środa, 18 lutego 2015

150. - "Plemię Wielu Kolorów"

Przesłanie dla ludzkości
Kiesha Crowther
(Mała Babcia)


"Zawsze powinniśmy pamiętać, że mamy w sobie iskrę boskiej Miłości i że jesteśmy doskonali tacy, jacy jesteśmy."

Rozwijając się cywilizacyjnie, poznając nowe technologie, możliwości umysłu, dokonując przełomowych odkryć na przestrzeni wieków, zagubiliśmy swoje serce. Zbyt często posługujemy się umysłem, kieruje nami ego i działamy z samolubnych pobudek a nie kierujemy uwagi na swoje wnętrze i Miłość, która powinna być podstawą naszego życia. Wierzymy tylko temu co widzimy, co możemy zrozumieć i logicznie wytłumaczyć. Powątpiewamy w istnienie świata duchowego a zachowania odbiegające od przyjętych norm są wyszydzane i piętnowane. 

źródło zdjęcia:
www.bialy wiatr.pl
Życie Kieshy Crowther pokazuje, że jeśli widzi się sercem, wtedy dostrzegamy subtelne przekazy i sygnały ze świata ponadzmysłowego, który nas prowadzi i obdarza błogosławieństwami. Okazuje się, że na świecie żyje wiele istot, posłańców i strażników mądrości, które mają kontakt z Duchem i Matką Ziemią. Jedną z nich jest właśnie Kiesha Crowther zwana "Małą Babcią", która pragnie, by ludzie rozbudzili w sobie wyższą świadomość i nauczyli się widzieć sercem. W tym celu powstała siążka "Plemię Wielu Kolorów", która zawiera wydarzenia i przesłania jakie mialy miejsce do momentu jej powstania. 

Plemię Wielu Kolorów to ludzkość naszej pięknej planety, gdyż my wszyscy jesteśmy dziećmi Matki Ziemi, ludźmi o różnych kolorach skóry, wielu językach, charakterach, zwyczajach i kulturach. To wszyscy ci, którzy chcą służyć Matce Ziemi, troszczyć się o nią, wzmocnić ją i pragną stworzyć piękniejszy świat. Każdy z nas ma swój cel do spełnienia i przeznaczenie. Sztuką jest go odkryć i podążać swoją drogą. Autorka uświadamia, że wszystko wokół nas jest obdarzone boską iskrą, miością i opieką. Każde stworzenie, roślina, drzewo i człowiek ma swoją rolę do spełnienia. 

Dzisiejszy sposób życia jaki prowadzimy i świat jaki znamy zmierza ku końcowi a każdy z nas musi dokonać wyboru swojej przyszłości. Mamy moc wpływania na wydarzenia, przeznaczenie , możemy uczynić bardzo dużo dobrego dla naszej Matki Ziemi. Musimy tylko zdobyć wiedzę i mądrość serca, by móc pomóc naturze w Wielkiej Zmianie jaka ma nastąpić, by to co stare umarło i narodził się nowy porządek świata. 

źródło zdjęcia: www.chantarelle.pl
W ciągu swojego życia uczymy się wielu praktycznych czynności, zawodów, zdobywamy wiedzę, która ma nam ułatwić życie, jednak to wszystko oddala nas od natury. Gromadzimy przedmioty, gonimy za materialnymi potrzebami, rozwijamy technologie, odkrywamy wciąż nowe możliwości rozwoju cywilizacyjnego lecz w tym wszystkim zapominamy o najważniejszym - o Miłości i naszj Matce Ziemi. Swoimi działaniami zatruwamy ją, zanieczyszczamy, niszczymy, zaśmiecamy i traktujemy jak wroga. Tymczasem ona kocha nas, obdarza opieką, daje nam oparcie, stabilność i ochronę. Jej nierównowagę można już zauważyć po tym co wokół się dzieje: kryzysy, wojny, niersprawiedliwość społeczna, kataklizmy, choroby ludzkości - to tylko niektóre skutki naszych negatywnych działań. 

Kieshy Crowther wprowadza nas w pełny Miłości świat zwierząt, natury, przodków, starożytnych mądrości, ceremonii i różnych kultur opowiadając o swoich przeżyciach jakich doświadczała w ciągu swojego życia. Dorastała wśród gór, w małej wiejskiej społeczności rolniczej w Kolorado w surowej tradycji mormońskiej. Jako dziecko zaczęła otrzymywać bezpośrednie przesłania od Ducha i Matki Ziemi lecz wówczas jeszcze nie była gotowa na pełnienie swojej misji. Doskonale rozumiała język zwierząt, roślin, natury ale swoje zdolności umiejętnie musiała skrywać przed otoczeniem. Dopiero w wieku 30 lat została wezwana do pełnienia swojej misji jako szamanka i uzdrowicielka. Od starszyzny rdzennyh Amerykanów usłyszała, że jej rolą jest zebrać Plemię Wielu Kolorów, które ma odegrać ważną rolę w uzdrawianiu Matki Ziemi i Wielkich Zmianach. Nadano jej imię "Mała Babcia", gdyż pod takim imieniem została rozpoznana przez Przodków i Duchy. Dowiedziała się też, że jest jedną z dwunastu strażników mądrości, którzy tak jak ona pobierali nauki od Matki Ziemi. O swoich doświadczeniach, przeżyciach często dramatycznych wydarzeniach opowiada z ciepłem, pokazując je jako swoje lekcje życiowe. Są one punktem zaczepienia do przekazania istotnych prawd, które uczą nas piękna, szacunku, miłości do nas samych i wszystkiego ci istnieje.

zjawisko nad Norwegią w 2009 roku,
o których także wspomina autorka,
wyjasniając ich źródło pochodzenia
film TUTAJ
Kiesha, poprzez swoje przekazy od Ducha, swoich przewodników duchowych i od Matki Ziemi, snuje wizje przyszłości i daje wskazówki co możemy zrobić, jak się zachowywać, jak postępować w tym szczególnym czasie, w którym przyszło nam żyć. Zanim przyszliśmy na ten świat, nasze Dusze zdecydowały się na na życie właśnie na Ziemi, by byc świadkiem ważnej transformacji naszej planety, chcąc obserwować i doświadczyć tego niezwykłego, kosmicznego wydarzenia. Za granicę zmian uważano datę 12.12.2012 r. Książka powstała w 2011 roku i dziś już wiemy, że nie nastąpił spodziewany koniec świata. Jednak nie o takie zmiany chodzi. Przede wszystkim musimy zmienić naszą świadomość, rozwijać się duchowo i rozbudzić miłość do natury. Mała Babcia uświadamia, że to w jakim stopniu nastąpią Wielkie Zmiany, zależy od naszych wyborów, decyzji - czy będziemy działać z poziomu serca czy umysłu i ego. 

"Wszystkiego jest pod dostatkiem, aby każdy żyjący człowiek mógł czuć nieustanny dobrostan."

www.nautilus1.home.pl
Książka nie jest łatwa do przyswojenia, mimo że napisana jest w niezwykle ciekawy, prosty i jasny sposób. Opowiada o sprawach, które nie są widoczne dla oczu i możemy je "zobaczyć" poprzez serce, gdyż "im bardziej kochasz, tym stajesz się bardziej inteligentny". To jedna z tych publikacji, które zostawiają po sobie nutkę nostalgii, chwilę zastanowienia i refleksji. Czasem mamy ochotę zatrzymać się na moment, poddać się medytacji i poczuć energię otaczającego nas świata. Dla mnie nie jest to zwykła książka lecz piekna, pełna duchowości, przesłań, niezwykłych historii i uniesień opowieścią o nas samych, cudach życia, pięknie natury, wierze i zaufaniu jakie towarzyszą nam w czasie naszej podróży. Wiele wydarzeń wydaje się mało prawdopodobne albo wogóle niemożliwe, by mogły zaistnieć a jednak postać Małej Babci dowodzi, że obok nas dzieją się sytuacje o ogromnym znaczeniu dla nas a przede wszystkim dla naszej ukochanej Matki Ziemi. 

"Im więcej z nas zdecyduje się żyć w przestrzeni serca i Miłości, tym łatwiej stworzymy nowe możliwości dla naszej przyszłości na tej planecie.

Książkę można kupić w sklepie:

Rok wydania angielskiego: 2011
Rok wydania polskiego: 2012
Format: 140 x 205 mm
Ilość stron: 260
Oprawa: Miękka
Redakcja: Dariusz Wróblewski
Przekład: Agata Staszewska
Tytuł oryginału: Message for the Tribe of Many Colors

1 komentarz:

  1. Taką książkę mogą czytać moim zdaniem wyłącznie ludzie z otwartym umysłem. Myślę, że się do nich zaliczam.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)