czwartek, 3 lipca 2014

102. Kwantowy przełom

Rewolucja w uzdrawianiu
Richard Gordon, dr Chris Duffield, dr Vickie Wickhorst  

"Witam w moim świecie! Dotyk kwantowy działa tak dobrze i konsekwentnie, że wcale się temu nie dziwię."

Dotyk kwantowy to metoda uzdrawiania za pomocą energii. Dzięki niemu szybciej dochodzimy do zdrowia, pozbywamy się uciążliwych dolegliwości, różnego rodzaju bólów, schorzeń, nawet takich, z którymi współczesna medycyna tradycyjna sobie nie radzi. Ten rodzaj uzdrawiania przyśpiesza także gojenie ran również oparzeniowych, wspomaga regenerację komórek i tkanek co powoduje zdumienie i niedowierzanie wśród lekarzy i fizjoterapeutów. Richard Gordon sam niejednokrotnie był zadziwiony efektami jakie można uzyskać poprzez stosowanie dotyku kwantowego, dopóki sam zaczął go praktykować i uzyskiwać zdumiewające efekty.

źr. zdjęcia:chomikuj.pl
Richard Gordon z uzdrawianiem zetknął się po raz pierwszy w 1978 roku, kiedy jako 26 latek został namówiony przez swoja przyjaciółkę na udział w warsztatach prowadzonych przez niezwykłego uzdrowiciela Boba Rasmusson’a. Jego umiejętności wprawiły go w zdumienie. Sądził wówczas że jest to wynik niespotykanego daru i był przekonany, że takich cudów mogą dokonywać tylko wybrani. Zafascynowany zaczął poznawać techniki w czasie warsztatów. Rozwijając swoje umiejętności odkrył nowe sposoby wzmocnienia energii i własnej mocy. Opracował własną metodę opartą na kwantowym uzdrawianiu. Dziś jest uważany za pioniera na polu uzdrawiania i „ojca dotyku kwantowego.” 

Richard Gordon jest znany na całym świecie dzięki swojej autorskiej metodzie kwantowego uzdrawiania. W Polsce ukazała się książka tego autora „Dotyk kwantowy. Uzdrawiająca moc dłoni”, która stała się niewątpliwym hitem wydawniczym oraz "Kwantowe Uzdrawianie. Od medycyny do cudów" " Była ona poświęcona możliwościom dotyku kwantowego I stopnia - DK1. Od napisania tej publikacji minęło 10 lat, gdy w 2009 roku odkrył nowy sposób jego zastosowania - oddziaływanie bez kontaktu z pacjentem. Kolejnym krokiem była sesja energetyczna z kilkoma osobami jednocześnie w 2011 roku z pozytywnym skutkiem. Efektem jego praktyki i doświadczeń z DK2 czyli dotykiem kwantowym poziomu II, jest książka "Kwantowy przełom. Rewolucja w uzdrawianiu" napisana wraz z dr Chrisem Duffieldem i dr Vickie Wickhorst.

źr. zdjęcia: www.iptq.com
Dr Chris Duffield jest naukowcem, wynalazcą, futurystą i pisarzem. Określa siebie mianem "akademickiej komórki macierzystej" i "katalicznego profesora", gdyż jest często "posłańcem" o innowacjach naukowych, które dopiero po latach zostają docenione i uznane. Dr Vickie Wickhorst to autorka i badaczka. Interesuje się stosowaniem energii siły życiowej w uzdrawianiu, subtelnymi energiami, komunikacją telepatyczną ze zwierzętami oraz medycyną alternatywną. Napisała kilkanaście książek i artykułów. Wraz ze swoją córką prowadzi zajęcia z zakresu dotyku kwantowego, mapowania meridianów oraz uzdrawiania intuicyjnego.

"Jedynym sposobem na odkrycie ograniczeń tego co możliwe, jest śmiałe ruszenie naprzeciw temu, co niemożliwe."
Arthur C. Clarke

źr. zdjęcia: swiat - obrazkow.pl
Autorzy porównują człowieka do systemu operacyjnego, który wymaga co pewien czas uaktualnień, by jego funkcje działały szybciej, sprawniej i efektywniej. Techniki zawarte w książce to właśnie nowe dane, które wdrożone, poszerzają nasze doświadczenia, zdolności i możliwości. Z nowym programem będziemy mogli wpływać na materię i wykorzystać go do dokonywania rzeczy, które do tej pory uznawaliśmy za niemożliwe. Mówiąc o oddziaływaniu na świat materii poprzez naszą energię, wiele osób uznałoby to za wytwór fantazji. A co, jeżeli niemożliwe stałoby się możliwe? Autorzy uważają, że jest to efekt naszych ograniczeń, które nas blokują i uniemożliwiają wykorzystanie naszego potencjału uzdrawiania. Przekonują, że możemy obudzić w sobie nowego człowieka i poprzez ćwiczenia wgrać "nowy system operacyjny", który umożliwi nam nowe rozumienie rzeczywistości i dokonywania rzeczy nieprzeciętnych. Nowy człowiek stworzony w ten sposób będzie miał wpływ na szybsze efekty zdrowotne, usuwanie bólu, korygowanie postawy, pomoc zwierzętom, kierowanie uzdrawiającą energię wszędzie tam, gdzie będzie ona konieczna, bez względu na odległość. Dziś wydaje się to wszystko wymysłem, fantazyjna mrzonką, lecz autorzy zapewniają, że "kiedy zaczniemy wypróbowywać proste techniki, wtedy te umiejętności "mogą stać się czymś zupełnie naturalnym."

Książka jest nie tylko ucztą dla umysłu, lecz także dla oczu. Treść uzupełniona jest delikatnymi elementami graficznymi, wyraźnymi rysunkami, schematami, cytatami, tabelkami. Do czytania zachęca przystępny styl pisania, który pozwala zrozumieć trudne zagadnienia naukowe, funkcjonowanie mózgu czy biologię naszego ciała. Uważam, że uzdrawianie poprzez dotyk kwantowy to medycyna przyszłości, w której obecne, tradycyjne podejście do pacjenta zostanie zastąpione nowymi możliwościami. Świat przyszłości to przede wszystkim skierowanie się na miłość i współczucie. Ćwicząc i rozwijając swoje zdolności, możemy stać się kimś, kto żyje i działa na głębszym i rozleglejszym poziomie rzeczywistości, dającym większe spełnienie. 


Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie 1
Rok wydania polskiego: 2014
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 344
Oprawa miękka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Anonimowe wpisy o charakterze spamu, będą usuwane. Dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)