środa, 30 maja 2018

Zaproszenie do świata Lenormand


Dziś dotarła do mnie przesyłka z książką "Lenormand. Rozmowy z kartami napisana przez Krystynę Wojnar. To drugi tom poświęcony tym niezwykłym kartom. Pierwsza część ukazała się w lutym i była wstępem do szerszego poznania tego systemu wróżebnego. Tom drugi omawia dokładnie rozkład pt.: "Wielka Tablica", który jest jednym z najpopularniejszych układów. Do książki dołączone są dwie autorskie talie kart Lenormand, woreczek na karty i obrus do układania Wielkiej Tablicy.

Obie części można nabyć bezpośrednio u autorki wchodząc na jej stronę: www.tarot-life-coaching.blogspot.com.  

4 komentarze:

  1. Cześć witam cię serdecznie a więc czego można ci życzyć tylko tego by fantastycznie się czytało bo czegoś innego Ja zamówiłam sobie w tym miesiącu Harrego Pottera i Kamień Filozoficzny przyznam że mocno się jaram by przeczytać tę książkę wiem że minęło już sporo lat od jej wydania ale dla mnie to będzie pierwszy raz i bardzo się z tego cieszę życzę ci przyjemnego dnia


    💁 odnowionaja.blogspot.com

    Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

    Pozdrawiam serdecznie Sylwia

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdą wizytę i komentarz. Komentarze bardzo mnie cieszą . Będzie mi miło, gdy będą one podpisywanie,chociażby imieniem, gdyż mam wówczas możliwość poznania czytelników:) Wpisy o charakterze spamu oraz reklamami firm lub produktów będą usuwane.