wtorek, 20 stycznia 2015

146. - "Podróż Aniołów"

Materiały Tobiasza
Geoffrey i Linda Hoppe 


"Przyszłość jest uzdrowioną przeszłością".

Nasza obecność na Ziemi to niezwykła podróż naszej duszy. Rodzimy się, poznajemy świat, zbieramy doświadczenia, spotykamy ludzi prowadząc życie w wybranych przez nas warunkach. Każdy dzień niesie ze sobą nowe wyzwania, emocje, które wzbogacają naszą duszę. Wszystko toczy się swoim rytmem i nie każdy zdaje sobie sprawę, że nasza droga toczy się nie tylko na poziomie fizycznym ale i duchowym. Ten pozorny spokój zostaje zakłócony przez proste pytanie: "Kim Jestem?", Skąd się TU wziąłem?", "Dokąd zmierzam?", "Czy postępuję właściwie". Teorii na ten temat jest bardzo dużo, bardziej lub mniej rzeczywistych a nawet naukowych, jednak poszukiwania trwają nadal. Zastanawiamy się nad początkiem Wszystkiego, zanim jeszcze fizycznie mogliśmy poczuć swoje Istnienie. Wgłębienie się w ten proces umożliwa nam książka "Podróż Aniołów", w której Geoffrey & Linda Hoppe przedstawiają genezę powstania ludzkości poprzez przekazy Tobiasza - pozafizycznej Istoty, która opowiada nam o naszych narodzinach. 

źródło zdjęcia: blog.crimsoncircle.com
Geoffrey i Linda Hoppe znają się z lat szkolnych. Razem uczęszczcali do szkoły średniej i tworzyli parę. Pobrali się w 1977 roku i są dla siebie partmerami życiowymi oraz biznesowymi. Razem założyli Karmazynowy Krąg, który jest stowarzyszeniem non - profit zapewniającym przestrzeń, przewodnictwo i wsparcie dla osób przechodzących przez proces rozwoju duchowego i wkraczania w Nową Energię. W Polsce znani są z książek: "Mistrzowie Nowej Energii", "Żyj Swoją Boskością" oraz "Twórca." Mieszkają w górach w pobliżu Golden w Kolorado w USA. 

Geoffrey i Linda Hoppe poprzez przekazy Tobiasza zabierają nas w niezwykłą podróż duchową do czasów, gdy przebywaliśmy w Domu Ducha, bezpieczni, otoczeni bezwarunkową miłością i szczęściem. Ta niezwykła opowieść dotyczy nas i naszej duszy, jej początków, momentu, gdy ona powstała i zaczęła funkcjonować w fizycznym świecie. 

Kim jest Tobiasz? W ziemskim życiu przebywał około 50 roku p.n.e i w czasach obecnych wrócił, by za pośrednictwem sfer anielskich przekazać ewolucję świadomosci ludzkości, której sam doświadczył. Jego celem jest pomóc nam przejść przez proces przemian, w zintegrowaniu się z boskością i odkryciu Boga w sobie. Jego przekazy nazywane są shoudami i zaczęły się w 1999 roku poprzez sesje channelingowe prowadzone przez Geoffrey'a Hoppe (zwanego Cauldre). Ostatni shoud miał miejsce 6 czerwca 2009 roku natomiast ostateczna wiadomość została skierowana do autorów 19 lipca 2009 roku. Historię przekazów możemy poznać na stronie www.shaumbra.pl 


Na początku Wszystkiego Co Było istniał Duch, który był Jednością, Miłością, Pełnią w jednym. Pewnego razu, który jest trudno określić, Duch zapytał siebie "Kim Jestem?" i to wyzwoliło niesamowitą energię, która wywołała zachwyt sobą, pragnienie wyrażania i poznania siebie. "Kontemplując Siebie i głęboko zakochując się w Sobie, Duch już nie tylko był, ale zaczął istnieć. Stał się ekspresją." Ekspresja nazywana dziś jest Królem i Królową, Matką - Ojcem Bogiem. 

To początek naszej podróży do samego siebie. Nasza droga od Źródła Wszystkiego Co Istnieje do naszej obecności na Ziemi a to co dziś odbieramy w swoim fizycznym świecie ma swoje źródło we wspomnieniach naszej duszy z przeszłości.

Najpierw zaintrygował mnie tytuł - "Podróż Aniołów" - a następnie okładka z piękną grafiką. Zagłębiając się w pierwsze strony książki nie wiedziałam czego się spodziewać po tej podróży. Wraz z kolejnymi rozdziałami i wątkami opowieści zostałam wciągnięta w wir wydarzeń, które mogłam poczuć w swojej wyobraźni i w sercu. Sposób prowadzenia przez kolejne etapy wędrówki sprawia, że możemy poczuć ją całym sobą. 

"Wchodząc w swoją historię, w metaforę swojego doświadczenia, 
pozwól to sobie poczuć."

"Podróż Aniołów" porusza czułe struny naszej duszy. Jest piękną powieścią metafizyczną, działającą na wyobraźnię i niesamowitym przeżyciem duchowym. Napisana została z lekkością, skłaniającą do refleksji i przemyśleń na temat tego Kim Jesteśmy. Wędrując wraz z opowieścią Tobiasza odkrywamy kolejne etapy powstawania naszej duszy. Za pomocą metafor i alegorii przechodzimy różne etapy swojego rozwoju, poznając nowe doświadczenia, emocje, inne istoty anielskie, światy i transformacje siebie. Czytając, zaczynamy rozumieć, że nasze wybory są tchnieniem dla naszych wydarzeń a przeszłość nie podlega osądowi lecz jest trampoliną do naszej lepszej przyszłości. 

To o czym opowiada Tobiasz, wydaje się nierzeczywistą fantazją, a jednak czytając kolejne strony opowiadania, czujemy, że sięga ona do naszych serc i duszy. Tobiasz uczy nas zrozumienia naszych dzisiejszych emocji, upodobań, odczuć, wydarzeń. Przywołuje wspomnienia z czasów gdy byliśmy nie-fizycznym bytem, energią, aniołem, mieszkańcem Lemurii, Atlantydy. Podkreśla, że to co jest najważniejsze dla każdego z nas to akceptacja, miłość i zaufanie do siebie. Uświadamia, że wszyscy jesteśmy aniołami, a każda nasza cząstka nierozerwalnie łączy nas z Duchem, Królestwem, bezwarunkową miłością do nas samych i akceptacji wydarzeń, które przeżywamy w ziemskiej egzytencji. Nigdy nie jesteśmy sami. Zawsze towarzyszy nam anielska rodzina, z którą jesteśmy nierozerwalnie połączeni.

"Ziemia - ta ludzka, która istnieje już dzisiaj - zawsze będzie pierwsza i jedyna. Zawsze będzie wzorcem oraz biblioteką dla innych fizycznych ziemi, które oczywiście będą miały inne nazwy i inne cechy w zależności od anielskich istot, które tam będą. Jednak ta planeta, drogi człowieku, była pierwsza, a ty byłeś pośród pierwszych, którzy tu dotarli. Cóż za niezwykła była to podróż."

Książkę można ją kupić w sklepie:

Rok Wydania polskiego 2014
Rok Wydania zagranicznego: 2013
Format: 140 x 205 mm
Ilość stron: 192
Oprawa: Miękka
Redakcja: Tomasz Wróblewski
Tłumaczenie: Katarzyna Emilia Bogdan
Tytuł oryginału: "Journey of the Angels. The Tobias materials"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)