wtorek, 17 lutego 2015

149. - "Podręcznik uzdrawiania z aniołami"

Medytacje,modlitwy, przewodnictwo
Patricia Papps

           

"Anioły są posłańcami Boga, a każda z przynoszonych przez nie wiadomości, przeznaczonych dla każdego człowieka na ziemi, jest wypełniona miłością i radością."

Życie stawia nas przed różnymi wyzwaniami, z którymi nie umiemy sobie poradzić. Przeżywamy z tego powoduje rozterki, stres czy smutek, nie widząc rozwiązania. Tymczasem mamy przy sobie oddanych pomocników, na których zawsze możemy liczyć. Niezliczona rodzina anielska towarzyszy nam od urodzenia i chętnie obdarza nas swoją energią. Już w dzieciństwie modlimy się do swojego anioła stróża prosząc o opiekę i ochronę ale nasza wiedza o nich jest niewielka. Postrzegamy je najczęsciej jako eteryczne istoty ze skrzydłami lecz czy naprawdę tak wyglądają? Czy każdy może rozmawiać z aniołami? W jaki sposób zwracać się do nich? Czy potrzebne są jakieś specjalne przygotowania? W książce pt.: "Podręcznik uzdrawiania z aniołami" Patricia Papps pokazuje, że praca z aniołami jest normalną sprawą i nie ma nic wspólnego z mistycyzmem. Każdy z nas może korzystać z ich siły i pomocy w każdej sytuacji, jaka przydarza nam się w życiu. 

źródlo zdjęcia:
www.booksillustrated.com
Patricia Papps urodziła się w Bournemouth, studiowała sztukę w Bournemouth College of Art & Design. Jest utalentowaną artystką, swoje umiejętności wykorzystała m.in. do ilustrowania ksiązek dla dzieci, ilustracje z czasopism, kartki okolicznościowe. Jej prace można obejrzeć na autorskiej stronie. Poza tym od ponad 25 lat zgłębia nauki dotyczące aniołów, praktykuje medycje i uzdrawianie z ich pomocą. 

"Anioły wnoszą do naszego życia magię i mogą czynić cuda, powodując, że sprawy idące źle potoczą się po naszej myśli."

jedna z prac autorki
Anioły postrzegane są najczęściej przez pryzmat religii, zwłaszcza chrześcijańskiej a ich wizerunki towarzyszą nam od zawsze na obrazach, w modlitwach i świątyniach. Tymczasem można je spotkać w wielu innych kulturach i nie należą one do żadnej z religii. Tak naprawdę wiedza na ich temat jest niewielka wśród wielu osób, które deklarują się jako wierzące. Nie mają świadomości, że każdy może skorzystać z anielskiej pomocy bez względu przynależność religijną czy kulturową. Ich zadaniem jest zapewnienie nam niebiańskiego szczęścia, radości i bezpieczeństwa w czasie naszej ziemskiej podróży. Pragną ujawnić nam, że "jesteśmy cudownymi, obdarzonymi potężną mocą istotami, które nie powinny się niczego obawiać." 

Książka jest bardzo przystępnie napisanym poradnikiem, który uświadamia, że dzięki anielskim energiom wszystko jest możliwe. Uczy nawiązywać kontakt z anielską energią, uzdrawiać codzienne problemy i odkryć w sobie wewnętrzną mądrosć. Autorka uświadamia nam, że anioły pomagają nam cały czas, interweniując nawet wtedy, gdy ich o to nie prosimy. Są to sytuacje, które nagle w "cudowny" sposób rozwiązują się na naszą korzyść, albo nagle wpadamy na jakiś świetny pomysł czy unikamy nieszczęśliwego wypadku itp. Przypisujemy to szczęściu, fartowi czy zbiegowi okoliczności. Często takie zdarzenia mają miejsce właśnie dzięki aniołom. 

Patricia Papps przekonuje, że w każdej chwili możemy przywołać anielskie zastępy, by nas prowadziły i wspierały boską energią. Podpowiada jak kontaktować się z aniołami, w jaki sposób medytować, stworzyć anielską świątynię i ołtarzyk, jak zamykać czakry. Opisuje w jaki sposób możemy rozpoznać wiadomości pochodzące od niebiańskich istot, co pomaga w ich odbieraniu, jaką rolę spełnia w naszym życiu anioł stróż, jakie może mieć barwy i co one oznaczają, jak wygląda anielska hierarchia i jak mogą nam pomóc poszczególne archanioły. Podkreśla istotną rolę jakie spełnia medytacja, która jest jednym ze sposobów łączenia się z aniołami. Dzięki niej dostrajamy się do ich wibracji i wspomagamy ich pracę dla nas. Dlatego wśród wielu ciekawych informacji o tych boskich posłańcach znajdziemy w poradniku dużo medytacji i modlitw ułatwiajacych kontakt z aniołem stróżem, poszczególnymi chórami anielskimi i Archaniołami. 

Mówiąc o uzdrawianiu często mamy na myśli zdrowie fizyczne. Tymczasem anioły pomagają nam nie tylko wyjsć z choroby ale także dzięki ich interwencji możemy poprawić swoje związki międzyludzkie, stan naszych finansów, odzyskać równowagę energetyczną, spełnić marzenia, odnaleźć w sobie źródło inspiracji oraz cel życiowy, ochronić się przed złymi energiami. Nie trzeba robić zbyt wiele. Czasami wystarczy tylko przywołać imię anioła lub chwilę zrelaksować się, wyciszyć i pomedytować. Bez względu na okoliczności, możemy być pewni anielskiej obecności i opieki, gdyż "Anioły są naszymi najdroższymi przyjaciółmi i nieustannie nam towarzyszą. Nigdy nie zostawiają nas samym sobie i nigdy nie zgadzają się na utrzymanie w nas negatywnych emocji. Są gotowe podnieść nas na duchu i przeprowadzić przez najtrudniejsze dla nas czasy." Do nas należy tylko zaproszenie ich do swojego życia i pielęgnowanie tej wspaniałej, bezwarunkwej przyjaźni a przekonamy się bardzo szybko, że życie z aniołami jest przyjemne, pełne miłości, radości i szczęścia.

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie I
Rok Wydania: 2015
Format: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 256
Oprawa miękka
Redakcja: Mariusz Warda
Tłumaczenie: Mariusz Warda
Tytuł oryginału: 'Heal Yourself with Angels: Meditations, prayers and Guidance."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)