cierpienia oraz jak zakotwiczyć umysł, który w praktykowaniu medytacji jest największą przeszkodą. Wznieś się ponad trudności. 

Cena katalogowa: 34,30 zł
Oszczędzasz: 12,35zł
Cena w sklepie talizman.pl: 21,95 zł

Wrota kobiecości
Regenda Thomashauer

Od teraz możesz odkryć swój kobiecy potencjał i w pełni doświadczać potęgi miłości. Książka "Wrota kobiecości" Regeny Thomasher przeprowadzi Cię przez ćwiczenia, które pomogą ci tego dokonać.

Nie jest tajemnicą, że kobiety są dziś niedoceniane w domu, pracy jak również w związkach. Zbyt wiele z nas jest w stanie wojny z własnym ciałem i pozostaje odłączona od rzeczywistości. A wszystko przez cipkę. Jest ona uświęconą częścią ciała, której zabroniono nam czcić. Stanowi też ogromne źródło kobiecej mocy. Autorka, pedagog i założycielka szkoły dla kobiet, stworzyła system, który urósł do globalnego ruchu z tysiącami wielbicieli na całym świecie. Dzięki tej książce poznasz kluczowe praktyki służące odkrywaniu własnych potrzeb i marzeń. Zakończysz wieczną wojnę ze swoim ciałem i dostrzeżesz jego piękno, świętość i siłę. Dowiesz się jak odzyskać zmysłowość i dlaczego jest ona tak ważna dla rozwoju duchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Rewolucja Twojej kobiecości.

Cena katalogowa: 49,40 zł
Oszczędzasz: 17,78zł
Cena w sklepie talizman.pl: 31,62 zł


Joga, ajurweda, techniki oddechowe
Doron Hanoch

Dzięki lekturze tej publikacji, poznasz zasady zdrowego odżywiania będące kombinacją diet, zarówno współczesnych jak i tych starszych: ajurwedyjskiej, zgodnej z grupą krwi, makrobiotycznej, opartej na surowych produktach. Rozszerzeniem programu odżywiania są ćwiczenia oddechowe oraz trening umysłu, które zregenerują Twoje ciało od środka. Propagowane przez niego podejście sprawi, że staniesz się bardziej elastyczny, dzięki czemu łatwiej przystosujesz się do potrzeb i zmian dzisiejszego świata. 

Cena katalogowa: 49,40 zł
Oszczędzasz: 17,78 zł
Cena w sklepie talizman.pl 31,62 zł

4 komentarze:

 1. Szczególnie ciekawa jestem książki "Mózg zmienia się sam".

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba mam zbyt racjonalny umysł, bo nie widzę w tym zestawie lektur dla siebie. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może spojrzeć warto na życie w inny sposób :) Racjonalność czasami zbyt mocno odciąga nas od duchowości i poznawania siebie, ale wybór należy zawsze do nas :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)