poniedziałek, 26 stycznia 2015

Styczniowy stosik


Kolejna porcja ciekawych książek z Wydawnictwa Studio Astropsychologii. Tematyka jak widać na zdjęciu - różnorodna - od duchów, poprzez tworzenie bogactwa aż po sposoby na młodość :) "Odmładzanie Twarzy" napisana przez Natalię Osmininę - eksperta od rehabilitacji estetycznej twarzy i ciała podpowiada jak zachować młody, zdrowy wygląd na dłużej. 

W "Kwantowej rzeczywistości" autorki tworzą intrygującą wizję przyszłości, gdzie wszyscy będziemy stanowili wspólny układ, który powinien funkcjonować w pełnej harmonii i podpowiadają jak zmienić nasza świadomość i przekonia. 'Tablice spirytystyczne Ouija" wprowadzają nieco emocji związanych ze swiatem duchów i mozliwością kontaktowania się z nimi.Autorka zdradza wszystko, co powiniśmy wiedzieć, by podjąć pracę z tablicą Ouija. "EFT – pukając do bram bogactwa" to dzieło Margaret M. Lynch, Daylle Deanna Schwarz'a. Prezentują oni metodę, która uruchamia mechanizm przyciągania do swojego życia bogactwa. "Kazanie Na Górze" odnosi się do slynnych wykładów Jezusa Chrystusa, ale nie jest to wywód teologiczno - religijny lecz ezoteryczny, ukazujący prawdziwy sens nauk Chrystusa i modlitwy "Ojcze Nasz". 

Z kolei w publikacji "Efekt Placebo" dr Joe Dispenza udowadnia, że to co pozornie jest niemożliwe, możemy stworzyć w swojej rzeczywistości poznając zasady działania placebo. "Żywność pełna kłamstw" to kolejna książka Hans'a-Ulrich'a Grimm'a, który przedstawia szokujące informacje na temat tego, co znajduje się w naszym codziennym pożywieniu. Uświadamia nam, że w dzisiejszych czasach rynek produktów spożywczych został opanowany przez korporacje, których interesy nie polegają na tym, by dostarczać świeżej i zdrowej żywności, a głównie takiej, która pięknie wygląda, posiada długi termin ważności i przyjemnie pachnie, a przy okazji rujnuje nasze zdrowie. 

I na koniec mój ulubiony temat - Anioły - "Podręcznik uzdrawiania z aniołami". Autorka - Patricia Papps zgłębiała nauki dotyczące aniołów i praktykowała medytację z nimi oraz duchowe uzdrawianie przez ponad dwadzieścia pięć lat. W tej książce prezentuje modlitwy i inne sposoby zacieśniania więzi z tymi niebiańskimi istotami.


3 komentarze:

 1. Mam również "Tablice spirytystyczne Quija". Zobaczymy jak nam przypadnie do gustu. Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem ciekawa Twojej opinii ale duchów nie zamierzam wywolywać :)))

   Usuń
  2. Hehe ja też nie. Za bardzo się boję :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)